Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Liverpool FC
50' Dejan Lovren 52' Jordan Henderson 64' Trent Alexander-Arnold 75' Mohamed Salah 90+1' James Milner
Tottenham Hotspur
1' Harry Kane 36' Moussa Sissoko 38' Danny Rose 72' Tanguy Ndombele
2:1

Koniec meczu. Liverpool FC pokonał Tottenham Hotspur 2:1!

Groźnie sprzed pola karnego uderzał Heung-Min Son, ale piłkę pewnie chwycił Alisson.

Żółtą kartkę za faul otrzymał James Milner.

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

Gospodarze cofnęli się i czyhają na wyprowadzenie szybkiego kontrataku.

Liverpool. Schodzi: Roberto Firmino. Wchodzi: Joe Gomez.

Ucierpiał Mohamed Salah, który potrzebował pomocy medycznej.

Tottenham. Schodzi: Serge Aurier. Wchodzi: Lucas Moura.

Trent Alexander-Arnold nieprzepisowo powstrzymywał rywala.

Liverpool FC stara się kontrolować boiskowe wydarzenia, długo utrzymując przy piłce.

Czy Liverpool FC utrzyma swoje prowadzenie do końca meczu?

Gol! Strzelił Mohamed Salah.

Liverpool FC wygrywa 2:1! Pewnie rzut karny wykorzystał Mohamed SalahPaulo Gazzaniga nawet nie drgnął.

Rzut karny dla Liverpool FCSerge Aurier sfaulował Sadio Mane.

Paulo Gazzaniga pewnie złapał piłkę dośrodkowaną z prawej flanki.

Żółtą kartkę otrzymał Tanguy Ndombele, który faulował przeciwnika.

Jeden z nielicznych ataków Tottenhamu podczas tego starcia. Serge Aurier dośrodkował z prawej flanki, a w boczną siatkę w trudnej pozycji uderzył Dele Alli.

Posiadanie piłki:

Liverpool FC - 76 proc.

Tottenham Hotspur - 24 proc.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?

Celnie z kilku metrów uderzył Mohamed Salah, zaś futbolówkę zdecydowanie chwycił Paulo Gazzaniga.

Na pozycji spalonej znalazł się jeden z zawodników gości.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Trent Alexander-Arnold.

Drużyna z Liverpoolu konstruuje swój atak pozycyjny.

Jordan HendersonJordan Henderson

Szarżował Georginio Wijnaldum, lecz zwlekał z oddaniem strzału i nic nie wyszło z tej akcji.

Roberto Firmino oddał celny strzał z kilku metrów, ale futbolówkę pewnie złapał Paulo Gazzaniga.

Koguty przejęły piłkę i starają się przy niej dłużej utrzymać na połowie rywala.

The Reds złapali wiatr w żagle i szukają swojego kolejnego trafienia w tym starciu.

Gol! Strzelił Jordan Henderson.

Liverpool FC doprowadził do remisu 1:1! Jordan Henderson dopadł do piłki odbitej przez Serge'a Auriera i pewnym strzałem po długim rogu pokonał Paulo Gazzanigę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dejan Lovren.

Heung-Min Son minął Alissona i huknął w poprzeczkę! Goście byli o krok od dwubramkowego prowadzenia. Wcześniej celnie uderzył Roberto Firmino, a piłkę do boku odbił Paulo Gazzaniga.

Od startu II części batalii mocno do przodu ruszyli gospodarze.

Początek drugiej odsłony konfrontacji w Liverpoolu.

Koniec pierwszej połowy spotkania, po której Tottenham Hotspur prowadzi z Liverpool FC 1:0.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Liverpool będzie miał rzut wolny w okolicach pola karnego londyńczyków.

W jednocześnie rozgrywanym meczu Manchester United prowadzi z Norwich City 2:0. -> Relacja LIVE

Żółtą kartkę za faul otrzymał Danny Rose.

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Moussa Sissoko.

Strzały (celne):

Liverpool FC - 7 (5)

Tottenham Hotspur - 2 (1)

Niedokładnie dośrodkowywał Sadio Mane i futbolówkę do gry wprowadzi Paulo Gazzaniga.

Czy Liverpool FC dopnie swego i zdobędzie co najmniej jedną bramkę jeszcze przed przerwą?

W dogodnej sytuacji przestrzelił Sadio ManeJuergen Klopp tylko złapał się za głowę, ale zachęca zespół do dalszej, ciężkiej pracy.

Liverpool FC w natarciu. Tym razem strzelał Mohamed Salah, lecz został zablokowany.

Niecelnie po dośrodkowaniu Salaha z rzutu wolnego główkował Virgil van Dijk. Gol dla wicemistrza Anglii wisi w powietrzu.

Virgil Van DijkVirgil Van Dijk

The Reds rozpoczną grę od rzutu wolnego na połowie Kogutów.

Bardzo mocno z dystansu uderzył Mohamed Salah. Piłkę do boku odbił Paulo Gazzaniga, ale z dobitką pospieszył Roberto Firmino. W tej sytuacji golkiper Tottenhamu też nie dał się pokonać.

Przyjezdni cofnęli się o czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

Niecelnie na bramkę miejscowej ekipy uderzył Christian Eriksen.

Liverpool FC konstruuje swój kolejny atak, poczynając od formacji defensywnej.

Mohamed Salah przymierzył sprzed pola karnego, ale piłkę pewnie złapał Paulo Gazzaniga.

Zespół z Liverpoolu wywalczył swój kolejny korner podczas tej konfrontacji.

Gospodarze mają optyczną przewagę i ambitnie walczą o doprowadzenie do wyrównania.

Serge Aurier ucierpiał w starciu z rywalem i potrzebował pomocy medycznej.

Paulo Gazzaniga pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu Robertsona z lewego skrzydła.

Liverpool FC - 64 proc.

Tottenham Hotspur - 36 proc.

Nieudana akcja Kogutów i grę od własnej bramki rozpocznie Alisson.

Piłkę do gry wyrzutem z autu wprowadził Serge Aurier.

Aktualna tabela Premier League:

Tabela dostarczona przez Sofascore wyniki na żywo

Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Heung-Min Son.

Tottenham Hotspur błyskawicznie objął prowadzenie 1:0! Heung-Min Son huknął w poprzeczkę sprzed pola karnego. Harry Kane dopadł do odbitej od aliminium piłki i skierował ją głową do siatki.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

Potyczkę poprowadzi sędzia Martin Atkinson.

Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Liverpool FC - Tottenham Hotspur?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 10. kolejki Premier League Liverpool FC - Tottenham Hotspur. Początek niedzielnego starcia zaplanowano na godzinę 17:30.