WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Toromanović: Wisła powinna bez problemów awansować do 1/8 finału

Wojciech Święch
Wojciech Święch
Niemiecki HSV Hamburg, słoweński Cimos Koper, rumuński HCM Constanta, rosyjski Uniwersytet-Newa Sankt Petersburg i zwycięzca jednego z turniejów kwalifikacyjnych będą przeciwnikami szczypiornistów Orlen Wisły Płock w grupie C Ligi Mistrzów.

Swoje zdanie na temat rywali ujawnił nabytek Nafciarzy, Muhamed Toromanović. Obrotowy stwierdził, że Orlen Wisła Płock powinna awansować do kolejnej rundy rozgrywek.

- Jestem bardzo zadowolony z losowania. Myślę, że jeśli Orlen Wisłę Płock nie będą prześladowały kontuzje, to powinniśmy bez problemów znaleźć się wśród czołowej "szesnastki" Ligi Mistrzów. Nie sądzę, aby HCM Constanta, Uniwersytet-Newa Sankt Petersburg, czy nawet RK Cimos Koper były zespołami, które mogłyby nas pokonać - powiedział Toromanović w wywiadzie dla bośniackich mediów. Zawodnik opiera swój optymizm m.in. na tym, co zobaczył w klubie.

- Byłem w Polsce i oglądałem mecze play-off, które zdecydowały o mistrzostwie kraju dla Orlen Wisły Płock. Byłem zaskoczony tym, jak dobrze jest zorganizowany klub. Korzystne losowanie z całą pewnością będzie dla płockich piłkarzy ręcznych dodatkową motywacją - stwierdził kołowy z Bałkanów.

Komentarze (14):

    Pokaż więcej komentarzy (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL