Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Tomasz Matulski nie jest już trenerem Piotrkowianina

Michał Ostafijczuk
Michał Ostafijczuk
To kolejna zmiana na ławce trenerskiej w przedostatniej drużynie męskiej PGNiG Superligi. Tomasz Matulski nie jest już trenerem Piotrkowianina. Pierwszym szkoleniowcem został dotychczasowy asystent Matulskiego - Sławomir Kamiński.

Tomasz Matulski będzie kapitanem drużyny. - Taką decyzję podjął zarząd. Uważamy, że Tomek jest potrzebny na boisku. A prowadząc zespół z boku nie mógł drużynie pomagać w takim stopniu jakim byśmy chcieli - tłumaczy tę decyzję prezes Piotrkowianina Tomasz Zwierzchowski.

W Piotrkowianinie doszło więc już do trzeciej zmiany na stanowisku pierwszego trenera. Przypomnijmy, że sezon rozpoczynał Piotr Dropek, którego zastąpił Edward Strząbała. Strząbała poprowadził zespół w trzech spotkaniach i szkoleniowcem Piotrkowianina został Tomasz Matulski. Teraz drużynę poprowadzi samodzielnie Sławomir Kamiński.

- Cel jest jasny - mamy utrzymać się w lidze. Nie ukrywam, że odbyliśmy kilka trudnych rozmów z zawodnikami. To oni muszą chcieć tego utrzymania i dać z siebie wszystko w najważniejszych dla nas meczach. Mają świadomość tego, że walczą też o swoją przyszłość w klubie bo w przypadku degradacji na pewno nie będzie nas stać na utrzymanie tego składu jaki jest obecnie - przyznał prezes Zwierzchowski.

22.jpgSławomir Kamiński zastąpił Tomasza Matulskiego

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL