Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Niezdrowe emocje po meczu Lechia - Legia. "Dusan Kuciak nazwał sędziego złodziejem!"

- W strefie wywiadów Dusan Kuciak był łącznie może niecałe dwie minuty i w tym czasie nakrzyczał, obraził sędziego, zarzucił mu, że nie wykonywał swojej pracy odpowiednio. Tam naprawdę było burzliwie - mówi Mateusz Skwierawski o tym co działo się po meczu Lechia - Legia. - Ja go rozumiem, po takim meczu, po takich kontrowersjach każdy może nie wytrzymać - dodaje Jacek Stańczyk. 

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (1):

 • wojak5036 Zgłoś
  Jaki SKANDAL ? Kuciak powiedział prawdę i WSZYSCY to wiedzą za wyjątkiem WARSZAWKI i szefa kolegium sędziów Pana Przesmyckiego. Gdyby sytuacja była w drugą stronę i to Lechia wygrała
  Czytaj całość
  przy takim sedziowaniu 3:1 to mecz zostałby POWTORZONY że względu na RAŻĄCE błędy sędziego i wypaczenie wyniku meczu. Nie jestem kibicem ani Lechii ani Legii ale to była paranoja z sędziowania. Obejrzyjcie sobie dokładnie np.karnego podyktowanego na korzyść LęgiI w meczu że Śląskiem w Warszawie. Tam Tarasows dotknął piłkę włosami na ręce w polu karnym , i co...karny dla Legii Ileż było takich meczy. Nie dziwię się że nikt NIGDY Legii w Polsce nie SZANOWAŁ i nie będzie SZANOWAŁ.

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL