Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Liverpool FC
23' Joe Gomez 37' Roberto Firmino 39' Alex Oxlade-Chamberlain
0:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Liverpool na autostradzie do mistrzostwa Anglii, mimo że do mety jeszcze daleko.

Strzał Sona, piłkę złapał Alisson. Liverpool krok od wygranej.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Indywidualną akcję przeprowadził Origi, płaski strzał z pola karnego złapał bramkarz.

Strzał sprzed pola karnego Lameli pewnie obronił Alisson.

Henderson dośrodkował z prawej strony, dobrze zachował się obrońca Tottenhamu.

Liverpool więcej uwagi poświęca defensywie. Tottenham stara się atakować, brakuje gospodarzom już jednak sił.

Dogranie do Lo Celso, ten jednak nie trafił niemal do pustej bramki z pola bramkowego! Pozycja była trudna, ale to powinien być gol.

Liverpool FC. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Divock Origi.

Akcja za akcję. Zapowiada się emocjonująca końcówka meczu.

Dogranie do Heung-Min Sona, ten jednak uderzył z dwunastu metrów ponad poprzeczką!

Liverpool prowadzi i dyktuje warunki gry. Goście rozgrywają piłkę na połowie Tottenhamu.

Głową z pięciu metrów uderzał Trent Alexander-Arnold, świetnym refleksem popisał się bramkarz.

Składna akcja Liverpoolu, Mane do Robertsona, którego dogranie w ostatnim momencie wybił na rzut rożny obrońca.

Uaktywnili się gospodarze. Z pola karnego strzelał Heung-Min Son, piłka otarła się o nogę obrońcy i wyszła na rzut rożny dwa metry obok słupka.

Salah odegrał piłkę w polu karnym do Firmino. Strzał poszybował wprost w bramkarza Kogutów.

Dele Alli wpadł z pilką w pole karne, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału. Po chwili wprost w bramkarza uderzył Serge Aurier.

Liverpool cały czas ustawiony jest bardzo wysoko. Tottenham nie potrafi sobie z tym poradzić.

Liverpool wysoko atakuje rywala. Tottenham ma duże problemy z wyprowadzeniem piłki.

Aktywniejszy stara się być Tottenham, Liverpool czeka na możliwość wyprowadzenia kontry.

Moura wpadł z piłką w pole karne, uderzył jednak obok słupka!

Wracamy do meczu!

Przerwa. Zasłużone prowadzenie Liverpoolu.

Sprzed pola karnego metr obok bramki uderzył Alex Oxlade-Chamberlain.

Salah szarżował w polu karnym, położył na murawę rywala, ale uderzył obok słupka.

Liverpool wysoko atakuje Tottenham. Gospodarze nie są w stanie przedostać się na połowę gości.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alex Oxlade-Chamberlain.

Gol uznany, Liverpool prowadzi 1:0.

Jeszcze sprawdzamy VAR. Czy doszło do zagrania ręką przez Hendersona?

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Mohamed Salah. Cierpliwie czekał Liverpool i w końcu doczekał się swojej szansy. Salah w polu karnym odegrał piłkę do Firmino, a ten ograł Tangangę i mocnym strzałem pokonał bramkarza. 0:1!

Firmino podał do Mane, ten jednak uderzył ponad bramką.

Indywidualna akcja Salaha, ale miejsca do oddania uderzenia Egipcjaninowi zabrakło.

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Japhet Tanganga.

Alisson wybiegł daleko w okolice w okolice środka pola i wybił piłkę sprzed Moury.

Zagranie do Salaha, który znalazł się na spalonym.

Piłkarzom Tottenhamu udało się przetrwać ataki Liverpoolu. Gospodarze w ostatnich minutach częściej utrzymują się przy piłce.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joe Gomez.

Trzech zawodników stanęło kilka metrów przed bramkarzem gospodarzy. Głową uderzał Virgil van Dijk  przymierzył wprost w Paulo Gazzanigę. Wydawało się, że gracz gości był na nieznacznym spalonym.

I właśnie gospodarze wyprowadzili jedną z nich. Płaski strzał Eirksena pewnie złapał bramkarz.

Procentowo niemal miażdżąca przewaga Liverpoolu. Tottenham nastawiony na kontry.

Coraz większe problemy w defensywie ma Tottenham. Liverpool coraz bliżej bramki gospodarzy.

Optyczna przewaga Liverpoolu. Goście starają się rozmontować defensywę Kogutów. Na razie dość opornie im o idzie.

Dele Alli zagrał ręką, sędzia gry nie przerwał. Zawodnik Tottenhamu uderzył po nodze obrońcy ponad bramką. Gol zapewne nie zostałby uznany.

Robertson dośrodkował z lewej strony, ale... do nikogo.

Liverpool nie rzuca się na rywala, Tottenham podobnie. Zespoły spokojnie budują swoje akcje.

A teraz z podobnej pozycji uderzał Heung-Min Son, piłka również o kilka metrów minęła bramkę Alissona.

Odpowiedź Tottenhamu. Strzelał Lucas Moura, piłka minęła bramkę Liverpoolu.

Indywidualna akcja Roberto Firmino. Zawodnik wpadł z piłką w pole karne, strzał zablokował  w ostatnim momencie Japhet Tanganga. Poprawka Alexa Oxlade-Chamberlaina trafiła w słupek!

Gramy!

Mecz poprowadzi Martin Atkinson.

Kto wygra mecz?

Ekspress z Liverpoolu zmierzy się na wyjeździe z Tottenhame. Czy leżące na torach Koguty będą w stanie zwolnić bieg pociągu?