Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wolverhampton Wanderers
51' Raul Jimenez
Liverpool FC
8' Jordan Henderson 55' Andrew Robertson 84' Roberto Firmino
1:2
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Liverpool kontynuuje marsz po mistrzostwo Anglii, wygrywając 2:1 na trudnym terenie z Wolverhampton.

Powinno być 2:2! Jimenez do Joty, a ten okrutnie spudłował z pięciu metrów!

Sędzia doliczył 4 minuty.

Liverpool przeszkadza gospodarzom już na ich połowie. A czasu do końca pozostało już niewiele.

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Jordan Henderson. A jednak Liverpool! Kilka krótkich podań przed polem karnym. Henderson do Firmino, a ten mocnym strzałem w okienko pokonał bramkarza. 1:2!

Firmino sam na sam z bramkarzem, górą Patricio, który nogami odbił piłkę!

Po raz kolejny problemy na przedpolu miał Alisson. Tym razem sędzia przerwał grę dopatrując się faulu na bramkarzu.

Gra przerwana. Na spalonym znalazł się Neves.

Kontrę gospodarzy niepotrzebnie strzałem sprzed pola karnego zakończył Traore. Piłka potoczyła się daleko od bramki.

Indywidualna akcja Pedro Neto. Zawodnik Wilków padł w polu karnym, ale o faulu mowy nie było.

Z pola karnego uderzył Salah, piłka minęła bramkę o metr.

Jimenez urwał się obrońcom, w sytuacji sam na sam górą Alisson, który twarzą odbił piłkę!

Od kilku minut częściej przy piłce znajdują się gospodarze. Po zmianie stron dużo lepiej prezentują się Wilki.

Traore groźnie uderzył z pola karnego, Alisson zdołał odbić piłkę. Wolverhampton mógł wyjść na prowadzenie!

Niewiele dzieje się na boisku. Liverpool przeważa, ale zagrożenia pod bramką gospodarzy nie stwarza.

Strzał Takumi Minamino zablokował obrońca, poprawka Firmino poszybowała wprost w leżącego już Patricio!

Liverpool nie rzuca się na rywala. Gospodarze po wyrównującym trafieniu mają apetyt na więcej.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andrew Robertson.

Liverpool stara się wysoko atakować rywala. Wolverhampton tylko czeka na to, aby goście są odsłonili.

Gol! Strzelił Raul Jimenez. Asystował mu Adama Traore. Szybka akcja gospodarzy. Zagranie Jimeneza na prawo do Traore, a ten po chwili dośrodkował do partnera. Strzał głową napastnika był nie do obrony. 1:1!

Uaktywnili się w ofensywie gospodarze, ale to wyjścia Liverpoolu są groźniejsze. Strzał Salaha z pola karnego obronił bramkarz.

Już jesteśmy po drugiej stronie boiska. Z pola karnego uderzał Pedro Neto, został jednak zablokowany.

Do uderzenia z pola karnego doszedł Salah. Świetnie w bramce zachował się Rui Patricio!

Wracamy do gry!

Przerwa. Liverpool szybko objął prowadzenie, później bez większych problemów kontrolował przebieg gry.

Akcja Salaha, Egipcjanina w ostatnim momencie przyblokował Matt Doherty.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Z ok. 15 metrów starał się uderzać Jimenez. Został zablokowany przez Virgila van Dijka.

Tysiąc podań, rywale biegają, a Liverpool bez większych problemów rozgrywa piłkę w okolicach środka pola.

W końcu pokazali się gospodarze. Z pola karnego płasko uderzył Raul Jimenez. Piłka potoczyla się metr obok słupka.

Liverpool panuje na placu gry. Wilki nie są w stanie zagrozić gościom.

Mane usiadł na murawie. Zawodnik gości ma problemy i za moment zejdzie z boiska.

Gra toczy się na połowie gospodarzy. Liverpool dość wolno konstruuje swoją akcję.

Za moment gra zostanie wznowiona. Neves poza boiskiem, ale wróci na nie.

Przerwa w grze. Na murawie leyż Neves.

Liverpool stara się podwyższyć prowadzenie. Goście przyspieszyli swoją grę.

Liverpool wyprowadził kontrę, Salah zwiódł obrońcę, ale strzał zablokował obrońca na spółkę z bramkarzem.

Jimenez składał się do uderzenia siedem metrów przed bramką. Padł niczym wycinane drzewo zaatakowane przez kornika. Sędzia nakazał grać dalej.

Gospodarze po stracie gola starają się wyrównać. Liverpool skupiony na własnej połowie.

Ależ pudło! Po rzucie rożnym i dośrodkowaniu pozostawiony bez opieki Doherty spudłował z siedmiu metrów. Wokól nie było nikogo.

Jeszcze VAR analizował czy doszło do zagrania ręką. Nie doszło. Lider robi swoje!

Gol! Strzelił Jordan Henderson. Asystował mu Trent Alexander-Arnold. Szybko poszło! Z rzutu rożnego dograł Alexander-Arnold, a Henderson barkiem z sześciu metrów wpakował piłkę do siatki. 0:1!

Uderzał Trent Alexander-Arnold, trafił jednak w mur. Będzie rzut rożny dla gości.

A teraz rzut wolny dla gości. Do bramki tylko 18 metrów!

Sprytnie dogrywał Moutinho. Piłka odbijała się od murawy, ale nie miał kto jej wbić z bliska do siatki.

Akcja gospodarzy zakończona faulem. Będzie rzut wolny dla Wilków z lewej strony pola karnego.

Spokojnie pierwsze minuty. Zespoły jeszcze nie stworzyły zagrożenia pod bramką rywala.

Gramy!

Mecz poprowadzi Michael Oliver.

Kto wygra mecz?

Niczym w bajce. W drodze po mistrzostwo Liverpool napotyka Wilka, a konkretniej Wolverhampton. Czy gospodarz będzie w stanie czymkolwiek zagrozić liderowi Premier League?