Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Rafał Przybylski nowym zawodnikiem Azotów

Kamil Kołsut
Kamil Kołsut
Rafał Przybylski został nowym zawodnikiem Azotów Puławy. Młody zawodnik w poprzednim sezonie bronił barw Nielby Wągrowiec, a z nadwiślańskim klubem podpisał czteroletni kontrakt.

Wychowanek Kusego Szczecin w poprzednim sezonie w 30 ligowych meczach rzucił 112 bramek, będąc jednym z najskuteczniejszych zawodników w całej PGNiG Superlidze. Siódemka z Wągrowca nie zdołała jednak utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej, utalentowany zawodnik wziął więc kurs na Puławy. Oficjalnie zawodnikiem Azotów zostanie wraz z początkiem lipca.

Przybylski to szósty zawodnik, który w ostatnich tygodniach związał się kontraktem z puławianami, wcześniej do podpisania umowy trenerzy i władze klubu namówiły Sebastiana Sokołowskiego, Rafała Grzybowskiego, Artioma Juravliova, Pawła Ćwiklińskiego i Mateusza Jankowskiego. Z zespołem pożegnali się z kolei Kiril Kolev, Piotr Wyszomirski, Mateusz Przybylski i Sebastian Płaczkowski.

Kadra Azotów na nowy sezon jest już prawie kompletnaKadra Azotów na nowy sezon jest już prawie kompletna
Na tym wzmocnienia wcale się nie skończą, z zestawienia kadry na nowy sezon umieszczonej na oficjalnej stronie puławskiego klubu wynika bowiem, że na celowniku Azotów znajduje się jeszcze prawy skrzydłowy. Dopiero w styczniu do drużyny dołączy Artur Barzenkow, w zespole zabraknie za to miejsca dla doświadczonego Artura Witkowskiego.

Azoty Puławy 2012/13

Bramkarze: Maciej Stęczniewski, Sebastian Sokołowski, Rafał Grzybowski
Obrotowi: Mateusz Jankowski, Mateusz Kus, Paweł Grzelak
Skrzydłowi: Paweł Ćwikliński, Dmitrij Afansjev, Paweł Kowalik, Artiom Juravliov, Michał Bałwas, ?
Rozgrywający: Michał Szyba, Rafał Przybylski, Piotr Masłowski, Krzysztof Łyżwa, Dmytro Zinczuk, Krzysztof Tylutki, Artur Barzenkow

Komentarze (16):

 • supermario Zgłoś
  Jestem pod wrażeniem tego, ile masz zenek w sobie energii. Spróbuj ją jednak spożytkować w pozytywny sposób. Zrób coś dobrego dla świata, bo twoje opinie nie mają nic wspólnego z
  Czytaj całość
  rzeczywistością, a język, którego używasz, sugeruje, że zwyczajnie brakuje ci argumentów - bo co znaczy "kupa zawodników" czy "kupa zawodników"? Ty też jesteś tą "kupą"? Chyba umknęło ci, jakie postępy czyni klub, że z każdym sezonem jest coraz silniejszy i wbrew twoim wywodom trafiają do Puław klasowi zawodnicy. No chyba, że dla ciebie reprezentanci Polski są słabi.
  • Madridista Zgłoś
   "na pożegnanie pozostałych również przyjdzie stosowna pora"-może Puławy pożegnają wreszcie witaszka
   • zenek12345 Zgłoś
    dokładnie!W dalszym ciągu prezes dobrze wami steruje szantażuje i robicie co wam karze bo inaczej koniec i za brame tego folwarku prywatnego......!!!Już kupe zawodników powiedziało
    Czytaj całość
    prawde i trenerów co sie tu wyprawia a prezes jak dziecko siedzi tu i sledzi komentarze i wypisuje te brednie na swoją obrone jak zawsze wina zawodników jacy to oni zli i w ogóle....Dno i 5 metrów mułu Prezentujecie Panowie z zarządu na czele z pseudo prezesem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Wszystkie komentarze (16)

    Komentarze (16)

    ×
     Wszystkie komentarze (16)
     PRZEJDŹ NA WP.PL