Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Przemysław Matyjasik: Mamy nóż na gardle

Piotr Wiszniewski
Piotr Wiszniewski
W meczu 16. kolejki PGNiG Superligi mężczyzn Piotrkowianin Piotrków Tryb. przegrał niezwykle ważne spotkanie z GSPR Gorzów Wlkp. O losach spotkania zdecydowała końcówka, w której to gościom zabrakło sił i skuteczności.

- Do Gorzowa jechaliśmy z nastawieniem, że naprawdę mocno powalczymy i wywieziemy punkty. Trzymaliśmy się mniej więcej do czterdziestej minuty. Potem zabrakło nam konsekwencji w obronie. Nie wyprowadzaliśmy kontr. Gorzowianie zagrali super w bramce i obronie. Rywal wykończył nas kontratakami bo w końcówce właśnie z tego elementu wpadło bodajże pięć bramek - powiedział Przemysław Matyjasik.

Skrzydłowy Piotrkowianina odkreślił także, że GSPR Gorzów Wlkp. to bardzo niewygodny przeciwnik, z którym jego drużyna zawsze ma problemy. - Gospodarze nas niczym nie zaskoczyli, wiedzieliśmy jak grają. Jednak z tym zespołem zawsze się nam ciężko grało. Kilka lat temu jak grali w ekstraklasie, ostatnio wygrali w Piotrkowie. Mimo że odeszło kilku podstawowych zawodników to ci młodzi chłopcy grają bardzo dobrze w obronie. Ciężko jest się przez nich przebić - skomentował Matyjasik.

Sobotnia porażka nie zamyka jeszcze drzwi do utrzymania, jednak znacznie komplikuje sytuację Piotrkowianina. - Mamy już nóż na gardle. Jeśli dale chcemy marzyć o Superlidze musimy wygrać z Wągrowcem. Mecze z Kielcami i Płockiem, bez urazu, ale trzeba odegrać. Później mamy Mielec, zobaczymy jak to będzie - dodał skrzydłowy Piotrkowianina

Komentarze (2):

 • xXx Zgłoś
  brawo chłopaki !! pierwszy z dwóch kroków do spuszczenia drużyny z ligi już zrobiony... czekamy na następny, czyli do najbliższego meczu z nielbą... gratulacje dla ,,wszechmocnego"
  Czytaj całość
  prezesa. Jeszcze większe nalezą się trenerom, świetnie przygotowaliście zespół do spadku i gry w I lidze.
  • wef Zgłoś
   Druzyna się nie popisała. Przegrana z najsłabszym zespołem zawsze boli. Do tego rywal znaczne osłabiony, zawodnicy w gowach maja inne problemy niz gra ... a tu tak słabo poszło. Oby z
   Czytaj całość
   Nielba faktycznie bylo dobrze bo Kielce i Płock to mecze o 0 punktow.

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL