Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Arka Gdynia
11' Maciej Jankowski 29' Mateusz Młyński
Wisła Kraków
54' Rafał Janicki 60' Nikola Kuveljić
0:0

Koniec spotkania, 0:0!

Po rzucie rożnym bitym przez Nalepę piłka minęła wszystkich.

Arka wywalczyła jeszcze rzut rożny. To może być ostatnia akcja meczu.

Powinien być gol! Minimalnie chybił Kuveljić!

Tym razem strzelał Turgeman, obronił Steinbors.

Po rzucie rożnym Arki, bardzo dobrze piąśtkował Buchalik.

Strzelał Nalepa, piłkę wybił Buchalik - piłka leciała obok bramki, ten jednak szedł do końca.

Arbiter doliczył mecz o minimum 4 minuty.

Tym razem szansa Wisły, piłkę z pola karnego wybili gdynianie.

Doskonała akcja Michała Nalepy, piłkę zablokował Hołownia! Najlepsza akcja Arki w tym spotkaniu.

Chwilowo na połowę rywala gdynianie, szybko stracili piłkę.

Hołownia podał piłłkę Turgemanowi, ten jednak zablokowany przez jednego z gdynian.

Kolejny celny strzał Wisły. Po uderzeniu Błaszczykowskiego, obronił Steinbors.

Strzał Turgemana, bardzo dobra interwencja Steinborsa.

Na spalonym Zawada.

Wisła Kraków. Schodzi: Georgij Żukow. Wchodzi: Chuca.

Po rzucie wolnym Wisły piłka uderzyła w poprzeczkę! Wcześniej faulował jednak Klemenz.

Coraz mocniejsze ataki Wisły Kraków.

Dobrze zapowiadająca się akcja Arki. Gdynianie szli pięciu na czterech, Antonik zdecydował się na strzał - posłał piłkę w trybuny.

Zawada faulowany przez Żukowa przed polem karnym Wisły.

Tym razem piłkę w trybuny posłał Turgeman.

Świetna szansa Wisły! Klemenz strzelał głową po rzucie rożnym Hołowni, instynktownie obronił Steinbors.

Strzał Kuveljicia zza pola karnego! Został zablokowany przez piłkarza Arki.

Rzut wolny bity przez Nalepę. Piłkarze obu zespołów główkowali w polu karnym Wisły, ostatecznie goście wyszli obronną ręką.

Najlepsza akcja Wisły w II połowie! Po podaniu Boguskiego Strzelał Błaszczykowski, piłka przeleciała obok bramki Steinborsa.

Żółtą kartkę otrzymał Nikola Kuveljić. Sfaulował Schirtladze.

Dośrodkowanie Hołowni z rzutu wolnego, sytuację wygrali obrońcy Arki.

To mogła być dobra akcja Wisły, jednak Hołowni wyraźnie zabrakło precyzji.

Akcja Nalepy, który jednak pogubił się pod polem karnym Wisły. Stracił piłkę w prostej sytuacji.

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Janicki. Ostro sfaulował Młyńskiego, który po faulu aż krzyczał z bólu.

Kontratak Wisły Kraków. Boguski podał piłkę Saviceviciowi, ten szukał Klemenza. Nie był to jednak dobry wybór, tam podwoili już krycie obrońcy Arki.

Wrzutka Wisły w pole karne, łatwe przejęcie piłki przez Steinborsa.

Ambitna waka na boisku Nalepy, który jednak przegrał pojedynek z Hebertem.

Zablokowany strzał Kuveljicia.

Pierwsze minuty drugiej połowy jak cała pierwsza - Wisła wymienia podania, Arka bezbłędna w destrukcji.

Początek II połowy.

Koniec I połowy. Arka remisuje z Wisłą 0:0, mocno przeciętne widowisko w Gdyni.

Uderzenie Hołowni z ostrego kąta, piłka znalazła się bok bramki Steinborsa, który spokojnie kontrolował piłkę.

Błaszczykowski dogrywał z rzutu rożnego. Sytuację chciał zamykać Hołownia, jednak po prostu uderzył przed siebie, kilkanaście metrów od słupka Steinborsa.

Arbiter doliczył minimum 2 minuty do czasu gry I połowy.

Zablokowany strzał Savicevicia.

Ciekawa akcja Wisły, Błaszczykowski zablokowany na polu karnym rywala.

Klemenz znokautował Schirtladze. Gruzin jest gotowy do dalszej gry.

Klemenz dograł piłkę w pole karne rywala, tam nie było jednak nikogo z krakowian.

Rzut rożny bity przez Hołownię, po krótkim zamieszaniu sytuację wyjaśnili obrońcy Arki.

Szansa Wisły Kraków! Danch doskonale przeczytał zamiary Tupty i wybił piłkę na rzut rożny.

Kompletnie nieudany strzał Zbozienia. Od bramki Buchalik.

Akcja Wisły. Marciniak powstrzymał Klemenza, wybijając piłkę na aut.

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Młyński. Za faul na Kuveljiciu.

Rajd Jakuba Błaszczykowskiego! Zabrakło jednak jego kolegów, nie miał co zrobić z piłką i kopnął ją delikatnie w kierunku Steinborsa.

Strzelał Deja, jednak uderzył wprost w Buchalika.

Dynamiczna akcja Młyńskiego - do czasu dogrania w pole karne. Młodzieżowiec Arki zagrał piłkę tam, gdzie stał osamotniony Janicki.

Rzut wolny dla Arki, piłkę spokojnie przygarnął do siebie Buchalik.

Na razie na boisku nie dzieje się nic.

Wisła praktycznie nie schodzi z połowy Arki. Nic na razie z tego nie wynika.

Wiślacy grają piłką i usiłują się rozgrywać, arkowcy stoją na własnej połowie jedenastoma pilkarzami.

Ciekawie zapowiadająca się akcja Żukowa. Kazach został jednak powstrzymany przez blisko siebie stojących obrońców Arki.

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Jankowski. Za faul na Błaszczykowskim.

Daleki aut Zbozienia w pole karne rywala, Jankowski był bliski przyjęcia piłki, jednak został powstrzymany przez obrońców rywala.

Udana interwencja obronna Boguskiego. Aut dla Arki.

Schirtladze łatwo ograny przez Klemenza w okolicach pola karnego Wisły.

Gramy dalej! Nie ma gola dla Wisły, zadecydowały milimetry!

Sędzia sprawdza czy piłka nie przeszła przez linię.

Kontrowersja w Gdyni! Po rzucie wolnym Błaszczykowskiego piłka dotknęła słupek, następnie Marciniak niefortunnie interweniował. Później starał się wybijać piłkę z linii. Mamy VAR!

Kompletnie nieudany rzut rożny w wykonaniu Hołowni.

Piłkarze Wisły Kraków zaczeli bardzo ambitnie. Gryzą murawę już na połowie rywala.

Początek spotkania! Pierwsza piłka dla Arki.

Arbiter VAR, to Marcin Stefański.

Mecz sędziuje Krzysztof Jakubik z Siedlec.

Piłkarze obu drużyn są już na murawie! Arka gra na żółto-niebiesko, Wisła na czerwono.

Jakim wynikiem zakończy się mecz Arka - Wisła?

Szczególnie dla Arki jest to mecz o życie, ewentualna porażka Wisły również byłaby kosztowna. Krakowianie z 34 punktami plasują się na ostatnim bezpiecznym, 13. miejscu w tabeli. Arka z 28 "oczkami" jest piętnasta.

Mecz w Gdyni, podobnie jak inne spotkania ostatniej kolejki rundy zasadniczej rozpocznie się o godzinie 18:00.