Najnowsze Wyniki/Kalendarz
West Ham United
24' Robert Snodgrass 38' Ainsley Maitland-Niles 49' Aaron Cresswell
Arsenal FC
60' Gabriel Martinelli 66' Nicolas Pepe 69' Pierre-Emerick Aubameyang
1:3

Koniec. Arsenal długo przegrywał, ale w dziewięć minut odmienił losy meczu i wygrał 3:1.

Końcowe sekundy. Nic nie zmienia się w obrazie meczu.

Z pola karnego uderzał Pierre-Emerick Aubameyang, piłka w ostatnim momencie została przyblokowana i poszybowała ponad bramką.

Na spalonym Rice sędzia przerwał grę.

Arsenal cały czas rozgrywa piłkę. W tym meczu wszystko jest już jasne.

Sędzia doliczył 7 minut.

Arsenal rozgrywa piłkę na połowie West Hamu. Gospodarze momentami bezradni.

Arsenal. Schodzi: Nicolas Pepe. Wchodzi: Reiss Nelson.

Arsenal. Schodzi: Granit Xhaka. Wchodzi: Matteo Guendouzi.

Xhaka ponownie ma problemy. Tym razem z boiska zejdzie.

West Ham stara się zaatakować, ale gospodarze nie potrafią zagrozić obronie Arsenalu.

Przerwa w grze. Problemy z głową ma Granit Xhaka.

West Ham United. Schodzi: Robert Snodgrass. Wchodzi: Nathan Holland.

Z pola karnego uderzał Lucas Torreira, piłkę w ostatnim momencie zablokował obrońca.

Arsenal poczuł krew i chce z derbów wyciągnąć maksimum.

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Nicolas Pepe. Piski radości wśród graczy gości! Rozmontowali obronę West Hamu Kanonierzy. Zagranie do Pepe, ten w pole karne do Aubameyanga, który pewnym strzałem pokonał bramkarza. 1:3!

Gol! Strzelił Nicolas Pepe. Asystował mu Pierre-Emerick Aubameyang. Ależ zmiana nastrojów w meczu! Aubemayang na prawo do Pepe, a ten pięknym strzałem z ok. 15 metrów pokonał bramkarza gospodarzy. 1:2!

Po trafieniu na 1:1 Arsenal rzucił się do ataku. Goście chcą wyjść na prowadzenie.

Gol! Strzelił Gabriel Martinelli. Asystował mu Sead Kolasinac. Zaspalo w defensywie gospodarze. Rozegranie na prawo do Kolasinaca, ten zagrał na jedenasty metr, a nadbiegający Martinelli mocnym uderzeniem pokonał bramkarza West Ham. 1:1!

W końcu celny strzał po przerwie. Declan Rice uderzył mocno, jednak wprost w Leno!

Błąd Xhaki, Robert Snodgrass uderzył z pola karnego, piłka po nodze obrońcy wyszła obok bramki na rzut rożny.

Sprzed pola karnego uderzał Lucas Torreira, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

Przy wślizgu Aaron Cresswell doznał urazu. Będzie konieczna zmiana.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aaron Cresswell.

Od początku 2. połowy West Ham na połowie rywala.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Przeciętny mecz, w którym West Ham 1:0 prowadzi z Arsenalem.

Gol dla West Ham ożywił dość niemrawy mecz. Nie żałujemy jednak, że wkrótce sędzia zagwiżdże na przerwę.

Sędzia doliczył 5 minut.

Arsenal przyspieszył grę. Jednak goście wciąż bez większego zagrożenia pod bramką gospodarzy.

Mogło być 2:0. Gospodarze źle rozegrali piłkę w polu karnym Arsenalu.

Gol został uznany! West Ham prowadzi 1:0.

Trwają jeszcze analizy VAR. Ogbonna przy uderzeniu mógł zagrać ręką.

Gol samobójczy! Ainsley Maitland-Niles. Po dograniu z rogu pod bramką powstało zamieszanie. Do wrzutki z prawej strony doszedł Ogbonna. Pilka odbiła się jeszcze od pleców Maitland-Nilesa i myląc bramkarza wpadła do bramki. 1:0!

Trwa przerwa w grze. Sporo minut doliczy sędzia do 1. połowy.

Nicolas Pepe ostro zaatakowany przez rywala. Cierpi gracz gości.

Odpowiedź Młotów, strzał Antonio. Leno błędu nie popełnił.

W końcu strzał gości. Do dogrania doszedł Oezil, strzał głową z pięciu metrów był jednak niecelny.

Wciąż emocje jak na party u cioci Grażynki w Wielkiej Puszczy.

Arsenal. Schodzi: Kieran Tierney. Wchodzi: Sead Kolasinac.

Wciąż gra nie została wznowiona. Za moment dojdzie do zmiany.

Przerwa w grze, na murawie leży Tierney. Będzie konieczna zmiana.

Z pola karnego uderzał Noble, ale źle trafił w piłkę. Leno spokojnie złapał uderzenie.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Snodgrass.

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego, sędzia nakazał grać dalej.

Atak pozycyjny Arsenalu, gospodarze wypychają Kanonierów z okolic pola karnego.

Ponad kwadrans za nami. Wyrównane spotkanie. Poza strzałem Antonio, zespoły bez okazji bramkowych.

Wciąż czekamy na większe emocje. Dobra murawa, światło, kibice, dobrzy piłkarze. Brakuje jednak piłkarskiej soli.

W ostatnich minutach więcej z gry mają Kanonierzy. Goście jednak bez okazji bramkowych.

Rzut rożny dla West Hamu, sędzia przerwał grę dopatrując się faulu w ataku.

Pierwsza szarża gospodarzy. Piłka trafiła do Antonio, ten jednak uderzył z ok. 16 metrów wysoko ponad bramką.

Anemiczne pierwsze minuty. Gra toczy się głównie w środku pola.