WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kamila Skrzyniarz kolejnym wzmocnieniem KSS-u

Łukasz Wojtczak
Łukasz Wojtczak
Rozgrywająca SPR-u Lublin Kamila Skrzyniarz, podpisała roczny kontrakt z piątym zespołem minionego sezonu KSS-em Kielce. Po Bułgarce Stefce Agovej, Skrzyniarz jest drugą szczypiornistką, która wzmocniła kadrę klubu ze świętokrzyskiego.

Kamila Skrzyniarz to zawodniczka doskonale znana kieleckiej publiczności. 26-letnia rozgrywająca jest bowiem rodowitą kielczanką i wychowanką Łysogór Kielce, gdzie występowała jeszcze pod panieńskim nazwiskiem Drogosz. W 2006 roku Skrzyniarz przeniosła się do utytułowanego zespołu z Lublina, z którym czterokrotnie sięgała po złote medale mistrzostw Polski. W drużynie SPR-u, mierząca 174 cm wzrostu szczypiornistka, występowała głównie na środku rozegrania. W Kielcach będzie więc stanowiła konkurencję dla Marty Rosińskiej.

Kamila Skrzyniarz to druga po Bułgarce Stefce Agovej, nowa zawodniczka KSS-u. Na tym jednak kielecki klub nie zamierza poprzestać. - Naszej drużynie potrzebne jest jeszcze jedno wzmocnienie. Chcemy pozyskać wysoką, bramkostrzelną rozgrywającą - powiedział w rozmowie z Radiem Kielce prezes KSS-u, Marek Rolak.

W kręgu zainteresowań kieleckich działaczy jest m.in. zawodniczka Vistalu Łączpol Gdynia, Katarzyna Duran.

img006.jpgKamila Skrzyniarz

Komentarze (8):

    Pokaż więcej komentarzy (5)
    PRZEJDŹ NA WP.PL