Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Brighton and Hove Albion
71' Lewis Dunk 84' Alireza Jahanbakhsh 90' Neal Maupay
Chelsea FC
10' Cesar Azpilicueta 69' Kurt Zouma 82' Mateo Kovacić 90+4' Reece James
1:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Chelsea długo prowadziła, ale mecz zakończył się ostatecznie podziałem punktów.

Dunk uderzył z rzutu wolnego wprost w Kepę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Reece James.

Szarpana i gra w końcowych minutach meczu.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Neal Maupay.

Strzał Proppera nogami zdołał odbić Kepa. Świetna końcówka meczu!

Techniczny strzał oddał Callum Hudson-Odoi, tuż ponad poprzeczką.

Chelsea w małym szoku. Goście mieli mecz pod kontrolą, a teraz pozostało im niewiele czasu, aby ponownie wyjść na prowadzenie.

Gol! Strzelił Alireza Jahanbakhsh. Asystował mu Lewis Dunk. Cóż tam się wydarzyło! Po dograniu z rzutu rożnego piłkę zgrał głową Dunk, a kapitalnie przewrotką do siatki trafił Alireza Jahanbakhsh! Cudowne trafienie Irańczyka. 1:1!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateo Kovacić.

Po rzucie wolnym w zamieszaniu z pięciu metrów uderzał Aaron Connolly, świetnie w bramce zachował się Kepa!

Moontoya już był w polu karnym. Mógł uderzać, ale podał. Na swoje nieszczęście rywalowi.

Chelsea wyraźnie oszczędza siły, gospodarze cały czas nie mają pomysłu na przedostanie się pod bramkę rywala.

Już niewiele ponad kwadrans do końca meczu. Gra toczy się w środku pola.

Z ok. 16 metrów uderzał Alireza Jahanbakhsh, daleko od bramki Chelsea.

Chelsea. Schodzi: Mason Mount. Wchodzi: Mateo Kovacić.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lewis Dunk.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kurt Zouma.

Z pola karnego uderzał Abraham, który został zablokowany. Napastnik wcześniej był jednak na spalonym.

Chelsea. Schodzi: Christian Pulisić. Wchodzi: Callum Hudson-Odoi.

James uderzał sprzed pola karnego, piłka zablokował obrońca. Będzie rzut rożny.

Antonio Ruediger krzyczy po swoich kolegach, którzy zaczęli bawić się w sędziowanie.

Kante strzałem w środek bramki zakończył akcję Chelsea. Ożywili się goście!

Kolejny raz sędzia powinien pokazać żółtą kartkę zawodnikowi Chelsea, ale ponownie oszczędził piłkarza.

Głową uderzał Pulisić, ale słabo i wprost w bramkarza miejscowych.

Jedna z nielicznych akcji Chelsea. Nic się nie wydarzyło pod bramką gospodarzy.

Wciąż bardzo wolne tempo meczu. Chelsea nie kwapi się do ataku, rywale nie jest w stanie zagrozić gościom.

Po przerwie w ataku Brighton, ale gospodarze rozgrywają piłkę dość daleko od bramki gości.

Wracamy do meczu!

Brighton and Hove. Schodzi: Yves Bissouma. Wchodzi: Aaron Connolly.

Przerwa. Chelsea prowadzi. Gospodarze jedynie w końcówce 1. połowy potrafili poważniej zagrozić gościom.

Groźny strzał Pulisicia, piłka o metr minęła bramkę Brighton.

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

Uaktywnili się w ofensywie gospodarze. Szkoda, że to już końcówca premierowej odsłony.

Mogło być 1:1! Szybki wyjście gospodarzy, z ok. 14 metrów uderzył Leandro TrossardKepa Arrizabalaga zdołał odbić piłkę!

Powoli zbliżamy się do przerwy. Z murawy wieje nudą.

Jorgihno ostro potraktował rywala. Po raz kolejny bez kartki. Panie sędzio...

Przez moment gospodarze na dłużej zagościli pod bramką Chelsea. Niewiele z tego wszystkiego wyszło.

Nieporozumienie obrońcy i bramkarza Chelsea. Piłka została wybita na rzut rożny.

Wciąż niewiele dzieje się na boisku. Chelsea postawiła w okolicach środka pola zaporę, której Brighton nie potrafi przejść.

Dwa kwadranse już za nami. Chelsea prowadzi i wszystko ma pod kontrolą.

Abraham ruszył z piłką, obrońcy skupiali się na pozostałych zawodnikach Chelsea. W końcu napastnik uderzył, ale został zablokowany przez Webstera.

Dość ospałe tempo meczu. Niewiele się dzieje. W porównaniu z nocnymi szaleństwami NUUUUUDAAAAA!

Koronkowa akcja Chelsea. Wszystko przerwał sędzia, który dopatrzył się spalonego.

Brighton and Hove. Schodzi: Dan Burn. Wchodzi: Bernardo.

Wciąż gra nie została wznowiona. Zawodnik gospodarzy o własnym siłach opuścił boisko, ale na nie już nie wróci. Burn ma problemy z łokciem.

Bardzo ostro James zaatkował Burna. Dlaczego obyło się bez kartki?

Chelsea kontroluje mecz. Nie pozwala rywalom na zbyt wiele. Brighton ma problemy z wyjściem na polowę rywala.

Problemy miał Willian. Brazylijczyk w miarę sprawnie pozbierał się z murawy.

Gospodarze przegrywają i nie są w stanie poważniej zagrozić Chelsea.

Sędzia przez moment trzymał graczy gości w niepewności. Mierniczy VAR jednak nie musiał interweniować i abiter gola uznał.

Gol! Strzelił Cesar Azpilicueta. Po dograniu z rogu strzał Abrahama tuż sprzed linii wybił obrońca. Do piłki dopadł Azpilicueta i z bliska wślizgiem wpakował ja do siatki. 0:1!

Zamieszanie pod bramką Brighton, ale efektem tylko rzut rożny.

Mogła być groźna riposta Brighton. Z trudnej pozycji uderzył Alzate, piłka otarła się o obrońcę i wyszła na rzut rożny tuż obok słupka.

James otrzymał piłkę w polu karnym, ale w skiksował. Od bramki gospodarze.

Optyczna przewaga Chelsea, która jednak nie przekłada się na groźne okazje.

Piłka trafiła do Mounta, strzał z ok. 15 metrów zablokował obrońca. Mogło być groźnie!

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi świeżutki i wyspany Stuart Attwell.

I już! Zaczynamy granie w 2020 roku. Na początek mecz Brighton z Chelsea. Będzie się działo!