Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mateusz Zimakowski typuje wyniki 8. kolejki I ligi mężczyzn grupy B

Maciej Wojs
Maciej Wojs
Mateusz Zimakowski - bramkarz Stalprodukt BKS Bochnia specjalnie dla portalu SportoweFakty.pl typuje wyniki spotkań 8. kolejki I ligi mężczyzn grupy B. - Jedziemy do Końskich po zwycięstwo - mówi golkiper Stalowców.

MTS Chrzanów - ASPR Zawadzkie 1
- Wydaje mi się, że zwycięzcą w tym meczu będzie ekipa Chrzanowa. Mimo, że jeszcze z nimi nie grałem to słyszałem wiele dobrego o tej drużynie i na pewno będą trudnym rywalem dla ASPR-u. Mecz odbędzie się w Chrzanowie, co na pewno będzie znaczące i może mieć decydujący wpływ na ostateczny wynik.

KŚ AZS Politechnika Radomska - GKS Olimpia Piekary Śląskie 2
- W tym spotkaniu, to Olimpia wydaje się zdecydowanym faworytem. Wydaje mi się, że personalnie mają mocniejszą drużynę. Zresztą graliśmy z nimi tutaj w Bochni i przegraliśmy, a oni zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Dużo będzie zależało o lidera zespołu - Mariusza Kempysa.

NMC Powen Zabrze - SPR Grunwald Ruda Śląska 1
- Wynik tego pojedynku wydaje mi się chyba dla wszystkich oczywisty. Z całym szacunkiem dla Rudy Śląskiej, ale wydaje się, że Zabrze nie straci punktów w żadnym spotkaniu w sezonie, a tym bardziej u siebie.

ChKS Łódź - KS Czuwaj POSiR Przemyśl 1
- Ciężko mi się wypowiadać na temat tego spotkania, bo o drużynie Czuwaju słyszałem naprawdę niewiele. ChKS pokazał tydzień temu w Bochni, że potrafi walczyć i myślę, że łodzianie wykorzystają atut własnego parkietu. Mecz będzie bardzo wyrównany, a wynik długo może oscylować wokół remisu.

KS Gwardia Opole - KPR Wolsztyniak Wolsztyn 2
- Beniaminek z Wolsztyna bardzo dobrze radzi sobie w rozgrywkach i może być trudnym przeciwnikiem dla Opola. Podobnie jak w przypadku meczu ChKS - Czuwaj wyłonienie zwycięzcy może być bardzo trudne, ale postawiłbym na zawodników Wolsztyniaka, którzy są sensacją tej ligi.

KSSPR Końskie - Stalprodukt BKS Bochnia 2
- Tutaj wybór mógł być tylko jeden i oczywiście stawiam na naszą wygraną. Jedziemy do Końskich po zwycięstwo i liczę, że przywieziemy dwa punkty. Zdaje sobie sprawę, że będzie to trudny mecz, ale w przedsezonowym sparingu pokonaliśmy ich właśnie na wyjeździe i mam nadzieję, że powtórzymy ten wynik w sobotę. Zespół Końskich nie najlepiej spisuje się w obecnych rozgrywkach i także w tym upatrujemy swojej szansy.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL