Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Korona Kielce
53' Adnan Kovacević 68' Themistoklis Tzimopoulos
ŁKS Łódź
53' Carlos Moros Gracia
1:0

Koniec spotkania. Korona Kielce wygrała 1:0 z ŁKS-em Łódź.

Z linii pola karnego strzelał Rodrigo Zalazar. Został jednak zablokowany.

Korona rozgrywa piłkę na połowie ŁKS-u. Daleko od swojej bramki.

Doliczone pięć minut.

Z rzutu wolnego strzelał Petteri Forsell. Arkadiusz Malarz nie dał się zaskoczyć.

Minimalnie zbyt wysokie dośrodkowanie z rzutu wolnego. Samu Corral tylko trącił piłkę głową.

Uderzenie z rzutu wolnego. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

ŁKS wywalczył rzut wolny. To dobra okazja na strzał, do bramki Korony około 25 metrów.

Dośrodkowanie w pole karne Korony. Piłkę pewnie złapał Marek Kozioł.

Bardzo dobra okazja dla Korony. Adnan Kovacević dograł do Rodrigo Zalazara, a ten w polu karnym oddał niecelny strzał.

Szukają gospodarze okazji do podwyższenia prowadzenia. Przed chwilą groźnie było w okolicy pola karnego ŁKS-u.

Zanosiło się na groźną akcję Korony. Jacek Kiełb zbyt mocno podał jednak do wbiegającego w pole karne Mateja Pucko.

W odpowiedzi z dystansu uderzył Petteri Forsell. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

Ładny, mocny, ale i niecelny strzał z dystansu oddał Ricardo Guima.

W ostatnich minutach Korona zdecydowanie ruszyła do ataku.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Adnan Kovacević, lecz swietnie obronił Arkadiusz Malarz.

Uderzenie  z rzutu wolnego na bramkę ŁKS-u. Strzelał Petteri Forsell, a Arkadiusz Malarz odbił piłkę. Po chwili dobitka i znów bardzo dobrze spisał się bramkarz ŁKS-u.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Themistoklis Tzimopoulos.

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Milan Radin. To był jednak strzał niecelny.

Pirulo oddał mocny strzał z rzutu wolnego, ale trafił piłką w mur.

Faulowany był Dragoljub Srnić. Będzie rzut wolny dla ŁKS-u, a do bramki Korony około 30 metrów.

Rodrigo Zalazar dryblował w polu karnym ŁKS-u, ale gdy składał się do strzału, to został zablokowany.

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?

Ciekawsze zrobiło się to spotkanie. Obie drużyny starają się atakować.

Jeszcze jedno uderzenie zza pola karnego na bramkę łodzian. Tym razem niecelne.

Z dystansu uderzył Petteri Forsell. Arkadiusz Malarz nie dał się zaskoczyć.

Łodzianie ruszają do ataku i rozgrywają piłkę na połowie Korony.

Gol! Strzelił Adnan Kovacević.

1:0 dla Korony. Adnan Kovacević zmylił bramkarza i strzelił gola z rzutu karnego.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Carlos Moros Gracia.

Jest rzut karny dla Korony. Sędzia uznał, że Carlos Moros Gracia faulował Mateusza Spychałę.

Mamy analizę VAR. Sędzia ogląda sytuację.

Spore zamieszanie w polu karnym ŁKS-u. Na murawę padł jeden z zawodników Korony, ale sędzia nakazał grać dalej. Gospodarze domagają się rzutu karnego.

Techniczny strzał zza pola karnego oddał Antonio Dominguez. To było uderzenie niecelne.

Gramy dalej.

Faulowany był Adam Ratajczyk. Potrzebna pomoc medyczna i mamy chwilową przerwę w grze.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bezbramkowy remis.

Źle rozegrali piłkarze ŁKS-u rzut wolny. Zabrakło nawet dokładnego dogrania w pole karne.

Michał Trąbka wywalczył rzut wolny dla ŁKS-u. Okazja na dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.

Doliczone dwie minuty.

Korona oddaliła grę od własnego pola karnego i teraz sama rozgrywa piłkę na połowie gości.

Uderzenie z dystansu na bramkę Korony. Piłkę pewnie złapał Marek Kozioł.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z zawodników Korony wybił piłkę. ŁKS dalej jednak w posiadaniu futbolówki.

Antonio Dominguez strzelał z rzutu wolnego. Piłka trafiła w mur. Jeszcze będzie rzut rożny dla gości.

Będzie jeszcze rzut wolny dla ŁKS-u. Dobra okazja na strzał na bramkę kielczan.

Dośrodkowanie w pole karne Korony. Obrońcy gospodarzy wybili piłkę.

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich. Zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

Korona Kielce. Schodzi: Bojan Cecarić. Wchodzi: Rodrigo Zalazar. Ta zmiana to prawdopodobnie efekt kontuzji Cecaricia.

Kolejne minuty mijają, a sytuacja na boisku nie ulega zmianie. Teraz częściej przy piłce łodzianie.

Spokojniejsze tempo meczu. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

Bojan Cecarić tym razem ze skrzydła dogrywał w pole karne ŁKS-u. Piłkę wybił Maciej Dąbrowski.

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Bojan Cecarić.

Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?

Zanosiło się na bardzo groźną akcję Korony. Źle jednak dośrodkował Mateusz Spychała i zabrakło nawet uderzenia na bramkę.

W odpowiedzi w polu karnym ŁKS-u strzelał Bojan Cecarić. Jego uderzenie zostało przyblokowane i było niecelne.

Ładne dośrodkowanie w pole karne Korony, gdzie jednak dobrze interweniowali obrońcy. Po chwili zablokowany został Adam Ratajczyk.

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne ŁKS-u. Piłkarze z Łodzi wybili piłkę.

Z rzutu wolnego strzelał Antonio Dominguez. Piłka trafiła jednak w mur.

Będzie rzut wolny dla gości. Dobra okazja na uderzenie na bramkę Korony.

Petteri Forsell dośrodkował z rzutu wolnego. Piłkę wybili jednak zawodnicy ŁKS-u.

Zanosiło się na groźną akcję Korony. Źle dogrywał jednak Petteri Forsell.

Korona Kielce od początku spotkania stara się atakować. Teraz jednak przy piłce zawodnicy ŁKS-u.