Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Podbeskidzie Bielsko-Biała
8' Michał Rzuchowski 51' Bartosz Jaroch 54' Łukasz Sierpina 86' Dmytro Bashlai 90+3' Rafał Figiel
Warta Poznań
40' Bartosz Kieliba 44' Bartosz Kieliba 53' Michał Grobelny
2:0

Koniec. Podbeskidzie wygrało 2:0 i zostało nowym liderem!

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Figiel.

Szuka kontaktowego gola Warta. To trafienie może wiele znaczyć w bilansie bezpośrednich meczów.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Podbeskidzie. Schodzi: Marko Roginić. Wchodzi: Damian Hilbrycht.

Strzelał Rzuchowski, piłka poszybowała dość daleko od celu.

Żółtą kartkę otrzymał Dmytro Bashlai.

Podbeskidzie. Schodzi: Mateusz Sopoćko. Wchodzi: Filip Laskowski.

Lis dwukrotnie uratował Wartę! Bramkarz najpierw odbił strzał Bilińskiego, po chwili poradził sobie z poprawką Sopoćki.

Po dograniu z rzutu wolnego do uderzenia doszedł Trałka, ale uderzył zbyt anemicznie. Spokojnie w bramce Polacek.

Z boiska zaczyna wiać nudą. Osłabiona Warta nie ma argumentów, aby zagrozić bielszczanom.

Kwadrans do końca. Gospodarzy zadowoleni z prowadzenia 2:0. Nie dość, że wyprzedzą Wartę w tabeli to w bezpośrednich meczach będą mieli korzystniejszy bilans bramkowy.

Dobrze z rzutu wolnego uderzył Bartosz Jaroch, Lis sparował piłkę na rzut rożny!

Przed szansą Podbeskidzie. Po zagraniu ręką sędzia podyktował rzut wolny niedaleko pola karnego.

Podbeskidzie na niezbyt wiele pozwala Warcie. Goście mają problemy ze swobodnym rozgrywaniem swoich akcji.

Szybkie wyjście bielszczan, dogranie do Roginicia, który z trudnej pozycji spudłował.

Nie klei się gra Warcie. Goście w osłabieniu, gospodarze po dwóch golach chcą zdobywać kolejne.

Szansę na zdobycia gola miał Gracjan Jaroch, bramki jednak nie ma.

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Sierpina.

Żółtą kartkę otrzymał Michał Grobelny.

Gol! Strzelił Bartosz Jaroch. Asystował mu Rafał Figiel. Piłkę z rzutu rożnego dogrywał Figiel, a piłkę w bramce umieścił Bartosz Jaroch. 2:0!

Ofensywnie drugą połowę rozpoczęli gospodarze. Podbeskidzie szybko chce zamknąć mecz.

Sędzia wznowił grę po przerwie.

Przerwa. Podbeskidzie prowadzi i całą 2. połowę będzie grało w liczebnej przewadze.

Z rzutu wolnego uderzył Figiel, piłka trafiła w spojenie słupka z poprzeczką!

Sędzia doliczył 2 minuty.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Bartosz Kieliba.

Powoli zbliżamy się do przerwy. Przy piłce Warta, ale Górale nie pozwalają na wiele rywalom.

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kieliba.

Ładnie ruszył z piłką Sierpina. Zawodnik Podbeskidzia akcję zakończył jednak niecelnym uderzeniem.

Po rzucie rożnym dla bielszczan w polu karnym kilku zawodników Podbeskidzia składało się do uderzenia. Warcie udało się zażegnać niebezpieczeństwo.

Jak to nie wpadło? Strzelał Osyra, został zablokowany. Do piłki dopadł Roginić, ale wybornej sytuacji spudłował!

To była najgroźniejsza akcja poznaniaków. Po wymianie podań uderzał Gracjan Jaroch, Polacek nie miał problemów ze skuteczną interwencją.

Problemy miał Bartosz Jaroch. Zawodnik Podbeskidzia wrócił do pełni sił.

Figiel dograł do Jarocha, uderzenie zawodnika Podbeskidzia zostało zablokowane.

Piłkarze stwarzają sobie niewiele okazji bramkowych. Bielszczanie po zdobyciu gola nie chcą forsować tempa meczu.

Rzut wolny dla Warty. Jednak nic nie wyszło z próby dośrodkowania.

Jakóbowski ograł Figiela, ale niebezpieczeństwo zażegnał Martin Polacek. Coraz aktywniejsza Warta.

W końcu starała się bielszczanom zagrozić Warta. Dogranie Jakóbowskiego, ale dobrze obrona Podbeskidzia.

Jak zareaguje Warta? Bielszczanie szybko zadali cios i bramką mogli ustawić dalszy przebieg meczu.

Gol! Strzelił Michał Rzuchowski. Kapitalnie mecz rozpoczął się dla bielszczan. Z okolic linii pola karnego precyzyjny strzał oddał Rzuchowski. Lis nie był w stanie obronić. 1:0!

Akcja bielszczan, dośrodkowanie w pole karne, z którym poradził sobie bramkarz. Jak na razie bez okazji bramkowych.

Pierwszy rzut rożny dla bielszczan, ale bez efektów w postaci zagrożenia.

Od początku gospodarze starają się wysoko atakować rywala. Są tego efekty, goście trochę się pogubili.

Początek meczu!

Mecz poprowadzi Sebastian Krasny (Kraków).

Kto wygra mecz?

22. kolejkę Fortuna I ligi kończymy meczem 3. w tabeli Podbeskidzia z liderem Wartą.