Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Manchester United
17' Andreas Pereira 19' Davy Propper 45' Marcus Rashford 58' Brandon Williams 66' Marcus Rashford
Brighton and Hove Albion
5' Dale Stephens 19' Lewis Dunk 30' Martin Montoya 45+2' Dan Burn 64' Lewis Dunk 74' Davy Propper
3:1

Koniec. Manchester United 3:1 pokonał Brighton.

United. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Mason Greenwood.

United. Schodzi: Brandon Williams. Wchodzi: Marcos Rojo.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Uderzał Martial, piłka poszybowała wprost w bramkarza gości.

Maupay złapany na spalonym. Sędzia przerwał grę.

Zagranie do Grossa, który znalazł się na spalonym.

Strzelał Fred, piłka monęła bramkę gości.

W końcówce meczu przeważają gospodarze. To oni są blisko czwartego gola.

Efektowna akcja Rashforda, po raz kolejny kapitalnie w bramce zachował się Ryan!

Żółtą kartkę otrzymał Davy Propper.

Kolejny raz górą Ryan, który tym razem okazał się lepszy w sytuacji sam na sam Jamesem.

Groźny strzał Williamsa, świetnie w bramce zachował się jednak Mathew Ryan!

United. Schodzi: Andreas Pereira. Wchodzi: Jesse Lingard.

Kolejna próba w meczu Rashforda. Tym razem piłka minęła bramkę gości.

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Anthony Martial. Niemal natychmiastowa odpowiedź gospodarzy. Martial do Rashforda, a ten uderzeniem pod poprzeczkę trafił do bramki Brighton. 3:1!

Gol! Strzelił Lewis Dunk. Asystował mu Pascal Gross. Wracają do gry goście. Z rzutu rożnego dośrodkował Gross, a Dunk głową trafił do siatki. 2:1!

Strzał Freda, błędu bramkarz gości nie popełnił i złapał piłkę.

Groźny strzał oddał Marcus Rashford, piłka poszybowała jednak obok słupka bramki gości.

Brighton. Schodzi: Leandro Trossard. Wchodzi: Pascal Gross.

Żółtą kartkę otrzymał Brandon Williams. Sędzia analizował sytuację, graczowi gospodarzy groziło wykluczenie.

Andreas Pereira uderzał z ok. 20 metrów, ale został zablokowany.

Po zmianie stron gracze Brighton już dwukrotnie byli łapani na spalonym.

Mogło być 3:0 Rashford do Martiala, którego strzał został jednak zablokowany.

Brighton. Schodzi: Aaron Connolly. Wchodzi: Glenn Murray.

Brighton. Schodzi: Martin Montoya. Wchodzi: Solly March.

Wracamy do gry!

Przerwa. Manchester United dość szybko zapewnił sobie w meczu komfort. Gospodarze prowadzą 2:0.

Strzał Pereiry pewnie obronił bramkarz gości.

Żółtą kartkę otrzymał Dan Burn.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcus Rashford.

Aaron Connolly doszedł do dośrodkowania. Głową uderzył jednak daleko od celu.

Problemy Rashford. Zawodnik United potrzebuje komsultacji z medykami.

Po zdobyciu drugiej bramki gospodarze cofnęli się i czekają na ataki rywala.

W ataku gracze Brighton. Goście jednak mają problemy z wykreowaniem sobie okazji bramkowych.

Żółtą kartkę otrzymał Martin Montoya.

Dośrodkowanie gości z rzutu wolnego. Duffy uderzał sytuacyjnie, ale przestrzelił. Gdyby zachował więcej koncentracji padłby gol.

Marcus Rashford runął w polu karnym gości. Sędzia jednak nie wskazał na rzut karny.

Gracze Brighton starają się wrócić do gry.  Manchester United czeka na rywala na własnej połowie.

Po golu dla gospodarzy sędzia przez dłuższy czas analizował sytuację. W końcu zdecydował się btamkę uznać.

Gol samobójczy! Davy Propper. Zabójcze minuty gospodarzy. Po strzale Scotta McTominay'a piłkę we własnej bramce w zamieszaniu z bliska umieścił Propper. Sędzia uznał trafienie po analizie VAR. 2:0!

Żółtą kartkę otrzymał Lewis Dunk.

Gol! Strzelił Andreas Pereira. Asystował mu Anthony Martial. Gospodarze wyszli na prowadzenie! Martial dostrzegł w polu karnym Pereirę, którego strzał wpadł do bramki gości. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od obrońcy i zmyliła bramkarza. 1:0!

Rashford znalazł sobie miejsce do oddania strzału. Jednak przymierzył wprost w bramkarza.

Gra przerwana. Connolly został złapany na spalonym.

Mathew Ryan ma sporo pracy na przedpolu. Bramkarz Brighton jednak błędów nie popełnia.

Rzut rożny dla Manchesteru United. Jednak z dogrania niewiele wyszło.

Goście nie zamierzają się kurczowo bronić. Piłkarze Brighton zaczynają poczynać sobie coraz śmielej.

Żółtą kartkę za faul  otrzymał Dale Stephens.

Manchester United stara się utrzymywać przy piłce. Spokojne pierwsze minuty.

Gramy!

Mecz poprowadzi Jonathan Moss.

Kto wygra mecz?

Manchester United w dorobku ma zaledwie 13 punktów i w Premier League plasuje się dopiero na 14. miejscu. Niedzielny rywal ma 2 "oczka" więcej i jest 8.