Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Hiszpania U-21
15' Junior Firpo 26' Fabian Ruiz 28' Marc Roca 45+5' Mikel Oyarzabal 47' Daniel Olmo 67' Borja Mayoral 82' Martin Aguirregabiria 90' Unai Nunez
Francja U-21
16' Jean-Philippe Mateta 18' Jean-Philippe Mateta 81' Marcus Thuram
4:1

Koniec meczu. Hiszpania wygrała 4:1 i w finale zagra z Niemcami.

Hiszpanie jeszcze groźnie zaatakowali. Wynik jednak bez zmian. Reprezentacja Francji czeka już raczej na końcowy gwizdek arbitra.

Carlos Soler przelobował bramkarza, a Fode Ballo-Toure świetnie wybił piłkę z linii bramkowej. Blisko było o kolejnego gola dla Hiszpanów.

Z rzutu wolnego dośrodkował Jeff Reine-Adelaide. Hiszpanie wybili piłkę.

Doliczone cztery minuty.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Unai Nunez.

Zanosiło się na groźną akcję Hiszpanii. Z dystansu niecelnie strzelał jednak Daniel Olmo.

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Houssem Aouar. Antonio Sivera nie dał się zaskoczyć.

Francja prowadzi grę. Hiszpania czeka na rywala na własnej połowie.

Żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem otrzymał Martin Aguirregabiria.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcus Thuram.

Gra wznowiona.

Przerwa na uzupełnienie płynów.

Francja jeszcze szuka okazji na gola. Hiszpanie jednak dobrze prezentują się w defensywie i rozbijają ataki rywala.

Francja U-21. Schodzi: Jean-Philippe Mateta. Wchodzi: Marcus Thuram.

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Moussa Dembele, lecz został zablokowany.

Z rzutu wolnego strzelał Jonathan Ikone. Efektownie obronił Antonio Sivera.

Będzie rzut wolny dla Francji. Do bramki Hiszpanów około 20 metrów.

Gol! Strzelił Borja Mayoral. Asystował mu Pablo Fornals. Kapitalne dośrodkowanie w pole karne Pablo Fornalsa. Akcję zamknął Borja Mayoral i po mocnym strzale umieścił piłkę w bramce. 4:1 prowadzi Hiszpania!

Na bramkę Francji popędził Borja Mayoral. Strzelał z około 16 metrów, piłka przeleciała bramkarzowi pomiędzy nogami i wyszła poza boisko.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Hiszpanów. Wrzutka jednak zbyt mocna i piłkę przejęli Hiszpanie.

Środkiem boiska przedzierał się Houssem Aouar. W decydującym momencie stracił jednak piłkę.

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?

Francja U-21. Schodzi: Lucas Tousart. Wchodzi: Moussa Dembele.

I w odpowiedzi groźna akcja reprezentacji Francji. Dogranie przed bramkę, gdzie zabrakło jednak celnego strzału.

Hiszpanie szukają okazji na kolejnego gola i rozgrywają piłkę na połowie Francji.

A na boisku kolejna znakomita okazja dla Hiszpanii. W polu karnym po indywidualnej akcji strzelał Pablo Fornals, lecz dobrze obronił Paul Bernardoni.

Czy Hiszpania zagra w finale Mistrzostw Europy U-21 2019?

Gol! Strzelił Daniel Olmo. Asystował mu Fabian Ruiz.

Już 3:1 prowadzi Hiszpania! Hiszpanie świetnie wyprowadzili akcję. Mikel Oyarzabal zagrał do Fabiana Ruiza, który dograł piłkę Danielowi Olmo. Ten natomiast pewnie wykończył akcję i strzelił gola.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Hiszpania prowadzi 2:1.

Gol! Strzelił Mikel Oyarzabal.

2:1 prowadzi Hiszpania! Mikel Oyarzabal zmylił bramkarza, a piłka wpadła do bramki!

Rzut karny dla Hiszpanów! Faulowany niemal na linii pola karnego przez Ibrahima Konate był Mikel Oyarzabal.

Dogranie przed bramkę Hiszpanów, gdzie piłkę pewnie złapał Antonio Sivera.

Do pierwszej połowy doliczone pięć minut.

Znów dogrywał Junior Firpo, lecz znów nic z tego nie wyszło. Kolejna groźna, oskrzydlająca akcja Hiszpanów.

Efektowny strzał piętą po dośrodkowaniu z rzutu rożnego oddał Unai Nunez. Uderzenie jednak niecelne.

W znakomitej sytuacji w polu karnym znalazł się Junior Firpo. Zbyt długo zwlekał jednak z oddaniem strzału i został zablokowany.

W ostatnich minutach brakuje dobrych okazji strzeleckich.

Fode Ballo-Toure dośrodkował w pole karne Hiszpanów. Piłka wyszła jednak poza boisko.

Hiszpanie zdecydowanie częściej przy piłce. Francja czeka na błąd rywala.

Hiszpanie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska. Podanie z głębi pola, ale dobrze z bramki wyszedł Paul Bernardoni.

Gol! Strzelił Marc Roca.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niepilnowany Marc Roca oddał strzał na bramkę. Pierwsze uderzenie obronił Paul Bernardoni, ale przy dobitce był już bezradny. W meczu remis 1:1!

Ogromne zamieszanie w polu karnym Francji. Kilka strzałów zostało zablokowanych, a ostatecznie ten najgroźniejszy znakomicie obronił Paul Bernardoni.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fabian Ruiz. Kolejna przerwa w grze.

Ładna, zespołowa akcja Hiszpanów. Ze skrzydła w pole karne Francji wpadł Junior Firpo, zagrał przed bramkę, ale nikt nie zamknął akcji.

Francja U-21. Schodzi: Colin Dagba. Wchodzi: Kelvin Amian.

Kontuzjowany Colin Dagba opuści boisko. Potrzebna będzie zmiana.

Znów przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników reprezentacji Francji.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jean-Philippe Mateta.

Znakomita okazja dla Francji! Po składnej akcji znakomicie interweniował jednak Antonio Sivera, który uchronił swój zespół przed stratą gola. Na bramkę Hiszpanów po dograniu ze skrzydła strzelał Mateta.

Gol! Strzelił Jean-Philippe Mateta. Jean-Philippe Mateta zmylił bramkarza i pewnie skierował piłkę do bramki. 1:0 dla Francji!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Junior Firpo.

Rzut karny dla Francji! Junior Firpo faulował Jeffa Reine-Adelaide.

Ostatnie minuty dość spokojnie. Reprezentacja Francji stara się rozgrywać piłkę na połowie rywala.

Hiszpanie starają się grać wysokim pressingiem. Francja ma problem z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników reprezentacji Francji.

Hiszpanie przy piłce. Osiągnęli optyczną przewagę, a gra toczy się na połowie Francji.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Francji. Lekkie zamieszanie, najpierw strzelał Marc Roca, ale został zablokowany. Chwilę później niecelnie z dystansu uderzył Dani Ceballos.

Groźna akcja Hiszpanów. Po zagraniu Pablo Fornalsa przed bramkę Francji dobrze piłkę wybił Dayotchanculle Upamecano.

Obie drużyny spokojnie rozpoczęły ten mecz i wymieniają podania głównie na własnej połowie.

Początek spotkania to gra głównie w środkowej strefie boiska.

Zaczynamy!

Piłkarze już na boisku. Przed nami hymny i za chwilę początek meczu.

Najlepsza czwórka mistrzostw Europy U-21 zakwalifikowała się również do turnieju piłkarskiego igrzysk olimpijskich w Tokio (2020).

Kto awansuje do finału?

Spotkanie poprowadzi Georgi Kabakov (Bułgaria).

Przed nami półfinałowe spotkanie Mistrzostw Europy U-21 2019, w którym Hiszpania zmierzy się z Francją. Początek meczu o godzinie 21:00. Znamy już pierwszego finalistę!