Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Widzew Łódź
8' Bartłomiej Poczobut 53' Wojciech Pawłowski 67' Mateusz Możdżeń
GKS Katowice
28' Dawid Rogalski 44' Michał Gałecki 45+1' Adrian Błąd 83' Kacper Michalski 85' Łukasz Wroński 90+3' Arkadiusz Jędrych
1:1

Koniec spotkania. Podział punktów w meczu na szczycie II ligi, który mógł się podobać.

Jeszcze błąd popełnili goście, ruszył z piłką Robak, ale nie miał pomysłu na wykończenie tej akcji.

Niegroźna główka Robaka, łapie piłkę Mrozek.

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Jędrych.

Arkadiusz Jędrych ubezpieczał akcję i faulował uciekającego Marcina Robaka.

Faulowany Tanżyna we własnym polu karnym.

Dobre wyjście Pawłowskiego na 25. metr. Zderzył się z graczem GKS-u, ale - co najważniejsze dla Widzewa - trafił w piłkę i nie popełnił błędu.

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

Christopher Mandiangu wrzuca piłkę z prawej strony za plecy obrońców, zamykał głową akcję Kita na 3. metrze i nie trafił w bramkę.

W strzałach 14:11 dla Widzewa.

Z rzutu wolnego centrowana piłka na głowę Robaka, lecz strzał ponad poprzeczką.

Żółtą kartką ukarany został Łukasz Wroński.

Gorąco w polu karnym GKS-u, doszło do przepychanki między zawodnikami.

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Michalski za powstrzymanie uciekającego Mandiangu.

GKS Katowice. Schodzi: Dawid Rogalski. Wchodzi: Daniel Rumin.

Mandiangu strzelał z narożnika pola karnego lobem, a Mrozek postanowił efektownie wyskoczyć po piłkę i wybił ją na rzut rożny.

Widzew. Schodzi: Konrad Gutowski. Wchodzi: Michael Ameyaw.

Wślizgiem zaatakował Kita Mrozka, który bawił się z piłką we własnym polu karnym. Mało brakowało do kolejnej kuriozalnej bramki w tym meczu.

17329 widzów ogląda mecz na stadionie w Łodzi.

Za mocne podanie z głębi pola do uciekającego Kity. Łapie piłkę Mrozek.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Arkadiusz Jędrych główkuje ponad poprzeczką.

Piłka zaadresowana z prawej strony do Rogali długo leciała przez łódzkie pole karne i... nikt jej nie zamknął.

Znów naciskają katowiczanie. Lubią prowadzić akcje prawym skrzydłem.

Konrad Gutowski strzelał z 25. metra, ale bardzo niecelnie.

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Możdżeń.

Widzew. Schodzi: Kornel Kordas. Wchodzi: Marcel Pięczek.

Radek Dejmek odcina skutecznie Marcina Robaka od podania.

Kosakiewicz chciał zwieńczyć atak strzałem, lecz uderzył nad poprzeczką.

Kolejna niebezpieczna akcja katowiczan przeprowadzona prawą stroną. Gasi ją Sebastian Zieleniecki.

Kacper Michalski miał szansę wykończyć kontrę, ale strzelił niecelnie.

Znakomita szansa gospodarzy! Kosakiewicz wymienił sobie piłkę z Kitą i uderzył tuż nad spojeniem bramki Mrozka!

Pierwsze minuty drugiej części wyraźnie pod dyktando GieKSy. Widzewiacy mają problem z opuszczeniem własnej połowy.

Za mocna wrzutka Błąda. Wybija piłkę Przemysław Kita.

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Pawłowski za odepchnięcie rywala.

Domagają się karnego piłkarze GKS-u, ale wczesniej faulowany był jeden z nich i arbiter podyktował rzut wolny, a nie jedenastkę.

Rogalski był z piłką na 5. metrze, ale w porę z interwencją zdążył Możdżeń.

Ucierpiał Radek Dejmek. Mamy chwilę przerwy.

Dośrodkowanie w łódzkie pole karne wybija Tanżyna.

Druga połowa rozpoczęta. Oba zespoły bez zmian.

Koniec pierwszej części gry.

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Błąd.

