Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Everton
40' Michael Keane 62' Lucas Digne
Liverpool FC
20' James Milner 85' Divock Origi
0:0
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec meczu. Everton bezbramkowo zremisował z Liverpool FC.

Fabinho uderzył celnie z rzutu wolnego, a Jordan Pickford wybił piłkę na rzut rożny.

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

Everton. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Bernard.

The Reds wykonywali rzut rożny, jednakże nie byli w stanie zagrozić bramce gospodarzy.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Divock Origi.

Tak obecnie prezentuje się tabela Premier League:

Tabela zapewniona przez SofaScore LiveScore

Tym razem z ostrego kąta huknął Richarlison i znów nie dał się zaskoczyć AlissonEverton coraz mocniej naciska na gości.

Zagotowało się pod bramką Liverpoolu! Najpierw celnie uderzył Dominic Calvert-Lewin (ten strzał obronił Alisson), a po chwili w słupek trafił Tom Davies. Piłka odbiła się od aluminium i wróciła do gry.

Na boisku sporo walki, lecz brak składnych, ciekawych akcji. Po chwili Dominic Calvert-Lewin znalazl się na pozycji spalonej.

Liverpool FC. Schodzi kontuzjowany: Joel Matip. Wchodzi: Dejan Lovren.

Posiadanie piłki:

Everton - 29 proc.

Liverpool FC - 71 proc.

I już grają w Liverpoolu. Piłkę z autu wyrzucił Trent Alexander-Arnold.

"Cooling break" - czyli przerwa na uzupełnienie płynów zarządzona przez arbitra.

Liverpool FC próbuje zaatakować raz lewą, raz prawą flanką, ale na razie bezskutecznie. Dobrze broni się miejscowa ekipa.

Alex Oxlade-Chamberlain nieprzepisowo powstrzymywał Lucasa Digne i sędzia odgwizdał rzut wolny dla gospodarzy.

Trent Alexander-Arnold uderzył z rzutu wolnego z około 25 metrów po murze złożonym z piłkarzy Evertonu. Korner dla Liverpoolu.

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Digne, który faulował Mane.

Richarlison huknął na wiwat z kilku metrów i futbolówkę spod własnej bramki wybije Alisson.

Everton. Schodzi: Anthony Gordon. Wchodzi: Gylfi Sigurdsson.

Everton spokojnie buduje swój atak pozycyjny. Liverpool czeka na to, co zrobi przeciwnik.

Nieudanie dośrodkowywał Jordan Henderson. Nikt z jego klubowych kolegów nie doszedł do piłki.

Rywala sfaulował Sadio Mane i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

Niecelnie na bramkę Evertonu uderzał Naby Keita i piłkę do gry wprowadzi Jordan Pickford.

Przyjezdni wznowili grę od rzutu wolnego. Na razie spokojny początek II połowy zawodów.

Czy w tym meczu padnie co najmniej jedna bramka?

Początek drugiej odsłony derbów Liverpoolu.

Koniec pierwszej, bezbramkowej połowy meczu Everton - Liverpool FC.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Mason Holgate zablokował uderzenie Takumiego Minamino z około 10 metrów. Ważna interwencja zawodnika Evertonu.

Liverpool FC. Schodzi kontuzjowany: James Milner. Wchodzi: Joe Gomez.

Nieźle z rzutu wolnego przymierzył Trent Alexander-Arnold, ale piłkę pewnie złapał Jordan Pickford.

Żółtą kartkę za faul na Mane otrzymał Michael Keane.

Ostatnie fragmenty walki w pierwszej połowie spotkania. Przy piłce znajdują się The Toffees.

Strzały (celne):

Everton - 2 (1)

Liverpool FC - 3 (0)

Groźne uderzenie Richarlison sprzed pola karnego zostało zablokowane. Jednak składna akcja gospodarzy mogła się podobać.

Nieudanie lewą nową strzelał Roberto Firmino. Brazylijczyk powinien lepiej kończyć tę akcję.

Everton rozpoczął rywalizację od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

Tym razem niecelnie głową na bramkę Liverpoolu uderzał Richarlison i grę wznowi Alisson.

Joel Matip główkował niecelnie po dośrodkowaniu Trenta Alexandra-Arnolda z rzutu wolnego. Piłkę spod własnej bramki wybije Jordan Pickford.

The Reds wymieniają kolejne podania na połowie Evertonu. Liderzy angielskiej ekstraklasy cierpliwie czekają na swoją okazję do strzelenia gola.

Everton - 41 proc.

Liverpool FC - 59 proc.

Piłkarze już wznowili grę. Będzie rzut wolny dla miejscowej ekipy.

Sędzia zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów przez zawodników obydwu drużyn.

Sporo walki w środkowej strefie boiska. W ofensywie znajdują się gospodarze.

Żółtą kartkę za faul na Richarlisonie otrzymał James Milner.

Jordan Pickford pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu Trenta Alexandra-Arnolda z prawego skrzydła. Bramkarz szybko wznowił grę, ale Everton stracił futbolówkę.

Liverpool FC ma sporą przewagę optyczną, dłużej utrzymuje się przy piłce, ale na razie nic z tego nie wynika.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?

Fatalnie z rzutu wolnego dośrodkowywał Trent Alexander-Arnold i piłkę do gry wprowadzi Jordan Pickford.

Podopieczni Juergena Kloppa spokojnie budują swój atak pozycyjny. Aktywny jest Takumi Minamino.

Sprzed pola karnego niecelnie huknął Takumi Minamino. Grę od własnej bramki wznowi Jordan Pickford.

Aktualna tabela Premier League:

Tabela dostarczona przez Sofascore wyniki na żywo

Faulował Fabinho i bęzie rzut wolny dla Evertonu.

Alisson odbił piłkę do boku po celnym strzale Richarlisona.

Na pozycji spalonej znalazł się jeden z zawodników gospodarzy.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

Start meczu Everton - Liverpool FC!

Liverpool FC potrzebuje 6 punktów do zobycia tytułu mistrza Anglii. Dzisiaj może zdobyć pierwsze 3 "oczka".

Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Everton - Liverpool FC?

Potyczkę poprowadzi sędzia Mike Dean.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 30. kolejki Premier League Everton - Liverpool FC. Początek niedzielnego starcia zaplanowano na godzinę 20:00.