Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Śląsk Wrocław
2' Michał Chrapek 33' Wojciech Golla 58' Erik Exposito 90' Jakub Łabojko
Arka Gdynia
33' Dawit Schirtladze 81' Marko Vejinović
2:1

Koniec spotkania. Śląsk Wrocław wygrał 2:1 z Arką Gdynia. Jest przełamanie WKS-u.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale piłka wpadła prosto w ręce bramkarza Śląska.

Arka Gdynia jeszcze szuka okazji na gola. Rzut wolny dla gości.

Gra wznowiona.

Ucierpiał Krzysztof Mączyński. Potrzebna pomoc medyczna.

Robert Pich zdecydował się na strzał z dystansu. Uderzenie zostało zablokowane.

Miał swoją okazję Łukasz Broź. W polu karnym oddał jednak niecelny strzał.

Doliczone cztery minuty.

Żółtą kartkę za zagranie piłki ręką otrzymał Jakub Łabojko.

Marko Vejinović domagał się rzutu karnego za zagranie piłki ręką. Sędzia nakazał grać dalej.

Wrocławianie dobrze oddalają grę od własnej bramki.

Israel Puerto znów potrzebuje pomocy medycznej. Tym razem będzie już zmiana.

Gol! Strzelił Marko Vejinović. Marko Vejinović zmylił bramkarza i skierował piłkę do bramki. Mamy gola dla Arki!

Nie będzie zmiany decyzji. Rzut karny dla Arki.

Jeszcze trwa chyba analiza VAR.

Rzut karny dla Arki Gdynia po zagraniu piłki ręką Płachety!

Israel Puerto jednak wrócił na boisko.

Mamy przerwę w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Israel Puerto. Do wejścia na boisko już szykuje się Mariusz Pawelec.

Zagranie wzdłuż bramki bramki Śląska. Jakub Wawszczyk nie zdążył jednak zamknąć akcji.

W polu karnym do strzału doszedł Nando Garcia Puchades. Oddał uderzenie głową, ale znakomicie obronił Matus Putnocky.

Dobrze w defensywie spisał się Israel Puerto. We własnym polu karnym świetnie wybił wślizgiem piłkę.

Gol! Strzelił Erik Exposito. Asystował mu Robert Pich. 2:0 dla Śląska Wrocław. Znów błąd w defensywie Arki - tym razem żle zagrywał Marko Vejinović. Piłkę przejął Robert Pich, dograł w pole karne do Erika Exposito. Ten poradził sobie z obrońcą i skierował piłkę do bramki.

Śląsk wyprowadził szybką akcję. Michał Chrapek zbyt długo zwlekał z podaniem i ostatecznie stracił piłkę.

Śląsk oddał inicjatywę Arce. Wrocławianie bronią się na własnej połowie.

Z rzutu wolnego strzelał Dawit Schirtladze. Piłka przeleciała wysoko nad bramką WKS-u.

Będzie rzut wolny dla Arki. Do bramki Śląska około 18 metrów.

Arka Gdynia od początku drugiej połowy stara się prowadzić grę i rozgrywać piłkę na połowie Śląska.

Zanosiło się na groźną akcję Arki. Zabrakło jednak gdynianom dokładnego rozegrania w polu karnym Śląska.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Śląsk Wrocław prowadzi 1:0.

Doliczona jedna minuta.

W polu karnym Śląska niecelnie strzelał Nando Garcia Puchades.

Gra znów przeniosła się w okolice pola karnego Śląska Wrocław.

Ładny strzał z rzutu wolnego oddał Przemysław Płacheta. Dobrze jednak obronił Pavels Steinbors.

Znów groźnie w polu karnym Śląska. Tym razem jednak sędzia odgwizdał spalonego.

Arbiter ukarał kartką po jednym zawodniku ze Śląska i Arki.

Żółtą kartkę otrzymał Dawit Schirtladze.

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Golla.

Spore zamieszanie w polu karnym Śląska i sprzeczka pomiędzy piłkarzami obu drużyn.

Zamieszanie w polu karnym Śląska po niepewnej interwencji Matusa Putnocky'ego. Wyratowali się jednak wrocławianie.

Arka nieco śmielej ruszyła do ofensywy, ale i tak daleko ma jeszcze do bramki Śląska.

Wrocławianie mają pod kontrolą to spotkanie. Arka nie ptrafiła wyprowadzić groźnego ataku.

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Arki. Robert Pich strzelał z ostrego kąta, a Pavels Steinbors obronił.

Arka rozgrywa piłkę na własnej połowie. Śląsk stara się grac wysokim pressingiem.

Kolejne uderzenie na bramkę Arki. Tym razem strzelał Dino Stiglec, a zablokował go Damian Zbozień.

Tym razem w polu karnym Arki zablokowany został Michał Chrapek.

Dino Stiglec szukał dośrodkowania w pole karne Arki. Piłka podbita przez jednego z obrońców gdynian znalazła się w rękach Pavelsa Steinborsa.

Przemysław Płacheta wpadł w pole karne Arki, oddał strzał z ostrego kąta, ale to uderzenie obronił Pavels Steinbors.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Arki. Piłkę wrzucał Krzysztof Mączyński, na długim słupku czekał na nią Dino Stiglec. Obrońca WKS-u oddał strzał, ale piłka nie znalazła drogi do bramki.

Wrocławianie prowadzą grę i szukają miejsca na połowie Arki. Gdynianie na razie skupieni na defensywie.

Śląsk Wrocław widać jest bardzo zmotywowany. Gospodarze od początku śmiało atakują. Gra toczy się na połowie Arki.

Gol! Strzelił Michał Chrapek. Asystował mu Jakub Łabojko. Znakomity początek meczu w wykonaniu Śląska. Pavels Steinbors podawał piłkę do Nalepy, ten się poślizgnął. Piłkę przejął jeden z zawodników WKS-u, dograł do Michała Chrapka. Ten oddał strzał na bramkę, a po rykoszecie piłka wpadła do bramki. 1:0 dla Śląska Wrocław.

Śląsk rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

Początek spotkania.

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

Zespół WKS-u po raz ostatni wygrał w 5. kolejce, kiedy to 17 sierpnia pokonał 2:1 Cracovię!