WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Polacy za granicą - odc. 2

Paweł Nowakowski
Paweł Nowakowski
Polscy szczypiorniści występujący poza granicami mają za sobą udany weekend na niemieckich parkietach. Ponadto do zwycięstwa w finale Super Globe Atletico Madryt poprowadził Mariusz Jurkiewicz.

Legenda:
Imię i nazwisko (Klub) - Łączna liczba bramek (występy)
Data następnego spotkania - Rywal (Dom/Wyjazd)

Super Globe 2012:

Mariusz Jurkiewicz (Atletico BM Madryt) - 18 (5)
* 6 bramek w wygranym 34:27 meczu z Metodista Sao Bernardo (faza grupowa)
* 2 bramki w wygranym 29:25 meczu z Al Zamalek (faza grupowa)
* 2 bramki w wygranym 33:32 meczu z Al Sadd (półfinał)
*
5 bramek w wygranym 28:23 meczu z THW Kiel (finał)

Tomasz Szklarski (University of Sydney) - 17 (4)
* 5 bramek w przegranym 13:40 meczu z THW Kiel (faza grupowa)
* 1 bramka w przegranym 25:34 meczu z El Jaish (o miejsca 5-8)
* 8 bramek w przegranym 21:34 meczu z Mudhar (o 7. miejsce)

Toyota Handball Bundesliga:

Paul Bar (HBW Balingen-Weilstetten) - 0 (0)
* poza kadrą meczową w przegranym 26:28 meczu z HSG Wetzlar (2. kolejka)
05.09 - SG Flensburg-Handewitt (W) - 3. kolejka

Bartłomiej Jaszka (Füchse Berlin) - 3 (2)
* 2 bramki w wygranym 29:22 meczu z TV 1983 Neuhausen (2. kolejka)
05.09 - Frisch Auf Göppingen (D) - 3. kolejka

Bartosz Jurecki (SC Magdeburg) - 5 (2)
* 3 bramki w wygranym 32:26 wyjazdowym meczu z TUSEM Essen (2. kolejka)
04.09 - HSV Hamburg (D) - 3. kolejka

Marcin Lijewski (HSV Hamburg) - 5 (2)
* 3 bramki w wygranym 29:19 meczu z TV Grosswalslstadt (2. kolejka)
04.09 - SC Magdeburg (W) - 3. kolejka

Paweł Niewrzawa (TuS N-Lübbecke) - 0 (0)
* nie wystąpił w wygranym 36:28 meczu z TSV Hannover-Burgdorf (2. kolejka)
05.09 - Rhein-Neckar Löwen (W) - 3. kolejka

Tomasz Tłuczyński (TuS N-Lübbecke) - 4 (2)
* 3 bramki w wygranym 36:28 meczu z TSV Hannover-Burgdorf (2. kolejka)
05.09 - Rhein-Neckar Löwen (W) - 3. kolejka

2. Bundesliga:

Łukasz Czertowicz (HG Saarlouis) - 0 (0)
* poza kadrą meczową w przegranym 26:28 meczu z TV Emsdetten (1. kolejka)
08.09 - ThSV Eisenach (W) - 2. kolejka

Bartosz Janiszewski (HG Saarlouis) - 1 (1)
* 1 bramka w przegranym 26:28 meczu z TV Emsdetten (1. kolejka)
08.09 - ThSV Eisenach (W) - 2. kolejka

Tomasz Jeżewski(TV 05/07 Hüttenberg) - 0 (1)
* bez bramki w przegranym 28:30 wyjazdowym meczu z SV Henstedt-Ulzburg (1. kolejka)
07.09 - Eintracht Hildesheim (W) - 2. kolejka

Eryk Kałuziński(ThSV Eisenach) - 1 (1)
* 1 bramka w wygranym 28:24 wyjazdowym meczu z SC DHfK Leipzig (1. kolejka)
08.09 - HG Saarlouis (D) - 2. kolejka

Denis Szczęsny (TV Bittenfeld) - 1 (1)
* 1 bramka w wygranym 30:22 meczu z EHV Aue (1. kolejka)
07.09 - HC Empor Rostock (W) - 2. kolejka

3. Liga:

3. Liga Nord:

Arkadiusz Bosy(HSV Hannover) - 7 (1)
* 7 bramek w wygranym 40:31 meczu z VfL Fredenbeck (1. kolejka)
08.09 - TS Großburgwedel (W) - 2. kolejka

