Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Koch wraca do Legnicy, Szuszkiewicz w Świdnicy

Maciej Wojs
Maciej Wojs
Przemysław Koch zasilił szeregi Siódemki Miedź Legnica. 32-letni bramkarz jest wychowankiem legnickiego klubu. Roczny kontrakt z pierwszoligowym ŚKPR-em Świdnica podpisał Robert Szuszkiewicz.

Po czterech latach występów w Żagwi Dzierżonów, do ekipy Siódemki Miedź Legnica powrócił Przemysław Koch. 32-letni bramkarz to wychowanek legnickiego klubu, którego barw po raz ostatni bronił w sezonie 2007/08. Doświadczony golkiper o miejsce między słupkami będzie rywalizował z Pawłem Kiepulskim oraz Bartoszem Dudkiem.

Jednocześnie szeregi ekipy z Legnicy opuścił 21-letni rozgrywający Robert Szuszkiewicz. Młody szczypiornista miał wiele problemów z przebiciem się do pierwszego składu legnickiej siódemki i w związku z tym zdecydował się nie przedłużać wygasającego 30 czerwca 2012 roku kontraktu. Praworęczny szczypiornista zasilił szeregi pierwszoligowego ŚKPR Świdnica.

Do zespołu Marka Motyczyńskiego dołączyli ponadto: Bartosz Dudek, Adrian Wojkowski, Kacper Adamski (wszyscy Orlen Wisła II Płock), Paweł Kiepulski (Tauron Stal Mielec), Andrzej Kryński (ASPR Zawadzkie), Stanisław Makowiejew (ŚKPR Świdnica) oraz Michał Prątnicki (PBS Jurand Ciechanów).

Komentarze (3):

 • Bartek1545 Zgłoś
  Stać Miedziankę na 3 bramkarzy :) a po za tym wygórowanych żądań nie miał ani Klipek, Dudek a tym bardziej Koch :) A dla rywalizacji 3 bramkarzy, to bardzo dobre posunięcie :)
  • marczyński Zgłoś
   W Legnicy w bramce będzie fajne wymieszanie rutyny z młodością i przebojowością. Wydaje mi się, że Koch został ściągnięty głównie jako uzupełnienie kadry, bo przeskok między
   Czytaj całość
   drugą ligą w której występuje Dzierżonów a Superligą jest ogromny. Powodzenia!
   • fan handball MIEDŹ Zgłoś
    Robertowi dziękujemy za grę w MIEDZIANCE i życzymy powodzenia w Świdnicy.Co do przyjścia Kocha to chyba nie zaważyły do końca względy sportowe.Czy MIEDZIANKĘ stać 3 bramkarzy???

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL