Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Marcin Lijewski: Jesteśmy wicemistrzami świata, a to zobowiązuje

Sławomir Bromboszcz
Sławomir Bromboszcz
Reprezentacja Polski w pierwszym spotkaniu międzynarodowego turnieju Lauritz Knudsen Cup pokonała Islandię. Biało-czerwoni potwierdzili, iż są w wysokiej formie i na mistrzostwach Europy będą walczyć o najwyższe cele. - W Norwegii będziemy walczyć o złoty medal - zapewnia Marcin Lijewski.

- Awans na igrzyska to jest nasz główny cel. W Norwegii olimpijską nominację zdobędzie tylko mistrz Europy. Koło się więc zamyka i nie pozostaje nam nic innego, jak walczyć o złoty medal. Nie będzie to jednak łatwe. Jesteśmy wicemistrzami świata, a to zobowiązuje. Zresztą koledzy z drużyny podpisali się pod tym, co powiedziałem. Także z niczego się nie wycofuję i mogę powtórzyć, że w Norwegii będziemy walczyć o złoty medal - powiedział dla Dziennika Bałtyckiego zawodnik reprezentacji Polski, Marcin Lijewski.

- Zdobywając wicemistrzostwo świata pokazaliśmy, że mamy duże możliwości. Jednak nie tylko aspekt sportowy będzie decydował o końcowym wyniku. Wiele czynników musi zagrać. Poza tym potrzeba będzie trochę szczęścia - dodał Lijewski.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL