Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Koronawirus. Dziennikarze w Anglii w szoku po decyzji Liverpoolu. "Wizerunkowo jest to szkoda nie do nadrobienia"

- Jedna z grup kibiców Liverpoolu protestuje uważając, że to co zrobił klub jest niemoralne. Cała wina spada nie na piłkarzy, nie na trenera, a na właścicieli klubu. Dziennikarze w Anglii są zszokowani - mówi Michał Pol o decyzji Liverpoolu dotyczącej cięć pensji "szeregowych" pracowników. - W kategoriach PR jest to szkoda nie do nadrobienia.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (1):

 • Poot Zgłoś
  INFORMACJA NIEAKTUALNA: Liverpool wycofał się z kontrowersyjnej decyzji o wprowadzeniu około 200 niegrających pracowników na urlop po otrzymaniu ostrej krytyki za ubieganie się o pomoc
  Czytaj całość
  rządową podczas kryzysu związanego z koronaawirusem.Siódmy co do wielkości klub piłkarski na świecie wzbudził oburzenie w sobotę, ogłaszając, że pójdzie w ślady Newcastle, Tottenham, Norwich i Bournemouth i wykorzysta program utrzymania miejsc pracy dla koronawirusów, aby pokryć 80% wynagrodzenia pracowników, których praca została wstrzymana od czasu zawieszenia kalendarza piłkarskiego 13 marca. Liverpool potwierdził, że zapłaci pozostałe 20% tym, którzy są na urlopie, a prawie 90 osób dotkniętych chorobą będzie pracowało w sklepach klubowych, i rozważy zwrot otrzymanych pieniędzy w późniejszym terminie.

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL