Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wisła Płock
16' Damian Rasak 29' Ricardinho 35' Damian Michalski 54' Suad Sahiti 59' Piotr Tomasik 90+4' Mikołaj Kwietniewski
Arka Gdynia
13' Damian Zbozień 23' Maciej Jankowski 38' Adam Marciniak 74' Michał Nalepa 82' Michał Nalepa
4:1

Koniec meczu. Wisła Płock wygrała 4:1.

Gol! Strzelił Mikołaj Kwietniewski. Asystował mu Mateusz Szwoch.

4:1 dla Wisły! Mateusz Szwoch dośrodkował w pole karne, gdzie z woleja z kilku metrów z pierwszej piłki celnie uderzył Mikołaj Kwietniewski!

Gramy już dalej.

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leżał jeden z piłkarzy Wisły.

Jeszcze Arka Gdynia szuka okazji na gola.

Doliczone cztery minuty.

Z rzutu wolnego uderzył tym razem Michał Nalepa. Uderzenie celne, ale Thomas Daehne pewnie obronił ten strzał.

Po rozegraniu rzutu wolnego z dystansu strzelał Adam Deja. Piłkę pewnie złapał bramkarz Wisły.

Tym razem Marcin Budziński oddał niecelny strzał z dystansu.

Dobra okazja dla Arki! W polu karnym do strzału składał się Marcin Budziński. Zablokował go jednak Alan Uryga.

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa.

Blisko było o gola dla Arki! Po udrzeniu Dawita Schirtladze piłka odbiła się od słupka, a następnie z linii bramkowej wybił ją Michalski.

Michał Nalepa dośrodkował w pole karne Wisły. Po chwili srzelał Azer Busuladzić, ale uderzenie zostało zblokowane.

Gol! Strzelił Michał Nalepa. Asystował mu Marcin Budziński.

Marcin Budziński prostopadle zagrał do wbiegającego w pole karne Michała Nalepy. Ten mimo asysty obrońcy oddał strzał, po którym piłka wpada do bramki. Mamy gol dla Arki Gdynia.

Wisła przeniosła grę na połowę Arki i spokojnie rozgrywa piłkę.

Śmielej w ostatnich minutach zaatakowała Arka i groźnie było w polu karnym Wisły. Przed chwilą natomiast z dystansu niecelnie strzelał Michał Nalepa.

Z 18 metrów strzelał Marko Vejinović. Był jeszcze rykoszet i piłka przeleciała obok bramki.

Alan UrygaPiotr Tomasik i Damian Michalski - wszyscy w jednej akcji strzelali na bramkę Arki Gdynia. Za każdym razem świetnie obronił jednak Pavels Steinbors. Blisko było o kolejnego gola dla gospodarzy.

Gol! Strzelił Piotr Tomasik.

Arka szukała okazji na gola, a sama go straciła. Już 3:0 dla Wisły! Dominik Furman świetnie dograł Tomasika. Ten w polu karnym oddał strzał, to uderzenie obronił Pavels Steinbors, ale po dobitce bramkarz Arki był już bezradny.

Bardzo niecelny strzał z rzutu wolnego oddał Marko Vejinović.

Rzut wolny dla Arki Gdynia. Do bramki gospodarzy około 25 metrów. Dobra okazja na strzał.

Dośrodkowanie w pole karne Wisły Płock, gdzie piłkę pewnie wybił jeden z obrońców.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Suad Sahiti.

Wyrównany początek drugiej połowy. Wydaje się, że Wisła Płock ma pod kontrolą to spotkanie.

Zanosiło się na bardzo groźną akcję Wisły Płock. Suad Sahiti źle opanował jednak piłkę i ta wyleciała poza boisko.

Jak na razie dość spokojny początek drugiej połowy.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Wisła Płock prowadzi 2:0.

Huknął z dystansu Dominik FurmanPavels Steinbors obronił to uderzenie odbijając piłkę.

Arka Gdynia starała się zaatakować, lecz pewnie w defensywie gra Wisła Płock.

Dominik Furman dośrodkował z rzutu wolnego. W polu karnym Arki doszło do zamieszania. Po chwili jednak niecelne uderzenie na bramkę Pavelsa Steinborsa.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Marciniak.

Gol! Strzelił Damian Michalski. Asystował mu Piotr Tomasik. 2:0 po pięknym golu dla Wisły Płock! Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę trącił Tomasik, a akcję zamknął Damian Michalski. Oddał mocny, precyzyjny strzał z dystansu. Po lekkim rykoszecie piłka wpadła do bramki!

W polu karnym z kilkunastu metrów strzelał Suad Sahiti. Mocne, silne uderzenie, ale Pavels Steinbors obronił.

Znów pokazał się Dominik Furman. Tym razem jednak strzelał z rzutu wolnego, ale to było uderzenie niecelne.

Wisła Płock szuka okazji na gola i śmiało atakuje.

Gol! Strzelił Ricardinho. Asystował mu Dominik Furman.

I mamy bramkę! 1:0 prowadzi Wisła Płock. Ładne dośrodkowanie Furmana z rzutu rożnego, po którym celny strzał głową oddał Ricardinho.

Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?

Znów rzut wolny, piłkę wrzucał Dominik Furman. Uderzenie głową oddał Damian Michalski, a bramkarz Arki z lekkimi problemami, ale jednak złapał piłkę.

Ładne, dalekie dośrodkowanie z rzutu wolnego Dominika Furmana. Przed bramką Arki doszło do lekkiego zamieszania, ale zabrakło już celnego strzału.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Jankowski.

Arka Gdynia ma sporą przewagę, lecz nie przekała się to na dobre sytuacje bramkowe z gry.

Jeszcze jeden rzut wolny. Dośrodkowanie Michała Nalepy, do piłki wyskoczyło kilku zawodników, a ta ostatecznie wpadła do bramki. Gol nie został jednak uznany, bowiem był spalony.

Do bramki Wisły było około 30 metrów. Na uderzenie z rzutu wolnego zdecydował się Marko Vejinović, piłka po rękach bramkarza odbiła się od słupka i nie wpadła do bramki.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Rasak. Przenosimy się na drugą stronę boiska. Rzut wolny dla Arki.

Dominik Furman strzelał z rzutu wolnego, ale Pavels Steinbors nie dał się zaskoczyć.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Zbozień. A przy piłce już Dominik Furman.

Piotr Tomasik wywalczył rzut wolny dla Wisły Płock na wysokości pola karnego Arki Gdynia.

Gdynianie przy piłce. Rozgrywają ją w okolicy linii środkowej boiska.

Na uderzenie z około 16 metrów z pierwszej piłki zdecydował się Azer Busuladzić. Piłka przeleciała jednak obok bramki Wisły.

Z rzutu wolnego strzelał Michał Nalepa. Piłka po rykoszecie przeleciała nad bramką.

Będzie rzut wolny dla Arki niemal z narożnika pola karnego gospodarzy.

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

Dośrodkowanie w pole karne Arki Gdynia. Główkował Ricardinho, ale piłkę po tym strzale złapał Pavels Steinbors.