Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Joanna Dworaczyk: Wiedziałyśmy, że nie możemy dopuścić do gry na styku

Michał Halski
Michał Halski
W pierwszym meczu rundy rewanżowej AZS Politechnika Koszalińska spotkała się z wymagającym AZS-em AWF Gardinią Wrocław. Potyczki obu zespołów zawsze były zacięte i dostarczały wiele emocji licznie zgromadzonym kibicom. Politechnika odniosła ważne zwycięstwo w dobrym stylu.

Po wygranej we własnej hali z Piotrcovią przyszedł czas na potyczkę z zespołem z Wrocławia. - Wiedziałyśmy, że będzie walka w tym meczu, że zespół z Wrocławia jest bardzo ambitnym i nie wygodnym zespołem - powiedziała po meczu kołowa Politechniki Joanna Dworaczyk. Reprezentantka Polski podkreśliła, że najważniejszą rzeczą jest wypracować przewagę. - Wiedziałyśmy, że nie możemy dopuścić do gry na styku, starałyśmy się wypracować przewagę, żeby dowieść zwycięstwo do końca.

Warto dodać, że styl w jakim odniosły zwycięstwo podopieczne Waldemara Szafulskiego przypominał ten z poprzedniego sezonu z ćwierćfinałów fazy play-off. - Myślę, że gdybyśmy się jeszcze bardziej skoncentrowały to wynik byłby jeszcze wyższy, ale cieszymy się z wygranej - podsumowała.

Komentarze (1):

 • Franciszek Zgłoś
  Pani Joanno.Mnie coraz bardziej przekonuje Wasza gra. W obronie gdy gracie aktywnie, twardo i nie czekacie na przeciwniczki, tylko blokujecie akcje w zaraniu, stanowicie wielką siłę.
  Czytaj całość
  Ułatwiacie pracę bramkarkom a kontry są jak miód.Atak pozycyjny grany jest w sposób urozmaicony. W efekcie nigdy nie wiadomo czy kończący rzut będzie z linii 6 czy z tyłu. Cała przyjemność po naszej (kibiców) stronie. Z przyjemnością na mecze przyprowadzam rodzinę, bo atmosfera na meczach jest super, a ten pomysł z czapkami mikołajkowymi, ekstra. Łezka w oku stanęła przy pożegnaniu pani Marty. Fajne. Koszykarzy się chułubi a Was nie docenia, ale miłośników Pani gry i całego zespołu jak widzę przybywa. I najwazniejsze, córka powiedziała, że chce grać w piłkę ręczną. Do zobaczenia na meczu.

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL