WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Arkadiusz Milik: Nie wykluczam wypożyczenia z Napoli

Arkadiusz Milik udzielił pierwszego wywiadu od kontuzji kolana, jakiej doznał 23 września podczas ligowego meczu. W rozmowie z Pawłem Kapustą, polski napastnik opowiada o tym, jak przebiega rehabilitacja, jak będą wyglądały najbliższe tygodnie oraz zapowiada, że będzie gotowy na mecze reprezentacji Polski w mistrzostwach świata w Rosji oraz nie wyklucza wypożyczenia z Napoli do innego klubu, aby szybciej wrócić do formy.

- Operację miałem trzy tygodnie temu, kolano jest jeszcze trochę opuchnięte i czasami pobolewa, ale czuję się dobrze, z każdym dniem coraz lepiej. Na razie rehabilitacja przebiega prawidłowo. Większość czasu spędzam na lekarskich kozetkach i gabinetach. Powoli zaczynają się zajęcia na basenie, będzie też trochę treningów cardio - mówi Milik.

- Bardzo ważnym aspektem w tym wszystkim jest psychika. Pierwsze dwa tygodnie były najtrudniejsze, ale to już minęło. Chciałbym podziękować kibicom za wsparcie, za wiadomości, zdjęcia, które dostawałem. Miłym przeżyciem było, kiedy 60 tys. kibiców na Stadionie Narodowym skandowało moje nazwisko. Dziękuję za to - dodaje.

Rozmowa została przeprowadzona na żywo na profilu WP SportoweFakty na Facebooku. https://www.facebook.c...307717224/

Wkrótce w WP SportoweFakty jeszcze większy wywiad z reprezentantem Polski. Już teraz zapraszamy.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (1):