Karol Mościński (HSV Insel Usedom) - 0 (0)
08.09 - TSV GWD Minden II (W) - 2. kolejka
22.12 - Stralsunder HV (D) - 1. kolejka

Mateusz Rydz (HSV Hannover) - 5 (1)
* 5 bramek w wygranym 40:31 meczu z VfL Fredenbeck (1. kolejka)
08.09 - TS Großburgwedel (W) - 2. kolejka

Konrad Subocz (1.VfL Potsdam) - 0 (0)
* bez bramki w wygranym 27:26 meczu z HC Springe (1. kolejka)
09.09 - SG Flensburg-Handewitt II (D) - 2. kolejka

Maciej Tłuczyński(VfL Fredenbeck) - 12 (1)
* 12 bramek w przegranym 31:40 w wyjazdowym meczu z HSV Hannover (1. kolejka)
08.09 - Oranbiergur HC (D) - 2. kolejka

Adam Weiner (TSV Burgdorf II) - 0 (0)
* nie wystąpił w przegranym 25:29 meczu z TSV Altenholz
08.09 - TSV Altenholz (W) - 2. kolejka

3. Liga Ost:

Artur Gawlik (SV Anhalt-Bernburg) - 0 (1)
* wystąpił w zremisowanym 27:27 meczu z ESV Lokomotive Pirna (1. kolejka)
08.09 - HSC 2000 Coburg (D) - 2. kolejka

Michał Panfil(HSC Bad-Neustadt) - 3 (1)
* 3 bramki w wygranym 29:24 meczu z SG LVB Leipzig (1. kolejka)
08.09 - DJK Rimpar Wölfe (W) - 2. kolejka

Krzysztof Zart (SG LVB Leipzig) - 3 (1)
* 3 bramki w przegranym 24:29 meczu z SG LVB Leipzig (1. kolejka)
08.09 - LHC Cottbus  (D) - 2. kolejka

3. Liga West:

Maciej Dmytruszyński(VfL Eintracht Hagen) - 5 (1)
* 5 bramek w zremisowanym 30:30 wyjazdowym meczu z OHV Aurich (1. kolejka)
08.09 - TSG A-H Bielefeld (D) - 2. kolejka

Krzysztof Gąsiorowski(VfL Edewecht) - 0 (1)
* wystąpił w przegranym 24:27 meczu z TV Korschenbroich
08.09 - VfL Gladbeck (W) - 2. kolejka

Artur Giela(Leichlinger TV) - 4 (1)
* 4 bramki w wygranym 29:27 meczu z HSG Varel (1. kolejka)
07.09 - OSC Rheinhausen (W) - 2. kolejka

Oliver Staszewski(HSG Varel) - 0 (0)
* 1 bramka w przegranym 27:29 wyjazdowym meczu z Leichlinger TV (1. kolejka)
07.09 - OHV Aurich (W) - 2. kolejka

3. Liga Süd:

Paul Bar(HBW Balingen-Weilstetten II) - 0 (1)
* bez bramki w wygranym 31:25 wyjazdowym meczu z TSV Neuahausen/Filder
08.09 - SG H2Ku Herrenberg (D) - 2. kolejka

David Twardoń (HSG Konstanz) - 0 (0)
* poza kadrą meczową w przegranym 21:31 wyjazdowym meczu z SG Kronau/Östringen II (1. kolejka)
08.09 - TSG Münster (W) - 2. kolejka

Division 1 - Francja:

Paweł Podsiadło (Sélestat Alsace Handball) - 0 (0)
15.09 - HBC Nantes (D) - 1. kolejka

Michał Salami (Sélestat Alsace Handball) - 0 (0)
15.09 - HBC Nantes (D) - 1. kolejka

Asobal Liga:

Mariusz Jurkiewicz (BM Atletico Madryt) - 0 (0)
08.09 - FC Barcelona Intersport - Superpuchar Hiszpanii

SHL - Szwajcaria:

Roman Sidorowicz (GC Amicitia Zurych) - 0 (0)
05.09 - Pfadi Winterthur (D) - 1. kolejka

Leszek Starczan (Kadetten Schaffhausen) - 7 (1)
* 7 bramek w wygranym 29:17 meczu z Wacker Thun (Superpuchar Szwjacarii)
05.09 - TSV Fortitudo Gossau (W) - 1. kolejka

Budapest Bank Liga - Węgry:

Piotr Wyszomirski (Csurgói KK) - 0 (0)
07.09 - Ceglédi KKSE (D) - 1. kolejka

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL