Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Joanna Klin typuje wyniki 17. kolejki I ligi kobiet grupy A

Piotr Lubaszka
Piotr Lubaszka
W poprzedniej kolejce pojedynkowi ekipy z Kościerzyny towarzyszyły kontrowersje związane walkowerem, jaki został przyznany szczypiornistkom UKS-u PCM Kościerzyna w meczu z liderem z Tczewa. Emocje po tym wydarzeniu już opadły, a przed kolejną serią spotkań specjalnie dla portalu SportoweFakty.pl wyniki 17. kolejki I ligi kobiet w grupie A wytypowała zawodniczka trzeciej drużyny w tabeli - Joanna Klin.

UKS PCM Kościerzyna - SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp. 1

- Trudno typować wynik własnego meczu. Zarówno ekipa z Obornik, jak i my walczymy o 3 miejsce w lidze i nikt z nas na pewno nie będzie chciał przegrać tego spotkania. Z całą pewnością zapowiada się bardzo ciekawy, ale dla nas będzie to również bardzo trudny mecz, który różnie może się zakończyć. Mam jednak nadzieję, że 2 punkty zostaną u nas.

MKS Słupia Słupsk - Aussie Latocha Sambor Tczew 2 

- Słupsk po ostatnich dwóch przegranych meczach na pewno nie będzie chciał stracić kolejnych punktów. Zespół z Tczewa chcąc zakończyć sezon na pozycji lidera również nie może sobie na to pozwolić. Myślę jednak, że to spotkanie zakończy się zwycięstwem lidera.

AZS AWF Volkswagen Poznań - MKS MOS Gniezno 2

- Uważam, że faworytem tego spotkania będzie zespół z Gniezna, jednak zawodniczki z Poznania grając u siebie na pewno tak łatwo się nie poddadzą i będą walczyć do samego końca, a może i nawet sprawią niespodziankę?

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL