Najnowsze Wyniki/Kalendarz
ŁKS Łódź
19' Jan Grzesik 27' Rafał Kujawa 29' Rafał Kujawa 59' Jan Grzesik 66' Rafał Kujawa 68' Piotr Pyrdoł
Korona Kielce
43' Adnan Kovacević
4:1

Koniec spotkania. ŁKS Łódź wygrał 4:1 z Koroną Kielce.

ŁKS blisko kolejnej groźnej akcji. Dobrze w defensywie Kujawę zatrzymał jednak Piotr Pierzchała.

Gra toczy się na połowie Korony. Łodzianie przy piłkce.

Doliczone trzy minuty.

Ładny, zaskakujący strzał z dystansu oddał Wato ArweladzeArkadiusz Malarz nie dał się zaskoczyć.

Rzut rożny i dośrodkowanie piłki w pole karne ŁKS-u. Jeszcze zgranie piłki, a następnie wybili ją zawodnicy gospodarzy.

W polu karnym ŁKS-u strzelał Rafał Kujawa. Tym razem jednak piłka nie wpadła do bramki.

ŁKS szukał dokładnego rozegrania piłki w polu karnym Korony. Goście nie dali się jednak tym razem zaskoczyć i piłka znalazła się w rękach bramkarza.

ŁKS Łódź. Schodzi: Dani Ramirez. Wchodzi: Pirulo.

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Korony.

Ricardo Guima oddał strzał z dystansu, a Marek Kozioł odbił piłkę. Dopadł do niej Jan Grzesik i natychmiast oddał strzał. Uderzenie było jednak niecelne.

Wracamy na boisko. ŁKS ma pod kontrolą to spotkanie i stara się szanowac piłkę.

Teraz nieco gry w środkowej strefie boiska.

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Pyrdoł.

Gol! Strzelił Rafał Kujawa. Asystował mu Jan Grzesik. Kapitalna akcja Kujawy! Zbiegł ze skrzydła, ograł obrońcę i oddał strzał zza pola karnego! Piłka przy słupku wpadła do bramki. Świetna akcja, piękny gol i 4:1 dla ŁKS-u!

W polu karnym Korony strzelał Piotr Pyrdoł. Bramkarz Korony nie dał się zaskoczyć.

Piłka w bramce ŁKS-u po akcji Żyry. Sędzia odgwizdał jednak spalonego i bramka nie została uznana.

Gol! Strzelił Jan Grzesik. Asystował mu Dani Ramirez.

Dani Ramirez dośrodkował z rzutu wolnego. Jan Grzesik uciekł obrońcom i efektownym strzałem głową skierował piłkę do bramki Korony. 3:1 dla ŁKS-u!

Rzut wolny dla ŁKS-u. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

Aktywny w zespołe ŁKS-u jest Michał Trąbka. To ten piłkarz odpowiada za ofensywnę gospodarzy w tym meczu. ŁKS prowadzi grę na połowie Korony.

Zamieszanie w polu karnym Korony. Szukali gospodarze okazji do strzału aż ostatecznie piłka znalazła się w rękach bramkarza Korony.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. ŁKS prowadzi 2:1.

ŁKS z piłką na połowie Korony. Przed chwilą nie trafił w piłkę Michał Trąbka, a zanosiło się na kolejną groźną akcję gospodarzy.

Gol! Strzelił Adnan Kovacević. Adnan Kovacević skierował piłkę do bramki ŁKS-u. Bramkarz zmylony, "jedenastka" wykorzystana. Gol dla Korony!

Jest rzut karny dla Korony!

Sędzia ogląda sytuację. Wcześniej mógł być jeszcze spalony.

Trwa analiza VAR. Sędzia sprawdza, czy było zagranie ręką w polu karnym ŁKS-u.

Zanosiło się na groźną kontrę ŁKS-u. Ostatecznie był jednak spalony.

Efektownie obronił teraz Arkadiusz Malarz. Bramkarz ŁKS-u nie dał się pokonać po uderzeniu głową Milana Radina.

ŁKS śmiało atakuje i szuka kolejnej okazji na gola.

Gol! Strzelił Rafał Kujawa. Asystował mu Piotr Pyrdoł.

2:0 dla ŁKS-u! Najpierw strzelał Michał Trąbka, lecz to uderzenie obronił bramkarz. Po chwili Trąbka odegrał do Pyrdoła, który w polu karnym podał do Kujawy. Ten skierował już piłkę do bramki.

Gol! Strzelił Rafał Kujawa.

Świetna akcja ŁKS-u, w której główną postacią był Michał Trąbka. Pomocnik ŁKS-u dograł piłkę w pole karne, gdzie nabiegł na nią Rafał Kujawa. Mimo asysty obrońcy, który starał się wybić piłkę, ta wpadła do bramki.

Dani Ramirez dośrodkował z rzutu wolnego. Piłkę pewnie złapał bramkarz Korony.

W ostatnich minutach kielczanie śmielej ruszyli do ataku. Korona coraz częściej gości z piłką na połowie ŁKS-u.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jan Grzesik.

Gospodarze mają przewagę, lecz jak na razie brakuje dobrych sytuacji strzeleckich.

Z około 18 metrów strzelał Piotr Pyrdoł. Uderzenie zostało zablokowane.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Korony. Piłkę pewnie złapał jednak Marek Kozioł .

Kielczanie jak na razie czekają na błąd rywala. ŁKS rozgrywa piłkę i szuka okazji na gola.

Gospodarze przy piłce. Rozgrywają ją na połowie Korony Kielce.

Dalekie podanie do Michała ŻyroArkadiusz Malarz wyszedł z bramki i wybił piłkę.

Gospodarze przy piłce. ŁKS Łódź stara się prowadzić grę.

Dośrodkowanie w pole karne gości. Do piłki wyskoczył Rafał Kujawa, lecz wrzutka była zbyt mocna i zabrakło już uderzenia na bramkę.

Zaczynamy!

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Bartosz Frankowski (Toruń).

Przed nami spotkanie ŁKS Łódź - Korona Kielce. Początek meczu o godzinie 12:30. Tak wygląda aktualna tabela PKO Ekstraklasy: