Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Manchester United
18' Marcus Rashford 48' Jesse Lingard 65' Anthony Martial 67' Marcus Rashford 69' Victor Lindelof 81' Anthony Martial 81' Daniel James
Chelsea FC
36' Kurt Zouma 52' Jorginho 57' Tammy Abraham 90' N'Golo Kante
4:0

Koniec. Manchester United rozbił Chelsea 4:0!

Mocny strzał z ok. 15 metrów oddał Emerson PalmieriDavid de Gea w bramce jest w niedzielę bezbłędny.

Gospodarze rozgrywają piłkę, goście biegają za rywalami i niewiele potrafią zdziałać.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Żółtą kartkę za faul otrzymał N'Golo Kante.

Strzelał Pedro Rodriguez, piłka minęła bramkę gospodarzy.

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Juan Mata.

Strzał Mounta pewnie obronił de Gea.

Chelsea ma już dość tego spotkania, goście wprawdzie starają się atakować, ale bez wiary w powodzenie.

Gol! Strzelił Daniel James. Asystował mu Paul Pogba. Cóż za debiut Jamesa! Kontra United, Pogba do Jamesa, a ten mimo asysty obrońców zdołał uderzyć. Piłka odbiła się jeszcze od Emersona. Kepa nie był w stanie zatrzymać strzału. 4:0!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Anthony Martial.

Szybkie wyjście United, z piłką biegł Rashford, jednak w polu karnym został zablokowany.

Kwadrans do końca. Chelsea pozostało walczyć już tylko o honor.

Man Utd. Schodzi: Andreas Pereira. Wchodzi: Daniel James.

Chelsea. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: N'Golo Kante.

Już wszystko widać. Strzał Emersona pewnie obronił bramkarz United.

Nic nie widzimy. Przed laty Marian Dziurowicz wyłączył jupiter. Teraz to chyba nie on.

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kurt Zouma głową uderzył ponad poprzeczką.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Victor Lindelof.

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Paul Pogba. To już jest nokaut. Frank Lampard blady siedzi na ławce. Nie o takim debiucie marzył. Prostopadłe dogranie Pogdby do Rashforda, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Kepę! 3:0!

Chelsea. Schodzi: Tammy Abraham. Wchodzi: Olivier Giroud.

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Andreas Pereira. Kontra United, Pereira dośrodkował z prawej strony pola karnego, do piłki doszedł Martial i z bliska wbił ją do bramki. 2:0!

Chelsea posiada optyczną przewagę, ale nie ma to przełożenia na stwarzanie sobie okazji do zdobycia gola.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tammy Abraham.

Groźny strzał oddał Emerson Palmieri, dobrze w bramce United zachował się de Gea.

Maguire przed pole karne do Rashforda, ten jednak uderzył w obrońcę.

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Jorginho.

Pedro Rodriguez uderzył sprzed pola karnego lewą nogą. Metr ponad poprzeczką.

Podobnie jak na początku 1. połowy tak i teraz w ataku Chelsea. Jednak goście jak na razie bez okazji bramkowych.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jesse Lingard.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Po niemrawym początku gospodarze niespodziewanie objęli prowadzenie, ale później mieli więcej z gry. Gracze Chelsea trafili w słupek i poprzeczkę bramki United.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Kontra United, ale wyszedł z tego atak pozycyjny, a później miejscowi piłkę dali sobie odebrać.

Emerson Palmieri uderzał z okolic narożnika pola bramkowego. Trafił w poprzeczkę! Po raz drugi sporo szczęścia mieli gospodarze!

W końcu gościom się to udało. Z pola karnego uderzał Barkley, David de Gea nogami odbił strzał!

Chelsea cały czas nie może przedostać się na dłużej pod bramkę United.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kurt Zouma.

Strzał Pedro poszybował wprost w bramkarza.

Barkley uderzył z dystansu, pomylił się nieznacznie.

Rashford z kilku metrów do bramki, napastnik był jednak na wyraźnym spalonym. Gola nie ma.

Mount w polu karnym, zawodnik Chelsea powinien uderzać, ale skiksował!

Martial uderzył technicznie sprzed pola karne, kilka metrów ponad bramką Chelsea.

Chelsea udało się zbliżyć pod pole karne United. Goście jednak nie potrafią zagrozić gospodarzom.

Posiadanie piłki w ostatnich dziesięciu minutach: 71% - 29%. To mówi wszystko o tym, co obecnie dzieje się na boisku.

Cały czas więcej z gry ma zespół United. Chelsea nie potrafi się pozbierać po stracie gola.

Po objęciu prowadzenia w końcu odważniej zaczęli grać gospodarze. Chelsea w małym szoku.

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Strzał w lewe okienko. Kepa Arrizabalaga wyczuł intencje napastnika, ale szans na obronę strzału nie miał! 1:0!

Rzut karny dla United! Sędzia uznał, że Zouma sfaulował Rashforda!

Gospodarze mają problemy z przedostawaniem się pod bramkę Chelsea. Goście cały czas mają więcej z gry.

Mount uderzał z ok. 18 metrów, strzelił wprost w dobrze ustawionego bramkarza.

Cesar Azpilicueta płasko dogrywał przed pole karne, jednak Tammy Abraham nie doszedł do piłki. Wciąż przeważają goście.

Błąd gości, do piłki przed polem karnym doszedł Martial. Płaski strzał pewnie obronił bramkarz.

Póki co gospodarze niewiele mają do powiedzenia. Chelsea przeważa i szuka pierwszego gola w sezonie.

Tammy Abraham oddał mocny strzał z ok. 16 metrów. Piłka odbiła się od słupka!

Od początku atakować zamierza Chelsea. United spokojnie, analizują na co stać rywala.