Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Accambray i Guigou powrócili do treningów

Maciej Wojs
Maciej Wojs
William Accambray oraz Michel Guigou dołączyli do francuskiej drużyny narodowej, która przygotowuje się do rozpoczynających się 15 stycznia mistrzostw Europy w Serbii.

Sympatycy popularnych "Trójkolorowych" mogą odetchnąć z ulgą - dwaj podstawowi zawodnicy kadry Claude'a Onesty - William Accambray oraz Michel Guigou powrócili do treningów. Obaj szczypiorniści dołączyli już do pozostałych zawodników reprezentacji, po tym jak zgodę na ich występy (po wcześniejszych badaniach) wyraził klub, Montpellier Agglomeration HB.

29-letni Guigou zmagał się z urazem przepukliny pachwinowej, który to wyłączył go z gry na okres ponad dwóch miesięcy. Zdecydowanie mniejsze problemy zdrowotne miał 23-letni Accambray, który niespełna trzy tygodnie temu zwichnął palec prawej ręki. Obaj zawodnicy zdążyli jednak dojść do odpowiedniej sprawności, dzięki czemu są do dyspozycji trenera Onesty.

Do przebywającej w Toulousie reprezentacji Francji dołączył ponadto Samuel Honrubia, który narzekał na problemy z mięśniem uda. Francuzi trenują obecnie w 21-osobowym gronie, a w planach mają rozegranie dwóch spotkań sparingowych z reprezentacją Norwegii (10 i 12 stycznia). 13 stycznia trener Onesta przedstawi oficjalną listę zawodników powołanych na mistrzostwa Europy w Serbii.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL