Najnowsze Wyniki/Kalendarz
FC Metz
27' Mamadou Fofana
Paris Saint-Germain
11' Angel Di Maria 43' Eric-Maxim Choupo-Moting
0:2

Koniec meczu. Paris Saint-Germain ograło FC Metz 2:0, a Marcin Bułka zachował czyste konto.

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

Marcin Bułka pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu z kornera.

Marcin Bułka odbił piłkę na rzut rożny po celnym strzale jednego z zawodników z Metz.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?

Metz. Schodzi: Farid Boulaya. Wchodzi: Ibrahima Niane.

PSG. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Layvin Kurzawa.

Gospodarze wznowią grę od rzutu wolnego na połowie PSG.

Posiadanie piłki:

FC Metz - 30 proc.

Paris Saint-Germain - 70 proc.

Mimo iż FC Metz przegrywa 0:2, z trybun słychać bardzo głośne wsparcie dla gospodarzy.

Metz. Schodzi: Renaud Cohade. Wchodzi: Marvin Gakpa.

Przyjezdni wymieniają podania w okolicy linii środkowej boiska.

PSG. Schodzi: Adil Aouchiche. Wchodzi: Leandro Paredes.

Sędzia odgwizdał rzut wolny dla Metz tuż przed polem karnym gości.

Metz. Schodzi: Mamadou Fofana. Wchodzi: Victorien Angban.

Mistrz Francji cofnął się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

Jeden z nielicznych ataków FC Metz został rozbity przed polem karnym PSG.

Paryżanie spokojnie rozgrywają swój atak pozycyjny na połowie miejscowej ekipy.

Czy w drugiej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?

Marcin Bułka pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

Początek drugiej połowy starcia FC Metz - Paris Saint-Germain.

Koniec pierwszej odsłony spotkania, po której Paris Saint-Germain prowadzi z FC Metz 2:0. Marcin Bułka w 1. połowie meczu nie miał okazji do wykazania się.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Gol! Strzelił Eric-Maxim Choupo-Moting. Asystował mu Marco Verratti.

Paris Saint-Germain wygrywa już 2:0! Dokładnie z rzutu wolnego dośrodkował Marco Verratti, a celnie główkował Eric-Maxim Choupo-Moting.

Nieprzepisowo przez rywala powstrzmywany był Pablo Sarabia.

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie meczu. Przy futbolówce znajduje się PSG.

Pablo Sarabia faulował przeciwnika i będzie rzut wolny dla Metz.

Paryżanie długo utrzymują się przy piłce, lecz od pewnego czasu zupełnie nic z tego nie wynika.

Juan Bernat znalazł się na pozycji spalonej.

Szarżował Eric-Maxim Choupo-Moting, ale stracił piłkę i grę od własnej bramki rozpocznie Alexandre Oukidja.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mamadou Fofana.

Aktywny jest Angel Di Maria, który stara się napędzać kolejne ataki przyjezdnych.

Paris Saint-Germain rozpocznie grę od rzutu wolnego na połowie zespołu z Metz.

Gospodarze próbowali wyjść z szybką kontrą, ale bezskutecznie. Po chwili bezpańską piłkę złapał Bułka.

Marcin Bułka na razie zupełnie bezrobotny w bramce mistrza Francji, który ciągle znajduje się w ofensywie.

Idrissa Gueye główkował w poprzeczkę po dośrodkowaniu Di Marii z rzutu rożnego! Było blisko drugiego trafienia dla PSG.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?

Gol! Strzelił Angel Di Maria.

Paris Saint-Germain na prowadzeniu 1:0! Pewnie rzut karny wykorzystał Argentyńczyk Angel Di Maria.

Rzut karny dla Paris Saint-Germain! Fofana sfaulował we własnej "16" Bernata.

Zupełnie nieudane wykonanie rzutu rożnego przez beniaminka Ligue 1.

Z powodu kontuzji poza kadrą meczową PSG znaleźli się między innymi Edinson CavaniNeymar i Kylian Mbappe Lottin.

Mistrzowie Francji cierpliwie budują swój atak pozycyjny i czekają na swoją pierwszą okazję do zdobycia bramki.

Już piłkę przejęli paryżanie, którzy wymieniają kolejne podania na połowie rywala.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

Start meczu FC Metz - Paris Saint-Germain!

W wyjściowym składzie PSG znalazł się polski bramkarz Marcin Bułka. To jego debiut w paryskiej ekipie.

Potyczkę poprowadzi sędzia Frank Schneider.

Czy Paris Saint-Germain pokona FC Metz?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 4. kolejki Ligue 1 FC Metz - Paris Saint-Germain. Początek piątkowego starcia zaplanowano na godzinę 20:45.