Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Aston Villa
43' Kortney Hause 45' Ezri Konsa 90+6' Jack Grealish
Chelsea FC
60' Christian Pulisić 62' Olivier Giroud 90+4' N'Golo Kante
1:2

Koniec. Chelsea przegrywała, ale w dwie minuty potrafiła odmienić losy gry.

Żółtą kartkę otrzymał Jack Grealish.

Trezeguet uderzył z rzutu wolnego wprost w bramkarza.

Żółtą kartkę za faul otrzymał N'Golo Kante.

Już tylko 3 minuty pozostały gospodarzom na wyrównanie. Chelsea oddaliła grę od własnej bramki.

Sędzia doliczył 5 minut.

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Reece James.

Ależ mógł mieć wejście Jota! Po błędzie obrony gości rezerwowy uderzył tuż obok słupka!

Aston Villa. Schodzi: John McGinn. Wchodzi: Jota.

Chelsea dąży do podwyższenia prowadzenia. Gospodarze zamknęli rywala na jego polu karnym.

Groźnie z ok. 20 metrów uderzył Willian, bramkarz wybił piłkę na rzut rożny.

Z rogu dogrywał Willian, Abraham nie potrafił skierować piłki do bramki Aston Villi.

Chelsea wyprowadziła kontrę, ale zabrakło uderzenia. Tylko rzut rożny dla gości.

Chelsea. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Tammy Abraham.

Aston Villa w końcu na połowie Chelsea, ale gospodarze nie potrafią zagrozić gościom.

Kwadrans do końca, nic nie wskazuje na to, aby coś się w meczu miało jeszcze zmienić.

Chelsea prowadzi, Aston Villa stara się atakować, ale swoje akcje rozgrywa dość daleko od pola karnego.

Aston Villa. Schodzi: Anwar El Ghazi. Wchodzi: Trezeguet.

Przerwa na ciastko z kremem i kawusię. Dla nas również.

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową tuż ponad bramką uderzał Kortney Hause.

Aston Villa stara się ruszyć do ataku, na to tylko czekają goście.

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Cesar Azpilicueta. Co tam się "stanęło". Już 1:2! Z lewej strony dogrywał Azpilicueta, Giroud przejął piłkę, obrócił się z nią i strzałem z ok. 10 metrów pokonał bramkarza. Chelsea już prowadzi.

Gol! Strzelił Christian Pulisić. Asystował mu Cesar Azpilicueta. Mamy remis! Z prawej strony dośrodkował Azpilicueta, bramkarz nie wyszedł z bramki, a Pulisić uderzeniem z pięciu metrów trafił na 1:1!

Chelsea nie jest już tak aktywna w ofensywie jak na początku 2. połowy. Spadło tempo gry, a czasu do końca coraz mniej.

Chelsea. Schodzi: Ruben Loftus-Cheek. Wchodzi: Christian Pulisić.

Chelsea. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Ross Barkley.

Dośrodkował Willian, Cesar Azpilicueta nie potrafił skierować piłki w kierunku bramki.

Chelsea zamknęła rywala przed jego polem karnym. Jednak goście nie potrafią stworzyć zagrożenia.

Ciężkie chwile przed gospodarzami, Chelsea cały czas w natarciu.

Wracamy do emocji meczowych.

Przerwa. Atakowała Chelsea, ale to Aston Villa niespodziewanie prowadzi.

Po rzucie rożnym tuż obok słupka z ok. 16 metrów uderzył Kovacić!

Sprzed pola karnego uderzył Alonso, piłkę odbił obrońca. Będzie rzut rożny.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Ezri Konsa.

Gol! Strzelił Kortney Hause. Jedna z nielicznych akcji Aston Villi zakończyła się powodzeniem. Po dośrodkowaniu uderzał Hause, Kepa odbił piłkę, ale wobec dobitki był bezradny. 1:0!

Mocny strzał oddał Willian, piłka poszybowała metr ponad poprzeczką.

Mount w polu karnym do Loftus-Cheeka, ten jednak nie zdołał wbić piłki do bramki z metra.

Nie ustają ataki Chelsea. Wydaje się, że gol dla gości jest kwestią czasu.

Przerwa w grze. Dwóch piłkarzy zderzyło się w okolicach środka boiska.

Odpowiedź miejscowych, z ok. 25 metrów groźnie uderzył El Ghazi, Kepa zdołał odbić piłkę!

Kovacić uderzył sprzed pola karnego, piłka odbiła się od nogi obrońcy. Z problemami złapał ją bramkarz.

Cierpliwie starają się rozmontować defensywę gospodarzy piłkarze Chelsea. Jak na razie idzie to opornie, ale... nie ma takiego wagonu, itd.

Wracamy do meczu. Chelsea cały czas w natarciu, goście zamurowali bramkę.

Przerwa na spożycie wody i zjedzenie kanapki.

Chelsea rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy. Zawodnicy Aston Villi błędów jednak nie popełniają.

W końcu zadziało się! Sprzed pola karnego mocno uderzył Mount, bramkarz zdołał odbić piłkę!

Piłkarze jak na razie nie kreują sobie zbyt wielu okazji bramkowych.

Kontra Chelsea, ale Giroud zwolnił tempo akcji i szansa przepadła.

Kwadrans za nami. Po początkowej przewadze Chelsea mecz wyrównał się.

Aston Villa na dłużej na połowie Chelsea. Gospodarze jednak nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką gości.

Do uderzenia 15 metrów przed bramką doszedł Willian. Piłkę zablokował defensor gospodarzy.

Rzut rożny dla Chelsea, piłkę bez problemu poza pole karne wybił obrońca.

Do dośrodkowania z prawej strony niecelnie głową uderzył Ruben Loftus-Cheek.