Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bayern Monachium
20' Robert Lewandowski 50' Robert Lewandowski 75' Robert Lewandowski
0:3

Koniec spotkania. Lewandowski bohaterem Bayernu!

Najpierw Nuebel obronił strzał Alaby, a później tuż nad poprzeczką uderzył Tolisso.

Mecz został przedłużony o trzy minuty.

Tym razem w pole karne dogrywał Perisić. Prosto w ręce Nuebela.

Dośrodkowanie w pole karne gości, ale sytuację dalekim wybiciem wyjaśnił Pavard.

Schalke. Schodzi: Amine Harit. Wchodzi: Munir Mercan.

Alaba dograł w kierunku Lewandowskiego. Polakowi zabrakło kilka centymetrów, by strącić piłkę.

Groźna akcja gospodarzy zakończona strzałem w słupek.

Uraz Comana, Francuz schodzi z boiska.

Caligiuri z szesnastu metrów strzelił tuż nad poprzeczką.

Bayern. Schodzi: Lucas Hernandez. Wchodzi: Javi Martinez.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Kingsley Coman. Co za mecz Lewandowskiego! Coman dograł do będącego przed polem karnym Lewandowskiego, ten ograł Sane i strzałem z piętnastego metra pokonał Nuebela.

Alaba w polu karnym dograł do Lewandowskiego. Polaka ubiegł Nuebel. Lewandowski jeszcze sfaulował bramkarza Schalke. Gra przerwana.

Nuebel w ostatniej chwili ubiegł Coutinho. Niewiele brakło, by Brazylijczyk w debiucie strzelił gola.

Schalke w ostatnich minutach ma dużą przewagę, ale nie potrafi jej udokumentować golem.

Po wrzutce Caligiuriego tuż nad poprzeczką strzelił Nastasić.

Krótka przerwa w grze. Rzutu karnego jednak nie będzie.

Po strzale Caligiuriego z rzutu wolnego piłka odbiłą się od ręki Perisicia i wyleciała poza boisko.

Caligiuri sfaulowany tuż przed polem karnym. Rzut wolny dla Schalke.

Schalke. Schodzi: Omar Mascarell. Wchodzi: Salif Sane.

Po wrzutce z rzutu rożnego niewiele brakło, by gospodarze strzelili gola. Caligiuri z najbliższej odległości oddał strzał, ale na posterunku był jeden z graczy Bayernu.

Bayern. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Ivan Perisić.

Protesty w Gelsenkirchen. Gospodarze domagają się jedenastki, a sędzia dopatrzył się złamania przepisów u Burgstallera.

Po wrzutce z rzutu rożnego Caligiuri uderzył głową, ale sytuację wyjaśnił Tolisso.

Akcja Schalke zakończona niecelnym strzałem. Rzut rożny dla gospodarzy.

Schalke. Schodzi: Benito Raman. Wchodzi: Ahmed Kutucu.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Co za bamka! Lewandowski huknął z rzutu wolnego z ponad dwudziestu metrów. Nuebel nie miał szans na interwencję.

Przed polem karnym sfaulowany Tolisso. Szansa dla Bayernu.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Bayern prowadzi po trafieniu Lewandowskiego z rzutu karnego.

Tolisso przed szansą na podwyższenie wyniku. Oddał jednak minimalnie niecelny strzał.

Harit uderzył zza pola karnego. Piłkę pewnie złapał Neuer.

Kontra Bayernu przerwana. Gnabry był na spalonym.

Burgstaller wycofał do Ramana. Na posterunku był Suele i wybił piłkę na aut.

Dośrodkowanie Muellera w pole karne rywali. Prosto w ręce Nuebela.

Bayern w ostatnich minutach nawet nie oddał strzału na bramkę rywali. Tempo spotkania wyraźnie spadło.

Bayern spokojnie utrzymuje się przy piłce i stara się kontrolować przebieg meczu.

Mascarell uderzył zza dwudziestego metra. Piłka przeleciała obok bramki.

Burgstaller dograł do Harita. W porę interweniował Neuer, którzy złapał piłkę i ubiegł gracza Schalke.

Tym razem nieudanie dośrodkowywał Tolisso. Aut dla Schalke.

Nieudane dośrodkowanie Muellera w pole karne.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Polak w swoim stylu wykonał jedenastkę. Zmylił bramkarza i może cieszyć się z gola.

Rzut karny dla Bayernu! Kenny sfaulował Comana.

Kimmich dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne, tam głową uderzył Robert Lewandowski. Świetną interwencją popisał się jednak Nuebel, który uratował Schalke przed stratą gola.

Bayern cierpliwie wymienia podania i konstruuje swoje akcje.

Schalke w ostatnich minutach częściej jest na połowie rywala. Dużo niedokładności po obu stronach.

Bayern przeważa, ale nie potrafi zagrozić bramce przeciwników.

Tolisso oddał strzał zza pola karnego. Uderzenie został zablokowane.

Mueller dogrywał do Comana. Piłka nie doleciała jednak do Francuza, przejął ją obrońca Schalke.

Błąd Gnabry'ego naprawił Neuer, który wyszedł poza pole karne i głową wybił piłkę na aut.

Wrzutka z rzutu wolnego w kierunku Lewandowskiego. Polak uderzył z woleja, ale prosto w bramkarza.

W okolicach narożnika boiska Oczipka sfaulował Gnabry'ego. Rzut wolny dla Bayernu.

Caligiuri dograł w pole karne, lecz tam piłkę przechwycił Suele.

Początek spotkania!

Czy Robert Lewandowski strzeli co najmniej jedną bramkę w tym meczu?

Na ławce zasiedli za to Philippe Coutinho, Ivan Perisić czy Michael Cuisance.

W podstawowym składzie Bayernu znalazł się Robert Lewandowski.

Obie drużyny na starcie sezonu zremisowały swoje mecze. Schalke podzieliło się punktami z Borussią M'gladbach (0:0), a Bayern z Herthą Berlin (2:2).