Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Aleksandra Wojt i Magdalena Słota typują wyniki 3. kolejki PGNiG Superligi Kobiet

Paweł Prochowski
Paweł Prochowski
AZS AWF Sport Concept Wrocław w minionej kolejce wysoko zawiesił poprzeczkę Vistalowi Łączpol Gdynia. Kluczem do tego była gra w obronie, a w niej bardzo dobrze spisywały się Aleksandra Wojt i bramkarka Magdalena Słota. Właśnie te dwie zawodniczki poprosiliśmy o wytypowanie wyników trzeciej kolejki PGNiG Superligi Kobiet.

KGHM Metraco Zagłębie Lubin - SPR Lublin 1
Aleksandra Wojt: To spotkanie odbędzie się dopiero w październiku, ale wydaje mi się, że zwyciężą zawodniczki Zagłębia. Będą chciały zrehabilitować się za porażkę w finale...
Magdalena Słota: ...i udowodnić, że stać je na bardzo wiele w tym sezonie. Poza tym SPR trapią kontuzje. Również jestem zdania, że wygra Zagłębie.

Zgoda Ruda Śląska - AZS Politechnika Koszalińska 2
AW: Spotkanie w Rudzie Śląskiej, gospodynie mogą mieć większe szanse, ale mimo wszystko moim zdaniem wygrają Akademiczki z Koszalina. Są teraz w dobrej dyspozycji i właśnie to może zaważyć.

KSS Kielce - Latocha Sambor Tczew 1
MS: Zdecydowanie Kielce. Sambor Tczew jest beniaminkiem i wciąż zbiera doświadczenie. Tymczasem w Kielcach stworzono ciekawy zespół, solidnie się przed sezonem wzmocnili. Są również plany wejścia do ósemki, do play-offów, dlatego kielczanki nie mogą sobie pozwolić na przegraną z Samborem.

Vistal Łączpol Gdynia - KPR Ruch Chorzów 1
AW: Faworytem będzie Vistal Łączpol. Gdynianki będą chciały pokazać, że zeszłotygodniowy wynik we Wrocławiu, kiedy zagrały słabiej, był tylko wypadkiem przy pracy. Dlatego uważam, że miejscowe nie będą miały większych problemów z pokonaniem Ruchu.

Start Elbląg - KPR Jelenia Góra 1
MS: Trudno jednoznacznie wskazać faworyta tego spotkania... Punkty potrzebne są obu zespołom, dlatego można spodziewać się ciekawego meczu. Jednak przewaga własnego parkietu będzie miała tu kluczową rolę, dlatego wygra Start Elbląg.

Piotrcovia Piotrków Trybunalski - AZS AWF Sport Concept Wrocław ?
MS: Od typowania tego meczu chciałabym się powstrzymać. Na pewno pojedziemy z bojowym nastawieniem i chcemy powalczyć.
AW: Dokładnie tak, dlatego tutaj postawiłybyśmy znak zapytania.
MS: Taki znak zapytania, ale z małą przewagą na stronę wrocławską (śmiech).

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL