Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jagiellonia Białystok
56' Zoran Arsenić
Korona Kielce
45+7' D'Sean Theobalds 52' Erik Pacinda 70' Marcin Cebula 77' Milan Radin 88' Marek Kozioł
0:0

Koniec spotkania. Remis 0:0.

Bardzo groźna akcja Korony! Marcin Cebula już minął obrońcę Jagiellonii, jeszcze dogrywał piłkę, ale zabrakło już uderzenia na bramkę gospodarzy.

Jeszcze Jagiellonia szuka okazji na strzelenie gola.

Jesus Imaz po dośrodkowaniu przedłużył piłkę, strzelał Jakov Puljić, ale dobrze interweniował Marek Kozioł.

Zamieszanie w polu karnym Korony. Do strzału doszedł Taras Romanczuk, lecz piłka przeleciała nad poprzeczką.

Doliczone sześć minut.

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Jacek Kiełb, lecz jego strzał został zablokowany.

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Marek Kozioł.

Po dośrodkowaniu niecelnie główkował Bogdan Tiru .

Jagiellonia zamknęła teraz Koronę na jej połowie. Kielczanie dobrze się jednak bronią.

Jagiellonia rozgrywa piłkę na połowie Korony. Przed chwilą zablokowany został strzał Kostala.

Za nami kolejna przerwa w grze. Opatrywany był piłkarz Korony.

Gra wznowiona.

Przerwa w grze. Piłkarze zderzyli się głowami.

Z około 20 metrów niecelnie strzelał Bogdan Tiru.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Milan Radin.

Efektowny strzał z pierwszej piłki w polu karnym Jagiellonii oddał Grzegorz Szymusik. Piłka wpadła do bramki, ale zawodnik Korony był na spalonym i ten gol nie został uznany.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Jagiellonii. Słaba wrzutka i zawodnik gospodarzy wybił piłkę.

Będzie rzut wolny dla Korony. Okazja na dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii.

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeden gol?

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Cebula.

Po dośrodkowaniu główkował Bojan Cecarić, lecz Dejan Iliev nie dał się zaskoczyć.

Z rzutu wolnego z ponad 30 metrów strzelał Petteri Forsell. Piłkę spokojnie złapał Dejan Iliev.

Dośrodkowanie w pole karne Korony. Główkował Jakov Puljić, ale został zablokowany.

Z dystansu niecelnie strzelał Matej Pucko.

Błąd jednego z zawodników Korony. W dobrej sytyacji znalazł się Jakov Puljić, ale Marek Kozioł obronił jego uderzenie.

Dośrodkowanie w pole karne Korony. Dobrze piłkę wybił Adnan Kovacević.

Zanosiło się na groźną akcję Korony. W polu karnym w ostatniej chwili dobrze interweniowali jednak obrońcy Jagiellonii.

Brakuje dobrych sytuacji w ostatnich minutach. Sporo natomiast gry w środkowej strefie boiska.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Zoran Arsenić.

Lekkie zamieszanie w polu karnym Korony po dośrodkowaniach przed bramkę. Ostatecznie jednak faulowany jeden z zawodników gości i piłka dla drużyny z Kielc.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Erik Pacinda.

Jagiellonia cały czas stara się atakować. Przed chwilą niecelnie strzelał Tomas Prikryl.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie 0:0.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Korony. Kielczanie wybili piłkę, a zza pola karnego niecelnie strzelał Juan Camara.

Żółtą kartkę za faul otrzymał D'Sean Theobalds.

W odpowiedzi z dystansu niecelnie strzelał Martin Pospisil.

Groźna akcja Korony! Bojan Cecarić ładnie dośrodkował przed bramkę Jagiellonii, gdzie główkował Erik Pacinda. Świetnie obronił jednak Dejan Iliev.

Jagiellonia Białystok rozgrywa kolejną akcję na połowie Korony. Gospodarzom brakuje jednak wykończenia pod bramką rywala.

Doliczone osiem minut.

W polu karnym ładny, techniczny strzał oddał Jakov Puljić. Uderzenie jednak minimalnie niecelne.

Z rzutu wolnego strzelał Juan Camara. Piłka odbiła się od jednego z zawodników i wyleciała poza boisko.

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii. Do bramki Korony około 30 metrów.

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Erik Pacinda. To był strzał niecelny, a sędzia i tak odgwizdał spalonego.

W trudnej pozycji w polu karnym Korony strzelał Imaz. Został zablokowany.

Znów przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Korony.

Spore zamieszanie w polu karnym Korony. Świetnie spisał się jednak Marek Kozioł, który zatrzymał piłkę po strzale na własną bramkę.

Kolejna bardzo groźna akcja Jagiellonii. W pole karne karne Korony wpadł Camara, odegrał do Jakova Puljicia. Jego strzał został zablokowany. Dobijał jeszcze Imaz, ale źle uderzył i był to strzał niecelny.

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkarze Korony wybili piłkę. Potem przejęła ją Jagiellonia, dośrodkowanie w pole karne, gdzie główkował Tiru. Pewnie interweniował Marek Kozioł.

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

Spotkanie zostało wznowione.

Chwilowa przerwa w grze. To w związku z odpaleniem środków pirotechnicznych przez kibiców.

W polu karnym Korony dobrą sytuację wypracował sobie Jesus Imaz. W decydującym momencie źle trafił jednak w piłkę.

Jagiellonia stara się grać wysokim pressingiem i szybko odbierać piłkę Koronie.

Przerwa w grze. Na boisku leży Adnan Kovacević.

Nie ma gola! Przy analizie VAR uznano, że był spalony.

Cały czas trwa analiza VAR.

Trwa jeszcze analiza VAR czy przy golu dla Jagiellonii nie było spalonego.

Martin Pospisil dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Korony. Piłka minęła kilku zawodników, aż do bramki skierował ją zamykający akcję Jakov Puljić.

Gra toczy się teraz w okolicy linii środkowej boiska. Kielczanie rozgrywają piłkę.

Jagiellonia rozpoczęła od zdecydowanych ataków. Przed chwilą niecelnie z dystansu strzelał Juan Camara.

Jeszcze jedno dośrodkowanie w pole karne Korony, gdzie niecelnie główkował Bogdan Tiru.

Rzut rożny dla Jagiellonii. Dośrodkowanie w pole karne Korony, ale zawodnicy z Kielc wybili piłkę.

Zaczynamy!

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Daniel Stefański (Bydgoszcz).

Przed nami spotkanie Jagiellonia Białystok - Korona Kielce. Początek meczu o godzinie 12:30. W tabeli PKO Ekstraklasy Jagiellonia zajmuje miejsce dziesiąte, a Korona trzynaste.