Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Flemming Oliver Jensen: Rzucimy wyzwanie na parkiecie

Dawid Bilski
Dawid Bilski
Poważnie osłabiona do szlagierowego meczu w ekstraklasie szczypiornistów przystąpi Wisła Płock. W Kielcach szkoleniowiec tego zespołu nie będzie mógł skorzystać z usług podstawowych graczy.

- Dima Kuzelev, Vegard Samdahl, Lars Moller Madsen i Marcin Wichary na pewno nie zagrają. Występ Rafała Kuptela stoi pod dużym znakiem zapytania, ale reszta zespołu powinna być gotowa na pojedynek z Kielcami - zdradza Flemming Oliver Jensen, szkoleniowiec płocczan.

Mimo nieobecności wymienionych zawodników, duński trener wicemistrzów Polski wraz ze swoim zespołem zapowiada walkę o zwycięstwo. Co zrobić, by wygrać z Vive Kielce? - Nie ma wątpliwości, że mamy do czynienia z zespołem, który w tej chwili ma pewność siebie, ale to nie powinno nas powstrzymywać przed rzuceniem rywalom wyzwania na ich parkiecie. Dobrze trenowaliśmy w ostatnim tygodniu i niektórzy zawodnicy pokazali wzrost formy. Jeżeli mamy wygrać ten mecz, musimy być mocni w czterech elementach: powrót do obrony, obrona, kontratak i atak - mówi trener Wisły.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL