Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Michał Pol ostro o Ekstraklasie. "Zawalają nas wątpliwej jakości Hiszpanie. Nie potrafimy nikogo zatrzymać"

- Zawalają nas wątpliwej jakości Hiszpanie. 35-letni Igor Angulo idzie gdzieś do ligi tureckiej. Nie jesteśmy w stanie utrzymać w Ekstraklasie ani młodych ani starych zawodników. Młodzi uciekają i właściwie ciężko mieć do nich pretensje. Niech idą i niech się rozwijają, nawet jeśli to ma być MLS. Nie zgadzam się z krytyką tej ligi. Ekstraklasa zajmuje w rankingu lig 28 miejsce, gdyby MLS był w tym rankingu to pewnie znajdowałby się w okolicach miejsca ósmego - mówi Michał Pol, komentując stan polskiej ligi.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (3):

 • Andrzej Sot Zgłoś
  Jeśli pan jest liberałem i uznaje zasady rynku, to dlaczego pan się dziwi ?Polska nie jest krajem tak bogatym, by płacić najlepszym piłkarzom niebotyczne pieniądzerzędu 1mln euro
  Czytaj całość
  miesięcznie. Ta zła moda, lansowana w myśl idei - " chleba i igrzysk" przyszła ze Stanów i jest destrukcyjna pod każdym względem. Niech pan o tym coś wyduka, pluć w ten sposób to potrafi każdy "chłopek roztropek".Ponadto, nie traktujcie ( tam w WP) sportowców , jak automaty, są to ludzie mający także słabsze dni.
  • zbych22 Zgłoś
   Zdziwienie Pola jest co najmniej dziwne. W tym cyrku nie chodzi o piłkę nożną tylko o kasę.
   • bolo6781 Zgłoś
    a szrotem z balkanow to nas nie zawalaja panie POl?

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL