Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wisła Kraków
56' Kamil Wojtkowski 64' Vukan Savicević 69' Vukan Savicević
0:1

Koniec. Wisła wygrała po raz 4. z rzędu i wydostała się ze strefy spadkowej. Grupa mistrzowska oddala się z kolei od lubinian.

Już tylko minuta pozostała Zagłębiu na doprowadzenie do remisu. Nic nie wskazuje na to, aby gospodarzom ta sztuka się udała.

Wisła pod polem karnym Zagłębia. Gospodarze nie są w stanie przedostać się pod bramkę gości.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Dośrodkowanie w pole karne, starał się uderzać Balić, ale sfaulował rywala.

Sprzed pola karnego mocno, ale niecelnie uderzył Balić.

Po rzucie rożnym dla gospodarzy piłka wyszła na aut bramkowy. Lubinianie mają pretensje do sędziego.

Wisla stara się oddalać grę od własnej bramki. Zagłębie nie jest w stanie zagrozić gościom.

Groźnie pod bramką Wisły, uderzał Guldan, a piłkę z linii bramkowej wybił Janicki!

Zagłębie na połowie Wisły, jednak akcje gospodarzy są przewidywalne i defensywa gości bez problemów je przerywa.

Niespodziewany strzał Zivca, piłka poszybowała ponad bramką Buchalika.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Vukan Savicević.

Starzyński dośrodkował z rzutu wolnego, Guldan uderzył obok słupka.

Gol! Strzelił Vukan Savicević. Asystował mu Maciej Sadlok. Z okolic środka pola za plecy obrońców zagrał Sadlok, do piłki doszedł Savicević i piętą uderzył ponad niepotrzebnie wychodzącym z bramki Forencem. 0:1!

Groźny strzał Savicevicia sprzed pola karnego. Piłka odbiła się od obrońcy i o metr minęła słupek.

Czerwiński dogrywał z linii końcowej, został zablokowany przez Żukowa.

Po polem karnym Wisła zderzyli sę Kopacz i Tosik. Obaj leżą na murawie.

Coraz więcej do powiedzenia ma Zagłębie. Gospodarze w ataku, ale bez okazji bramkowych.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Wojtkowski.

Z ok. 25 metrów na strzał zdecydował się Tosik. Kilka pięter ponad poprzeczką.

Sprzed pola karnego na uderzenie zdecydował się Bohar. Niewiele mu z tego wyszło, ale rzut rożny wywalczył.

Od początku 2. połowy w ataku Wisła. Zagłębie cały czas czeka.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Więcej z gry miała Wisła, Zagłębie bardzo pasywnie. Póki co jesteśmy rozczarowani spotkaniem w Lubinie.

Uderzał Sadlok, piłka otarła się o Kopacza i tuż ponad bramką wyszła na rzut rożny.

Sędzia doliczył minutę.

Pomocy potrzebuje Jakub Tosik. To efekt ostrego wejścia Wojtkowskiego.

Zaostrzyła się gra. Sędzia jednak jeszcze kartek nie wyciąga.

Powoli zbliżamy się do przerwy. I całe szczęście.

Po dośrodkowaniu z rogu i zgraniu piłki przez Guldana Bialek głową uderzył z pięciu metrów ponad bramką! To powinien być gol.

Białek do Zivca, ten jednak w ostatnim momencie został zablokowany.

Nudzimy się jak urodzinach nauczycielki chemii. Zagłębie przeważa, ale nic z tego nie wynika.

Z pola karnego uderzał Sadlok. Piłka odbiła się od obrońcy i trafiła w boczną siatkę!

Nieśmiało zaatakować Zagłębie. Bardzo nieśmiało. Nic z planów nie wyszło.

Ładna wymiana podań przez krakowian. Żukow uderzył, ale trafił w obrońcę. Będzie rzut rożny.

Zagłębie cały czas pasywnie, Wisła aktywniejsza, ale nie chce zbytnio się odsłonić.

Po dośrodkowaniu z lewej strony główkował Klemenz, piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

Uwaga! Jeśli przez dłuższy czas nie będą pojawiały się wpisy to znaczy, że zasnęliśmy. Wówczas prosimy o telefony do redakcji.

Czerwiński dogrywał wzduż pola bramkowego, nikt nie doszedł do piłki.

Wciąż emocje jak na plaży w deszczowy dzień. Dwie akcje w meczu to stanowczo zbyt mało.

Aktywniejsza w ofensywie jest Wisła. Przed momentem z dystansu ponad bramką uderzył Maciej Sadlok.

Groźnie zapowiadała się akcja Wisły Kraków. Z pola karnego uderzał Turgeman, ale przymierzył zbyt anemicznie i obrońca wyjaśnił wszystko.

I znowu gra przeniosła się do środka pola. Niewiele dzieje się na boisku.

Wisła Kraków uzyskała przewagę, Zagłębie skupione przed własnym polem karnym.

Błaszczykowski ograł Bohara i zagrał prostopadle do Turgemana. Strzał z ok. siedmiu metrów Forenc zdołał wybić na rzut rożny!

W pierwszych minutach gramy w środku pola. Jak na razie bez okazji podbramkowych.

Gramy!

Mecz poprowadzi Krzysztof Jakubik (Siedlce).

W meczu padną gole?

Kto wygra mecz?

Ciekawie zapowiada się mecz w Lubinie. Zagłębie walczy o górną ósemkę, Wisła o utrzymanie.