Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Raków Częstochowa
42' Felicio Brown Forbes 48' Rusłan Babenko
Wisła Płock
53' Mateusz Szwoch 90+4' Piotr Tomasik
1:2

Koniec spotkania. Wisła Płock wygrała 2:1. Wisła grała do końca i odniosła zwycięstwo.

Gol! Strzelił Piotr Tomasik.

2:1 dla Wisły Płock! Piotr Tomasik w polu karnym poradził sobie z obrońcą, strzelał z kilkunastu metrów z ostrego kąta. Precyzyjne uderzenie, po którym piłka wpadła do siatki!

Gospodarze przy piłce. Jeszcze szukają okazji na zmianę wyniku tego spotkania.

Doliczone trzy minuty.

Dominik Furman zagrywał piłkę z rzutu wożnego. Wybił ją jeden z obrońców Rakowa.

Kolejne minuty mijają. Raków Częstochowa rozgrywa piłkę na połowie Wisły. Do bramki gości jednak daleko.

Szybka akcja Wisły Płock i uderzenie z kilkunastu metrów Piotra Tomasika. Piłka trafiła w boczną siatkę, nie ma zmiany wyniku meczu.

Jeszcze uderzenie głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Rakowa. Strzał jednak niecelny, piłka przeleciała obok bramki.

Uderzenie z dystansu oddał Dominik Furman. Po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły Płock. Piłki nie zdołał jednak Felicio Brown Forbes.

. Schodzi: Daniel Bartl. Wchodzi: Piotr Malinowski.

Raków Częstochowa przy piłce. Gospodarze rozgrywają ją w okolicy linii środkowej boiska.

Groźnie atakuje Wisła Płock. Goście szukają okazji na objęcie prowadzenia.

Ładne dośrodkowanie w pole karne Rakowa, gdzie jednak niecelnie główkował Grzegorz Kuświk.

Znów pokazał się Mateusz Szwoch. Oddał zaskakujący strzał z około 16 metrów, ale Michał Gliwa obronił.

Z rzutu wolnego dośrodkował Dominik Furman. W polu karnym Rakowa niecelnie główkował jednak Damian Michalski.

Uderzenie z rzutu wolnego na bramkę Wisły Płock. Pewnie piłkę złapał Thomas Daehne.

Gol! Strzelił Mateusz Szwoch.

Daniel Bartl wybijał piłkę, opanował ją Mateusz Szwoch i z około 16 metrów popisał się efektownym uderzeniem. 1:1!

Dominik Furman dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Rakowa. Pilkę pewnie złapał Michał Gliwa.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Dominika Furmana. Główkował Angel Garcia, lecz Michał Gliwa nie dał się zaskoczyć.

Żółtą kartkę otrzymał Rusłan Babenko.

W polu karnym Wisły piłkę otrzymał jeden z zawodników gospodarzy. Strzał był już jednak niecelny.

Początek drugiej połowy.

Schodzi: Bryan Nouvier. Wchodzi: Sebastian Musiolik.

Koniec pierwszej połowy.

Niecelne uderzenie głową na bramkę Rakowa. Piłka przeleciała ponad bramką.

Doliczone pięć minut.

Nie ma rzutu karnego, gramy dalej.

Trwa chyba jeszcze analiza VAR.

Raków znów miał okazję. Felicio Brown Forbes pobiegł na bramkę gości, ale padł w polu karnym. Sędzia nakazał grać dalej.

Gol! Strzelił Felicio Brown Forbes. Asystował mu Michał Skóraś.

Gol dla Rakowa, który prowadzi 1:0! Michał Skóraś miał dużo miejsca na dośrodkowanie, świetnie wrzucił piłkę w pole karne, gdzie celny strzał głową oddał Felicio Brown Forbes.

Kolejna przerwa w grze. Na boisku leży Damian Rasak.

Sędzia nie zdecydował się na odgwizdanie rzutu karnego. Gramy dalej.

Znów zamieszanie w polu karnym Wisły, tym razem po błędzie Thomas Daehne,  który źle wybijał piłkę. Chwilę później w polu karnym padł jeszcze Felicio Brown Forbes, ale sedzia nakazał grać dalej.

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje dwóch zawodników, którzy zderzyli się głowami.

Raków groźniej zaatakował w ostatnich minutach, ale teraz już gra toczy się na połowie gospodarzy.

Znów postraszył gości Raków CzęstochowaFelicio Brown Forbes wpadł w pole karne, oddał strzał, ale to uderzenie obronił bramkarz Wisły.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zamieszanie w polu karnym gości. Po uderzeniu Tomasa Petraska piłkę zablokował jednak jeden z zawodników Wisły.

Zanosiło się na groźną akcję Rakowa. W pole karne Wisły dośrodkował Bryan Nouvier, gdzie jednak niecelnie strzelał Miłosz Szczepański.

Raków Częstochowa stara się grać wysokim pressingiem i szybko odebrac piłkę rywalowi.

Brakuje w tym meczu dobrych okazji bramkowych. Ani jeden, ani drugi zespół nie zdecydował się jak na razie zdecydowanie ruszyć do ataku.

Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?

Wyrównane jest to spotkanie. Cały czas sporo gry w środkowej strefie boiska.

Miękkie dośrodkowanie Dominika Furmana w pole karne beniaminka. Piłkę złapał Michał Gliwa.

Teraz Wisła Płock będzie miała rzut wolny. Odległość podobna jak chwilę wcześniej. Może być groźne dośrodkowanie w pole karne Rakowa.

Zbyt mocne dośrodkowanie w wykonaniu Petra Schwarza. Ostatecznie piłka znalazła się poza boiskiem.

Będzie rzut wolny dla Rakowa. Okazja na dośrodkowanie w pole karne Wisły.

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży Cezary Stefańczyk.

Gospodarze przy piłce. Raków Częstochowa rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

Damian Rasak wstrzelił piłkę w pole karne Rakowa. Tam pewnie złapał ją jednak Michał Gliwa.

Groźna akcja Wisły Płock. Zawodnikom Wisły zabrakło jednak dokładności w polu karnym rywala. W piłkę nie trafił dobrze Mateusz Szwoch.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły Płock. Piłkę wybili zawodnicy z Płocka.

Spokojny początek meczu. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.