Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wnioski po raporcie o klęsce na mundialu. "Przez miesiące byliśmy oszukiwani przez selekcjonera"

PZPN zdecydował się upublicznić raport, w którym analizowane są przyczyny słabego występu reprezentacji Polski podczas mistrzostw świata w Rosji. - Domagałem się publikacji tego raportu, ale spodziewałem się czegoś bardziej merytorycznego. Raport przypomina instrukcję obsługi odkurzacza albo rozprawkę w szkole podstawowej - mówi Mateusz Skwierawski, dziennikarz WP SportoweFakty.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (3):

 • Roman Łukaszczuk Zgłoś
  Najlepsza to była końcówka meczu z Japonią , gdy trener zarządził niski pressing i wycofanie się na z góry upatrzone pozycje. O kabarecie z wejściem Błaszczykowskiego nie wspomnę.
  • ggdd Zgłoś
   Znowu pajac Skwierawski beczy...? I to przed kim? Przed kolegą z "redakcji", który nieudolnie "robi" z nim "wywiad", przy czym obaj nie potrafią się poprawnie wysłowić - żenada. Pewnie
   Czytaj całość
   zabrakło mu rozpiski, że sprinty trwały średnio o 0,08 sekundy mniej, a chodzenia po boisku było o 1,923% więcej... Swoją drogą mógłby się porządnie nauczyć pisania rozprawek, bo jego teksty są prostacko nielogiczne. Przy tym Skwierawski nie raczy zauważyć, że raport Loewa pojawił się jakiś tydzień temu. Na dodatek skomle, że nikt mu wcześniej nic nie powiedział o przygotowaniu mentalnym i fizycznym. Naucz się, Skwierawski, że ludzie mający coś do powiedzenia wolą takich jak ty zwyczajnie oszczać. A jeśli jesteś rzeczywiście zdolny, to może z tego wyciągniesz jakieś wnioski.
   • Mariusz Browarski Zgłoś
    Sami jesteście śmiesznie panowie pseudo eksperci od futbolu.

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL