Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Stal Mielec
13' Mateusz Żyro 16' Mateusz Mak 81' Grzegorz Tomasiewicz 82' Maciej Urbańczyk
Podbeskidzie Bielsko-Biała
7' Kornel Osyra 42' Łukasz Sierpina 77' Filip Modelski
2:1

Koniec. Ważne zwycięstwo Stali Mielec. Gospodarze wyprzedzili rywala w tabeli.

Stal. Schodzi: Grzegorz Tomasiewicz. Wchodzi: Bartosz Bajorek.

Sędzia doliczył 5 minut.

Mogło być 3:1, mielczanom nie udało się jednak wbić piłki do bramki bielszczan.

Podbeskidzie. Schodzi: Adrian Rakowski. Wchodzi: Ivan Martin.

Strzelał Gettinger, Polacek dobrze interweniował.

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Urbańczyk.

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Tomasiewicz.

Gettinger uderzył z rzutu wolnego, ale ponad bramką bielszczan.

Czerwoną kartkę otrzymał Filip Modelski. Zawodnik Podbeskidzia wyleciał z boiska za faul taktyczny.

Już tylko niewiele ponad kwadrans ma Podbeskidzie na uratowanie punktu. Goście wkrótce muszą zacząć więcej ryzykować w tyłach.

Powinno być 2:2! Do dogrania doszedł Danielak, który uderzył tym razem celnie, ale w bramkarza!

Strzelał Sierpina, jednak wprostr w dobrze ustawionego Primela.

Podbeskidzie. Schodzi: Konrad Sieracki. Wchodzi: Mateusz Sopoćko.

Piłkarze w 2. połowie wykonują sporo stałych fragmentów gry, ale nie ma po nich zagrożenia pod bramką rywala.

Wciąż czekamy na groźniejsze spięcia podbramkowe i przede wszystkim uderzenia.

Strzelał Danielak, zawodnik po raz kolejny nie trafił w bramkę.

Stal. Schodzi: Łukasz Janoszka. Wchodzi: Andreja Prokić.

Stal nie zamierza czekać na rywala, mielczanie szukają trzeciego trafienia. Coraz ciekawej w hicie I ligi!

Podbeskidzie przyspieszyło rozgrywanie swoich akcji. Przed momentem uderzał Osyra, został jednak zablokowany.

Wciąż niewiele dzieje się na boisku. Bielszczanie starają się złapać rytm z końcówki 1. połowy. Mają z tym jednak problem.

Spokojne pierwsze minuty po przerwie. Uderzał Mateusz Mak, daleko od bramki gości.

Wracamy do gry!

Stal. Schodzi: Josip Solijć. Wchodzi: Lukas Bielak.

Przerwa. Stal szybko zdobyła dwa gole. Podbeskidzie odrabiało straty i udało się gościom złapać kontakt bramkowy.

Sędzia doliczył mnutę.

Gol! Strzelił Łukasz Sierpina. Primel wyczuł intencje strzelca. Piłka jednak wpadła do bramki. 2:1!

Będzie rzut karny dla Podbeskidzia po zagraniu ręką Soljicia!

Po niepewnym zagraniu obrońcy Stali piłka spadła pod nogi Danielaka, ten jednak nie trafił w bramkę! Powinno być 2:1!

Nie zmienia się obraz meczu. Wyraźna przewaga Podbeskidzia. Stal skupiona na obronie dwubramkowego prowadzenia.

Do dogrania doszedł Osyra. Strzał obrońcy został jednak zablokowany.

Rzut rożny dla bielszczan. Złe dogranie i piłkę przejęli gospodarze.

Ponad dwa kwadranse za nami. Stal prowadzi, Podbeskidzie dąży jednak do zmiany niekorzystnego wyniku.

Roginić sam na sam z Primelem. Golkiper odbił piłkę. Po chwili goście domagali się rzutu karnego, sędzia nakazał grać dalej.

Szukają gola na 2:1 bielszczanie. Do piłki w polu karnym doszedł Roginić, ale nie dał rady groźnie uderzyć.

Stal wykonywała rzut rożny. Goście tym razem bez większych problemów sytuację wyjaśnili.

W ataku Podbeskidzie. Stal swoje zrobiła, teraz wykazać muszą się rywale.

Dogranie do Roginicia, ten jednak na spalonym. Napastnik mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam!

Bielszczanie szybko mogli złapać kontakt. Strzelał Rakowski, Primel kapitalnie w bramce!

Gol! Strzelił Mateusz Mak. Zabójcze dla bielszczan trzy minuty Stali. Po szybkiej akcji gospodarzy piłkę otrzymał Mak i precyzyjnym uderzeniem nie dał szans Polackowi! 2:0!

Gol! Strzelił Mateusz Żyro. Gettinger dośrodkował z rogu, piłka dotarła do Żyry, a ten wpakował ją do bramki. 1:0!

Szybka akcja Podbeskidzia, z dośrodkowaniem poradził sobie jednak obrońca Stali.

Gettinger uderzał z rzutu wolnego, trafił jednak z w zawodnika gości stojącego w murze.

Żółtą kartkę otrzymał Kornel Osyra.

Optyczna przewaga Podbeskidzia, z której póki co niewiele wynika. Przed momentem na spalonym został złapany Roginić.

Ładnie rozegrali akcję gospodarze. Sędzia przerwał grę dopatrując się spalonego.