Bardzo groźnie urwał się Michalski, uderzył z ostrego kąta i piłkę obronił Pawłowski.

Nie sięgnął Tanżyna piłki granej do niego przez Mąkę.

Żółtą kartkę otrzymał Michał Gałecki za faul. Rzut wolny mają widzewiacy.

Strata Robaka mogła drogo kosztować. Ale z pomocą przyszli partnerzy.

Pawłowski piąstkuje próbę dośrodkowania w pole karne.

Faulowany Stefanowicz wejściem od tyłu. Nie ma kartki.

Świetne zagranie Robaka do Mąki, ale ten źle sobie przyjął piłkę i akcja na tym się zakończyła.

Daniel Tanżyna ma problem z plecami. To efekt starcia z rywalem.

Rogala zamykał akcję strzałem, ale piłka poleciała ponad bramką.

Popędził prawą stroną Kiebzak. Wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu pierwszy w meczu.

Niedokładnie trafił w piłkę Robak. To mogło być groźne.

Odważniej ruszył GKS. Strzelał z dystansu Rogali po ziemi broni Pawłowski.

Rzut wolny nie przyniósł jednak zagrożenia.

Widzewiacy, by otrząsnąć się po stracie gola, przenoszą ciężar na połowę rywala. Mają rzut wolny przy linii bocznej 25 metrów od bramki.

Gol! Strzelił Dawid Rogalski.

Ależ fatalny błąd obrońców Widzewa! Piłka kopnięta przez Błąda, odpuścił ją Tanżyna, a Zieleniecki podaje we własnym polu karnym głową do Dawida Rogalskiego, który przelobował Wojciecha Pawłowskiego. Gol z niczego daje wyrównanie!

Mieli aut na wysokości pola karnego piłkarze GKS-u. Skończyło się na stracie piłki po wznowieniu piłki.

Teraz przycisnęli bardziej i podeszli na 30.-35. metr. Szczelna jest defensywa Widzewa póki co.

Bardzo nieśmiało na razie atakują piłkarze GKS-u.

Mieli jeszcze jeden korner widzewiacy, a GKS wychodził z kontrą. Faul taktyczny Robaka przerywa tę akcję.

Tanżyna zamykał głową dośrodkowanie z rzutu rożnego i gdyby nie jeden ze stoperów GKS-u, który stał na linii bramkowej, byłoby już 2:0.

Pierwszy rzut rożny dla Widzewa w tym spotkaniu.

Gospodarze po upływie pierwszego kwadransa przestali grać wysokim pressingiem, ekipa trenera Rafała Góraka ma coraz więcej miejsca.

Kolejny raz Kornel Kordas wślizgiem zatrzymuje akcje GKS-u Katowice.

Przejął piłkę Mąka, przyspieszył akcję i odegrał go Konrada Gutowskiego, ale pomocnik Widzewa z ponad 25 metrów uderzył zdecydowanie ponad poprzeczką.

Szymon Kiebzak ucierpiał w jednym ze starć, ale po chwili już wstał i powrócił do gry.

Uciekli obrońcom Widzewa katowiczanie, Kordas powstrzymał wbiegającego w pole karne Dawida Rogalskiego.

Gol! Strzelił Bartłomiej Poczobut. Asystował mu Sebastian Zieleniecki.

Zagrana piłka w pole karne z wolnego przez Gutowskiego, po małym zamieszaniu piłkę przed polem karnym otrzymał Poczobut i strzałem z kilkunastu metrów pokonał bramkarza GKS-u!

Przerywają akcję faulem goście. Rzut wolny dla Widzewa.

Płaskie zagranie Gutowskiego na piąty metr, ale żaden z gospodarzy go nie zamknął.

Kita do Możdżenia, ale ten drugi przyjmował sobie piłkę ręką w polu karnym.

Agresywnym pressingiem na połowie rywala grają widzewiacy. Problemy mają piłkarze Gieksy z opanowaniem nerwów.

Niegroźna główka Robaka, dobitka Gutowskiego już znacznie więcej niebezpieczeństwa niosła, ale nie poleciała w światło bramki.

Już w pierwszej akcji kilka podań na połowie przeciwnika wymienili łodzianie, by sprawdzić, jak zareagują rywale.