Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Norwich City
90+2' Max Aarons
Southampton FC
49' Danny Ings 54' Stuart Armstrong 74' Danny Ings 79' Nathan Redmond
0:3
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Wysokie zwycięstwo Southamptonu. Goście mogą być już niemal pewni utrzymanie, gospodarze mogą powoli myśleć o grze w The Championship.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Max Aarons.

Sedzia doliczył 4 minuty.

Southampton FC. Schodzi: Nathan Redmond. Wchodzi: Kyle Walker-Peters.

Norwich City. Schodzi: Josip Drmić. Wchodzi: Josh Martin.

Southampton FC. Schodzi: Danny Ings. Wchodzi: Nathan Tella.

Goście kontrolują przebieg meczu. Gospodarze nie są w stanie zagrozić Świętym.

Southampton FC. Schodzi: Michael Obafemi. Wchodzi: William Smallbone.

Norwich City. Schodzi: Emiliano Buendia. Wchodzi: Adam Idah.

Norwich City. Schodzi: Teemu Pukki. Wchodzi: Ondrej Duda.

Gol! Strzelił Nathan Redmond. Asystował mu Michael Obafemi. Kolejna kontra gości. Obafemi przed polem karnym do Redmonda, ten zwiódł rywala i precyzyjnym strzałem tafił na 0:3!

Michael Obafemi znalazł się w dobrej sytuacji, powinien podawać do Ingsa, ale przespał moment i po chwili został zablokowany.

Żółtą kartkę otrzymał Danny Ings.

Sprytny strzał z ok. 15 metrów oddał Armstrong, bramkarz końcami palców wybił piłkę na rzut rożny.

Southampton cały czas w ataku, rywale nie potrafią odebrać gościom piłki.

Sędzia wyjaśnił nieporozumienia pomiędzy zawodnikami, a po chwili zaprosił ich na napój.

Piłka w bramce gości. Trafił Vrancić, który był jednak na wyranym spalonym. Wciąż 0:2.

Pukki powinien trafić na 1:2. Fin został w ostatnim momencie zablokowany!

Kolejna kontra gości, bramka była już pusta. Uderzał do niej James Ward-Prowse, ale na linii strzału stanął obrońca.

Kolejne zagrożenie pod bramką Norwich. Tym razem zabrakło jednak celnego uderzenia Ingsa. Napastnik skiksował.

Próba gości, strzelał Lewis, bramkarz z problemami obronił dość proste uderzenie.

Gol! Strzelił Stuart Armstrong. Asystował mu Danny Ings. Kontra Świętych. Ings przed polem karnym do Armstronga, a ten płaskim strzałem przy słupku podwyższył prowadzenie Southamptonu. 0:2!

Zupełnie rozsypali się gospodarze. Kolejna akcja gości, Nathan Redmond został jednak zablokowany.

Kolejna szansa przed Świętymi. Starał się uderzać Michael Obafemi, niewiele z tego wyszło.

Gol! Strzelił Danny Ings. Akcja pod polem karnym gospodarzy. Po przebitce piłka trafiła pod nogi Ingsa, ten uderzył z ok. 16 metrów. 0:1!

Od początku 2. połowy trwa walka w środku pola. Czekamy na pierwsze okazje bramkowe.

Wracamy do gry!

Przerwa. Dobrze rozpoczęli gospodarze, później lepiej prezentowali się goście. A pod koniec premierowej odsłony niewiele się działo.

James Ward-Prowse z rzutu wolnego z boku pola karnego uderzył wprost w bramkarza.

Jeszcze 2 minuty emocji przed nami.

Po dograniu z rzutu wolnego głową z pięciu metrów starał się uderzać Klose, ale skiksował.

Przerwa w grze, w nos otrzymał Klose. Przypadkowo, ale uderzenie odczuł.

Płasko sprzed pola karnego uderzył Kenny McLean, bardzo anemicznie i wprost w bramkarza.

Pięć minut do przerwy. Czytelnicy ślą listy i pytają czy spodziewamy się goli. Odpowiadamy: tak! Znamy się na piłce i wiemy, że można się bramki spodziewać w każdej chwili.

Niewiele emocji. Przewaga należy do gości, jednak nic z niej nie wynika.

Prosta strata Norwich. Stephens podał w polu karnym do Ingsa, ten huknął w poprzeczkę!

Szukają premierowego trafienia goście. Gospodarze mają spore problemy z wyjściem połowy.

Już jesteśmy po drugiej stronie. Gra została przerwana. Na spalonym Jamal Lewis.

Po dograniu z rogu uderzał Armstrong, Krul zdołał złapać piłkę!

Uwidoczniła się przewaga Southampton. Goście nie potrafią jednak wykreować sobie okazji bramkowej.

Wracamy do gry. Korner dla gości, ale niewiele z niego wyszło.

Przerwa na spożycie. Wody oczywiście.

Gospodarze na dłużej pod polem karnym gości. Zabrakło jednak celnego uderzenia.

Szarżował z piłką Ings, w ostatnim momencie został zablokowany przez Bena Godfrey'a, który wcześniej dał sobie odebrać futbolówkę.

Posiadanie piłki 71% do 29% na korzyść gospodarzy. Norwich jednak od kilku minut bez okazji bramkowej. Podobnie goście.

Wyrównało się spotkanie. Gra przeniosła się w okolice środka pola.

Masażysta szepnął obrońcy: Twój ból jest większy niż mój i... Aarons wstał.

Po zderzeniu z rywalem ucierpiał Aarons. Przerwa w grze.

Pierwsze wyjście gości. Kontra zamieniła się w atak pozycyjny. W końcowej fazie akcji Ings uderzał na spółkę z obrońcą. Piłkę złapał bramkarz.

Pukki do Drmicia, a ten przyjmował piłkę jak my po imprezie o 6 rano. W efekcie obrońca wrócił i zablokował zawodnika Norwich.

Płaski strzał z dystansu oddał McLean, pomylił się o pół metra.

Od początku gospodarze wściekle ruszyli na rywali. Dopiero po kilku minutach Świętym udało się oddalić grę od pola karnego.

Po dograniu z rzutu wolnego piłkę pięć metrów przed bramką starał się przyjąć Todd Cantwell, uprzedził go jednak Ings, który wrócił we własne pole karne.