Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Raków Częstochowa
20' Felicio Brown Forbes 80' Igor Sapała 90' Piotr Malinowski
Śląsk Wrocław
86' Lubambo Musonda
1:0

Koniec spotkania. Raków Częstochowa pokonał 1:0 Śląsk Wrocław.

Raków dobrze oddalił grę od własnego pola karnego. Gospodarze mają rzut rożny.

Wrocławianie ruszyli teraz do ataku. Gra toczy się na połowie drużyny z Częstochowy.

Doliczone cztery minuty.

Gol! Strzelił Piotr Malinowski. Asystował mu Michał Skóraś.

1:0 dla Rakowa! Michał Skóraś płasko zagrał piłkę w pole karne. Nie trafił w nią Felicio Brown Forbes, ale ta trafiła do Malinowskiego. Ten z 11 metrów strzelił przy słupku!

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Kamil Piątkowski. Wchodzi: Sebastian Musiolik.

Blisko było o gola dla Rakowa! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zgranie piłki... przewrotką! W dobrej sytuacji chwilę później znalazł się Tomas Petrasek, lecz oddał niecelny strzał głową.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lubambo Musonda.

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Miłosz Szczepański. Wchodzi: Michał Skóraś. Chwilę wcześniej groźna akcja Rakowa, ale po dośrodkowaniu w pole karne zabrakło uderzenia na bramkę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Igor Sapała.

A Raków szuka swojej szansy na gola. Gra toczy się na połowie Śląska.

Filip Marković na noszach opuszcza boisko.

W Śląsku szykuje się kolejna zmiana z powodu kontuzji.

Pomocy medycznej tym razem potrzebuje Filip Marković.

W odpowiedzi na bramkę Rakowa niecelnie uderzał Lubambo Musonda.

Miłosz Szczepański po szybkiej akcji oddał strzał z około 17 metrów. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką. Groźna akcja Rakowa.

Śląsk Wrocław. Schodzi kontuzjowany Israel Puerto. Wchodzi: Mateusz Hołownia.

Israel Puerto nie będzie w stanie wrócić do gry. W Śląsku potrzebna będzie zmiana.

Gra wznowiona.

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Daniel Bartl. Wchodzi: Piotr Malinowski.

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Israel Puerto

Z rzutu wolnego strzelał Jarosław Jach. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

Daniel Bartl faulowany przed polem karnym Śląska. Dobra okazja na uderzenie z rzutu wolnego na bramkę dla Rakowa.

Ładnie z dystansu uderzył Igor Sapała. Znów dobrze interweniował Matus Putnocky.

Zanosiło się na groźną akcję Śląska, ale Przemysław Płacheta zagubił się w polu karnym Rakowa i ostatecznie podał niedokładnie.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Tomas Petrasek.

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Kamil Piątkowski. Raków wywalczył rzut rożny.

Od początku drugiej połowy spora przewaga Śląska. Przed chwilą z dystansu strzelał Przemysław Płacheta, lecz to uderzenie zostało zablokowane.

Z ostrego kąta po indywidualnej akcji niecelnie strzelał Przemysław Płacheta.

Śląsk od początku drugiej połowy znów ruszył do ataku. Sporo dośrodkowań w pole karne Rakowa.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie wynik 0:0.

Doliczona jedna minuta.

Dino Stiglec dośrodkował w pole karne Rakowa, skąd piłkę wybił Jarosław Jach.

Szybka akcja Śląska Wrocław: Filip Marković dograł do Lubambo Musondy. Ten dryblował w polu karnym, odgrywał do Markovicia, ale całą akcję przerwał wracający zawodnik Rakowa.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska Wrocław. Zawodnicy WKS-u wybili piłkę, ale Raków wciąż rozgrywa ją na połowie drużyny z Wrocławia.

Znów pokazał się Felicio Brown Forbes, z upilnowaniem którego ogromne problemy mają wrocławianie. Strzelał z ostrego kąta, ale znów dobrze spisał się Matus Putnocky.

Piłkę przed bramkę Rakowa wstrzelił teraz Filip Marković. Pewnie interweniował Jakub Szumski.

Sporo zamieszanie przed bramką Śląska. W pole karne WKS-u wpadł Felicio Brown Forbes, zagrywał przed bramkę i blisko było o gola samobójczego. Wrocławianie ostatecznie zdołali jednak wybić piłkę.

Diego Żivulić wrócił na boisko.

Diego Żivulić został trafiony w nos, a sztab medyczny Śląska stara się zatrzymać krwawienie.

Wrocławianie cały czas w osłabieniu, ale dobrze się bronią.

Poza boiskiem opatrywany jest Diego Żivulić, który ucierpiał w starciu z Felicio Brown Forbesem.

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników WKS-u.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Felicio Brown Forbes.

Felicio Brown Forbes dryblował w polu karnym Śląska. Ostatecznie jednak stracił piłkę.

Sytuacja na boisku nie ulega zmianie. Cały czas sporo gry w środkowej strefie boiska. Teraz przy piłce zawodnicy WKS-u.

Groźnie w polu karnym Śląska. Po dośrodkowaniu niecelnie uderzył jednak Tomas Petrasek.

Bartl dobrze zagrał do Felicio Brown Forbesa. Ten w polu karnym oddał groźny strzał, po którym jednak dobrze interweniował Matus Putnocky.

Nieco spokojniejsza gra. Piłkarze wymieniają podania w okolicy linii środkowej boiska.

Daniel Bartl zbiegł ze skrzydła i oddał strzał z około 17 metrów. Matus Putnocky nie dał się zaskoczyć.

Do ofensywy ruszył teraz Raków Częstochowa. Piłkarze beniaminka rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

Przemysław Płacheta dośrodkował z rzutu rożnego. Piłkę wybił Szumski. Jeszcze z dystansu strzelał Krzysztof Mączyński, lecz tym razem Jakub Szumski złapał już piłkę.

Wrocławianie od pierwszych minut ruszyli do ataku. Śląsk szuka dośrodkowań w pole karne Rakowa.

Ładnie w pole karne Rakowa dośrodkował Dino Stiglec. Piłkę wybił jednak Jarosław Jach.