Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mateusz Borek o sytuacji selekcjonera. "Dyskusja o zwolnieniu Brzęczka jest absurdalna"

- Sytuacja z kontraktem trenera jest absurdalna. Ludzie, którzy domagają się jego zwolnienia jeszcze przed Euro 2020 nie mają pojęcia o zapisach w jego umowie. Kontrakt Jerzego Brzęczka był tak sporządzony, że w przypadku awansu na turniej długość się przedłuża o czas trwania tego turnieju. Dopiero potem można ewentualnie dyskutować czy trener spełnił oczekiwania, czy się z nim żegnamy i szukamy kogoś innego - mówi Mateusz Borek o tym czy Jerzy Brzęczek może zostać zwolniony przed Euro 2020.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (3):

 • Wiesiek Kamiński Zgłoś
  Pamiętajcie co Borek wygaduje teraz ,On zawsze chwali ,wazelina taka ...a po imprezie tak jak było po M.E. i M.S. mądrzył się odwrotnie...kolega piłkarzy,cały czas uprawia politykę ,aby
  Czytaj całość
  nie urazić,aby koledzy nie zamknęli dzwi,do wypicia kawy wspólnie i pogaduszek...Borek całkiem inny jest w relacjach z pięściarzami,tam ma bardzo fajne programy !
  • Lena Opoldońska Zgłoś
   KAŻDĄ. Powtarzam, każdą umowę można zerwać . Co w przypadku tego nieudacznego trenerzyny polskiej klasy c , byłoby w pełni uzasadnione.
   • Poirot Zgłoś
    Zapis w kontrakcie to jedno, a życzenia kibiców to drugie. Pokazuje to jedynie jak postrzegamy grę i poziom Pana trenera.

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL