Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Jacek Magiera: Nieprawdopodobna zmiana

Jeszcze niedawno pociągiem do Sosnowca, teraz samolotem do Lizbony na mecz Ligi Mistrzów. W życiu Jacka Magiery dokonała się nieprawdopodobna zmiana i o niej opowiedział przed wtorkowym meczem. 

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (4):

 • Mo39 Zgłoś
  Ciągłe mówienie o Magierze to zasłona dymna, aby przykryć nieudolność Prezesa Zarządu Legii i Dyrektora sportowego. Jeśli nie wyrzuci się tych ludzi w Legii nic się nie poprawi. To
  Czytaj całość
  wyjątkowi nieudacznicy w zarządzaniu klubem.
  • Mattx7 Zgłoś
   Dobra rada dla Pana Magiery. Jak ma Pan bilet kwartalny na ten pociąg, proszę go nie wyrzucać. Za dwa miesiace znów się przyda.
   • Klaudia Emilka Zgłoś
    Oglądałam w TVP Sport program 442. Pan Stefan Szczepłek , człowiek z ogromną wiedzą zachowuje się jak naiwne dziecko . Powtarzał bez przerwy Magiera zrobi, Magiera sprawi, Magiera
    Czytaj całość
    taktyk itd. Dlaczego trudno zrozumieć że Legia to przeciętna drużyna? Real , Barcelona może mieć zadyszkę, spadek formy ale wiadomo że w krótkim czasie znowu będą cieszyć kibiców ładną grą. Dzisiejsza Legia nie jest w stanie dobrze grać, najwyżej przeciętnie. Jak mawia klasyk, nie można nauczyć śpiewać wypchanych ptaków.
    • piotruspan661 Zgłoś
     To dobry 1-ligowy trener i dobry wybór Legii - z nim w ciągu 2-3 lat powinna ponownie awansować do ekstraklasy.
     Wszystkie komentarze (4)

     Komentarze (4)

     ×
     PRZEJDŹ NA WP.PL