Najnowsze Wyniki/Kalendarz

El. ME 2020: Brzęczek nie ma wątpliwości. "Mamy lepszą drużynę niż przed ostatnim mundialem"

- Na pewno drużyna jest lepsza niż ta, która była przed mundialem. Decydujące będzie to czy ta drużyna jest w stanie już pokazać to na co liczymy. Wykorzystać swoje umiejętności. Mecze jesienne nie były dla nas udane. Rozczarowanie było bardzo duże, ale już wtedy było widać, że potencjał jest bardzo duży - mówi selekcjoner Jerzy Brzęczek zapytany o porównanie obecnej kadry do tej która wystąpiła na mundialu rok temu. - Pozycja zawodników w drużynach klubowych jest o wiele wyższa niż wtedy. Kluczowe będzie przełożenie tej jakości na reprezentację. 

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (1):

 • oddanykibic Zgłoś
  Nie spodziewajmy się nagłego progresu, bo go nie będzie nawet gdybyśmy wygrali znaczną różnicą bramkową. Jednak wiem czego można się spodziewać kiedy wyglada to tak jakby trenera z
  Czytaj całość
  IV ligi wziąć by trenował pierwszą drużynę ekstraklasy. Nasi zawodnicy grający w mocnych ligach po za granicami są inaczej przygotowywani mentalnie i fizycznie. To widać porównując z naszą ligą, wiec to oni mogliby uczyć naszego trenera bez doświadczenia. Ale za to kolegę Bońka.

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL