Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Arka Gdynia
27' Jakub Wawszczyk 55' Michał Nalepa 73' Marko Vejinović 77' Christian Maghoma 90+4' Adam Marciniak
Cracovia
25' Ołeksij Dytiatjew 37' Sergiu Hanca 55' Sergiu Hanca 83' Kamil Pestka 88' Thiago
0:1

Koniec spotkania. Cracovia wygrała 1:0 i aktualnie jest liderem PKO Ekstraklasy.

Zamieszanie w polu karnym Cracovii, gospodarze domagali się rzutu karnego, ale sędzia nakazał grać dalej.

Jeszcze żółtą kartkę otrzymał Adam Marciniak.

Cracovia utrzymuje się z piłką na połowie Arki Gdynia.

Arka Gdynia. Schodzi: Luka Marić. Wchodzi: Adam Danch.

Doliczone cztery minuty.

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii, ale wybijają piłkę zawodnicy z Krakowa.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thiago Rodrigues de Souza.

Cracovia oddaliła grę od własnego pola karnego i stara się rozgrywać piłkę na połowie Arki.

Coraz mniej czasu do końca spotkania. Cracovia solidnie prezentuje się w defensywie, ale gospodarze cały czas szukają okazji na gola.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Pestka.

Jeszcze jeden strzał z dystansu. Tym razem uderzył Marko Vejinović. Strzał jednak niecelny.

Janusz Gol strzelał z dystansu. Zablokował go Marko Vejinović.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Christian Maghoma.

Rzut rożny dla Cracovii, zamieszanie w polu karnym Arki, ale ostatecznie piłka poza boiskiem.

Sędzia nie zdecydował się odgwizdać rzutu karnego. Gramy dalej.

Żółtą kartką ukarany został trener Cracovii, Michał Probierz.

Cracovia domaga się rzutu karnego za faul na Ivanie Fioliciu. Trwa chyba analiza VAR.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marko Vejinović.

Mateusz Wdowiak wpadł w pole karne Arki, lecz został wypchnięty przez Christiana Maghome. Piłka dla Arki.

Marko Vejinović dograł do Fabiana Serrarensa. Ten zdecydował się na strzał głową, ale bramkarz Cracovii nie dał się zaskoczyć. To była dobra okazja dla Arki.

Maciej Jankowski szukał miejsca do oddania strzału w polu karnym Cracovii. Został jednak zablokowany.

Adam Marciniak dostał piłkę w polu karnym Cracovii. Jeszcze dogrywał piłkę, ale tę złapał Michal Pesković.

Arka w ofensywie. Gdynianie atakują i szukają gola. Cracovia dobrze się jednak broni.

Z około 20 metrów z pierwszej piłki strzelał Michał Nalepa. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, po którym piłkę wypiąstkował Michal Pesković.

Sytuacja opanowana, za chwilę rzut wolny.

Żółtą kartkę otrzymał Sergiu Hanca.

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa.

Nerwowo na boisku, jakaś sprzeczka piłkarzy obu drużyn, ale sędzia ma sytuacje pod kontrolą.

Będzie rzut wolny dla Arki Gdynia. Z tego miejsca, z którego Sergiu Hanca strzelił gola w pierwszej połowie.

Maciej Jankowski strzelał z pola karnego z kilkunastu metrów. Pewnie interweniował Michal Pesković.

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?

Sergiu Hanca dośrodkował z rzutu wolnego. Jednak zbyt mocno i piłke pewnie złapał Pavels Steinbors.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Arki Gdynia. Główkował Michał Helik, ale jego uderzenie głową było niecelne.

Zanosiło się na groźną akcję Cracovii. Zabrakło jednak dokładnego dogrania Mateusza Wdowiaka.

Z dystansu strzelał Sergiu Hanca, a Pavels Steinbors nie dał się zaskoczyć.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Cracovia prowadzi 1:0.

Doliczona jedna minuta.

Arka Gdynia w ofensywie. Gra toczy się na połowie Cracovii.

Arka Gdynia stara się szybko doprowadzić do wyrównania, ale dobrze w defensywie prezentuje się Cracovia.

Gol! Strzelił Sergiu Hanca.

1:0 dla Cracovii! Sergiu Hanca zdecydował się na strzał z rzutu wolnego z narożnika pola karnego. Piłka odbiła się od jednego z zawodników stojących w murze i wpadła do bramki!

Faulowany był Mateusz Wdowiak. Będzie rzut wolny dla Cracovii niemal z narożnika pola karnego Arki.

Pavels Steinbors zdecydował się na wyjście z bramki. To była dobra decyzja, bo bramkarz zatrzymał napastnika Cracovii.

Spore zamieszanie w polu karnym Arki Gdynia. Piłka odbiła się od kilku zawodników, aż w końcu wybili ją obrońcy.

Szuka Arka Gdynia okazji na gola. Gra toczy się na połowie Cracovii. Gospodarze w tym spotkaniu wypracowali sobie już kilka dobrych szans.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Wawszczyk.

Znów bardzo dobra okazja dla Arki. Nemanja Mihajlović zagrywał przed bramkę Cracovii. W ostatniej chwili skutecznie wybił piłkę jeden z obrońców.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii, po którym niecelnie główkował Fabian Serrarens.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ołeksij Dytiatjew.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Arki. Gospodarze wybili piłkę po wrzutce Sergiu Hanki.

Dobrze w defensywie spisał się Christian Maghoma, który wybił piłkę Wdowiakowi. Zanosiło się na groźną akcję Cracovii.

Przed chwilą krótka przerwa w grze po faulu na zawodniku Cracovii. Goście rozgrywają teraz piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska. Nieco chaosu na boisku.

Marko Vejinović zdecydował się na strzał niemal z narożnika pola karnego. Uderzenie zostało jednak zblokowane.

Bardzo blisko było o gola dla Arki Gdynia! Najpierw ładny strzał głową po dośrodkowaniu, a piłka odbiła się od poprzeczki. Potem jeszcze dobitka, po którym piłkę z linii bramkowej wybijał Ołeksij Dytiatjew!

Zamieszanie przed bramką Cracovii. Ładne dośrodkowanie ze skrzydła przed bramkę gości. W ostatniej chwili piłkę wybił Cornel Rapa.

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Adam Deja. Po rykoszecie piłka wyleciała poza boisko. Piłka dla Cracovii.

Na początku spotkania przewagę miała Cracovia, teraz spotkanie już się wyrównało.

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii, gdzie piłkę pewnie złapał Michal Pesković.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Arki Gdynia. Piłkę wybił jednak jeden z obrońców gospodarzy.

Cracovia szybko ruszyła do ataku i stara się rozgrywać piłkę na połowie gospodarzy.

Zaczynamy!

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

Spotkanie poprowadzi Mariusz Złotek (Gorzyce).

Kto wygra mecz?

PKO Ekstraklasa wraca do gry! Na początek mecz Arka Gdynia - Cracovia. Początek tego spotkania o godzinie 18:00. Cracovia to wicelider tabeli, a Arka zajmuje miejsce 14.