Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Agata Wasiak typuje wyniki 11. kolejki I ligi kobiet grupy A

Piotr Lubaszka
Piotr Lubaszka
AZS AWF Volkswagen Poznań w obecnym sezonie nie spisuje się najlepiej zajmując ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie dwóch punktów. Mimo słabej postawy całej drużyny Agata Wasiak jest obecnie wiceliderką klasyfikacji strzelczyń w grupie A. Specjalnie dla portalu SportoweFakty.pl liderka ekipy z Wielkopolski wytypowała wyniki pojedynków podczas 11. kolejki w grupie A.

SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp. - UKS PCM Kościerzyna 1
- To będzie na pewno ciekawy pojedynek, ponieważ Sparta w 4. kolejce obecnego sezonu poległa w Kościerzynie. Zapewne ekipa z Wielkopolski będzie chciała się zrewanżować i uważam, że to im się uda. Będą gospodarzem tego meczu, a wiadomo nie od dziś, że na własnym terenie gra się znacznie lepiej niż na wyjazdach.

AZS AWF Volkswagen Poznań - Aussie Latocha Sambor Tczew
Sambor Tczew to zespół z dużym bagażem doświadczeń, które zdobył grając na parkietach Superligi - jest to bez wątpienia bardzo wymagający przeciwnik. W tym pojedynku to dziewczyny z Tczewa będą faworytem. My w Słupsku doznałyśmy ostatnio wysokiej porażki, ale mecz jest meczowi nie równy, dlatego będziemy się starały zrobić wszystko, aby zapewnić kibicom ciekawe widowisko.

AZS PWSZ Jutrzenka Płock - MKS Słupia Słupsk 2
Mimo, że Jutrzenka to bardzo ambitny zespół, myślę że zwycięży Słupia. Ekipa z Pomorza będzie chciała się zrewanżować za niespodziewaną porażkę przed własną publicznością w 4. kolejce i myślę, że im się to uda.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL