Najnowsze Wyniki/Kalendarz
KGHM Zagłębie Lubin
7' Dejan Drazić 27' Damjan Bohar 42' Bartosz Białek 59' Bartosz Kopacz 62' Lubomir Guldan 86' Dejan Drazić 90+3' Alan Czerwiński
0:3

Koniec spotkania. KGHM Zagłębie było drużyną bardziej inteligentną i wygrało 3:0 po golach zdobytych w I połowie.

Żółtą kartkę otrzymał Alan Czerwiński. Uderzył łokciem Kowalczyka.

Mógł być bezpośredni gol z rzutu rożnego! Mamy jednak słupek, obrona Zagłębia zaspała, trzeci raz Pogoń trafia w obręcz bramki!

Próba Bartkowskiego, piłkę odbił Hładun.

Arbiter przedłużył mecz o minimum 3 minuty.

Nic tu już się nie wydarzy. Pogoń zdaje się już tylko czekać na wyrok.

Żółtą kartkę otrzymał Dejan Drazić.

Tempo gry spadło bardzo mocno. Chyba tylko cud odbierze Zagłębiu komplet punktów.

Po długiej akcji Pogoni, z 12. metra z woleja strzelał Cibicki. Posłał piłkę tuż nad poprzeczką.

Po błędzie rywala, piłka trafiła wprost pod nogi Bohara. Ten próbował strzału w okno bramki rywala, przestrzelił o metr.

Turski dostał piłkę na głowę, siedemnastolatek przestrzelił obok bramki rywala.

Głową strzelał Cibicki, jednak wyraźnie przestrzelił.

Sasa Zivec zdecydował się na mocny strzał - jak się okazało nieco przesadził, piłka przeleciała nad poprzeczką.

Po rzucie rożnym Pogoni, efektownie piąstkował Hładun.

Tym razem szansa Pogoni! Cibicki dograł piłkę do Turskiego, ten jednak nie miał możliwości pokonania dobrze ustawionego Hładuna.

Piękna trójkowa akcja Zagłębia. Strzelał Białek, obok bramki.

Na strzał z rzutu wolnego zdecydował się Paweł Cibicki. Piłka po jego uderzeniu przeleciała kilkadziesiąt centymetrów nad słupkiem.

I kolejny błąd lubinian w ofensywie. Zivec podał piłkę do tyłu, ta minęła dwóch jego kolegów o centymetry.

Czerwiński łatwo przeszedł rywala, podał piłkę do Bohara, ten jednak kompletnie nie odnalazł się w polu karnym rywala i stracił piłkę w kuriozalny sposób.

Tym razem akcja Zagłębia, zakończona niecelnym strzałem! Strzelcem Sasa Zivec.

Długa akcja Pogoni przerwana przez lubinian, którzy wypchnęli rywala na jego własną połowę.

Żółtą kartkę otrzymał Lubomir Guldan. Za faul w środkowej części boiska.

Potężny strzał Listkowskiego! Piłka przeleciała nad poprzeczką!

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kopacz. Sfaulował Matynię.

I kolejny zablokowany strzał Bohara! Tym razem było to uderzenie z dystansu.

Po bardzo długiej akcji Zagłębia, strzał Bohara został zablokowany przez Bartkowskiego.

KGHM Zagłębie zdaje się grać "swoje". Lubinianie podają sobie piłkę przy środkowej części boiska, zyskując tym samym cenne sekundy.

Białek wyskoczył najwyżej we własnym polu karnym podczas rzutu rożnego Pogoni.

Z ostrego kąta strzelał Kowalczyk, piłkę na rzut rożny wybił Hładun.

Z rzutu rożnego Starzyński, piłkę wybili gospodarze.

Tym razem wielkie zamieszanie w polu karnym Pogoni. Leżący Zech nie dał się ograć Białkowi.

Matynia wrzuał piłkę w kierunku Malca, ten jednak zablokowany przez rywala.

Strzelał Żivec, po chwili również Baszkirow, uderzenia obu lubinian zablokowane.

Od początku drugiej połowy Pogoń gra wysokim pressingiem. Na razie nic to jednak nie daje.

Zaczynamy drugą połowę! Pierwsza piłka dla prowadzącego 3:0 KGHM-u Zagłębia.

Wybiegli też szczecinianie.

Piłkarze gości już wyszli na boisko.

Koniec I połowy. Pogrom na stadionie w Szczecinie, KGHM Zagłębie prowadzi 3:0.

Arbiter przedłużył mecz o minimum minutę.

Kolejny rzut rożny dla Pogoni Szczecin. Lubinianie z łatwością wybili piłkę.

Gol! Strzelił Bartosz Białek. Co tu sie dzieje! Fatalny błąd Zecha, który dograł piłkę wprost pod nogi Białka. Ten podwyższył z łatwościa na 3:0 dla swojej drużyny!

Damian Dąbrowski strzelił zza pola karnego z woleja i trafił w słupek! Zaczarowana jest ta bramka Dominika Hładuna!

Pogoń niemal ciągle atakuje. Baszkirow wybił na rzut rożny.

Bardzo ładna akcja Pogoni! Zza pola karnego strzelał Dąbrowski, minimalnie chybiił!

Tym razem na strzał głową zdecydował się Frączczak, nie trafił w światło bramki.

Kowalczyk dograł piłkę do Cibickiego, ten zdecydował się na strzał, jednak został on zablokowany przez rywala.

Rzut wolny bity przez Matynię, piłka w rękach bramkarza Zagłębia.

Ręka Białka przypadkowa, nie ma mowy o cofnięciu decyzji. Gol uznany!

Po drodze Białek musnął piłkę ręką. Mamy wideoweryfikację.

Gol! Strzelił Damjan Bohar. Asystował mu Filip Starzyński.

Gol dla Zagłębia! Starzyński zabrał piłkę rywalowi w środku pola, podał ją do Bohara, a ten strzelił z dystansu na 2:0!

Świetny strzał Starzyńskiego, doskonale bramkarz Pogoni!

Arbiter konsultował jeszcze sytuację z wozem VAR, interwencja Huberta Matyni była czysta.

Stuprocentowa szansa Pogoni Szczecin! Matynia wybił piłkę z linii po tym, jak dotknął ją Sasa Zivec!

Ale pech Pogoni Szczecin! Po rzucie wolnym i zamieszaniu w polu karnym, Adam Frączczak trafił w słupek!

Nie jest to piękny mecz. Od kilkunastu minut widzimy bicie głową w mur ze strony szczecinian.

Kolejna akcja gosodarzy. Tym razem strzelał Hostikka - tylko w boczną siatkę.

Głębokie dośrodkowanie Matyni, Sasa Balić wybił piłkę na aut.

Niecelny strzał z dystansu Damiana Dąbrowskiego. Hładun kontrolował sytuację. Mocno pachnie bramką dla Pogoni.

Sebastian Kowalczyk wrzucał piłkę z rzutu wolnego. Po kilku główkach z obu stron, Zagłębie wyjaśniło sytuację.

Pogoń próbuje atakować, trudno jednak jej przebić się przez zasieki obronne gości.

Dwa zablokowane strzały szczecinian. Bardzo szybko z kontratakiem wyszedł Żivec, podał piłkę Starzyńskiemu, ten jednak zanotował prostą stratę.

Tym razem Hładun wybił piłkę przed pole karne, koniec serii rzutów rożnych zespołu ze Szczecina.

Kolejny rzut rożny i... znów lubinianie wybijają piłkę.

Z rogu boiska Matynia, tym razem za pole gry wybił piłkę Alan Czerwiński.

Bartosz Kopacz uratował swój zespół wybijając piłkę na rzut rożny.

Rzut wolny dla Pogoni. Cibicki zdecydował się na bezpośredni strzał z 20. metra, piłkę odbił Hładun.

Gol! Strzelił Dejan Drazić. Asystował mu Bartosz Białek.

Szybka akcja Zagłębia i gol! Białek ostro wszedł pod Malca, podał piłkę Draziciowi, ten zrobił zwód w polu karnym rywala i strzelił nad głową Stipicy!

Z rzutu rożnego nic nie wynika. Ostatecznie piłka dla Hładuna.

Paweł Cibicki doszedł do piłki w polu karnym. Piłkę zablokował jeden z lubinian.

Obie drużyny starają się grać aktywnym pressingiem i piłka często zmienia właściciela.

Pierwsza akcja w meczu! Z prawej strony dośrodkował Czerwiński, na jedenasty metr zbiegł Białek i uderzył celnie głową! Na posterunku Stipica.

Zaczynamy! Liczymy na emocje w Szczecinie.

Mecz poprzedzi minuta ciszy.

Piłkarze obu drużyn wyszli na boisko stadionu w Szczecinie, który rośnie w oczach!

W pierwszym meczu PKO Ekstraklasy, Śląsk zremisował z Rakowem 1:1.

Drugi mecz PKO Ekstraklasy po okresie pandemii odbędzie się jeszcze bez udziału kibiców.

Mecz sędziuje Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.

Początek spotkania o godzinie 20:30.